YTC – Twoja opinia na temat wyboru transakcji

W tej sekcji przeanalizujemy Twój broker Trade Choice, który jest również znany pod swoim akronimem, rozszerzenie YTC. Czy ten broker jest polecany? Czy warto inwestować w tę firmę? Zwrócimy uwagę na zasoby brokera, jego stronę internetową, komentarze traderów, klientów i użytkowników. Rodzaje kont, platforma do obsługi i inne cechy. Żeby mieć pewność, że masz słuszną opinię.
Zapraszamy również wszystkich klientów tego brokera do pozostawienia komentarza ze swoją opinią na jego temat. Jesteśmy bardzo zainteresowani otrzymaniem informacji zwrotnych od klientów brokera.

Your Trade Choice jest częścią grupy Your Trade Choice Group. Broker ma siedzibę w Saint Vincent i Grenadynach. Na swojej stronie internetowej wspominają, że regulowane przez VFSC, organ regulacyjny kraju o nazwie Vanuatu.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Teraz przejdziemy do obserwacji typy kont dostępne, a broker oferuje. Zwracamy uwagę, że istnieją 3 różne typy: konto klasyczne, konto standardowe i konto VIP. Pierwszy rodzaj konta ma minimalny depozyt 1.000 $, maksymalną dźwignię do 1:300. Ten rodzaj konta jest przeznaczony dla traderów, którzy nie mają tak dużej ilości pieniędzy i którzy nie mają tak dużego doświadczenia. Za nim znajduje się Konto Standardowe, z minimalnym depozytem początkowym 5.000 $, maksymalną dźwignią do 1:200, ten rodzaj konta jest przeznaczony dla traderów z nieco większą ilością pieniędzy, a najlepiej z większym doświadczeniem w handlu. Ostatnim typem konta jest konto Vip, z minimalnym depozytem początkowym 10.000 1 $, maksymalną dźwignią do 100: 10.000, w przeciwieństwie do innych kont posiada bonus powitalny, dedykowanego opiekuna konta, pomoc i inne zasoby. jako webinaria i analizy VIP. Ten rodzaj konta jest zalecany dla jeszcze bardziej doświadczonych traderów i z większą ilością pieniędzy, ponieważ jak wspomnieliśmy, początkowy depozyt wynosi XNUMX XNUMX $.

Rodzaje kont YTC
Rodzaje kont Trade Choice

Teraz, jeśli przejdziemy do obserwacji Strona internetowa brokera oraz pomoc, którą broker oferuje przedsiębiorcy i klientom.

Jak widać na poniższym obrazku, broker ma na swojej stronie internetowej sekcję poświęconą analizom, w której ma aktualności z rynku finansowego, cotygodniowe analizy oraz kalendarz ekonomiczny. Następnie, w sekcji Akademii, zawiera narzędzia i pomoce, takie jak słowniczek forex, różne kursy wideo z technikami i strategiami handlowymi, a także wyjaśnieniem pojęć handlowych.

Twoja witryna Trade Choice – YTC
Twoja witryna Trade Choice

Posiada również dział na webinary, choć w momencie pisania tej opinii nie ma, podobnie jak seminaria, które mają, w tej chwili nie mają żadnych. Mają również informacje o wystawach, które mają i wydarzeniach, w których uczestniczyli.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje na temat Twojego wyboru handlu – YTC

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z brokerem lub zobaczyć jego stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: yourtradechoice.com/es/

Número de teléfono: + 442031294339

E-mail: [email chroniony]

Kończąc tę ​​sekcję, nasza opinia, zgodnie z komentarzami traderów, małym badaniem brokera i analizą jego strony internetowej i obsługi klienta, jest taka Twój wybór handlu nie jest godny zaufaniaZapoznaliśmy się z komentarzami klientów, którzy mieli wiele problemów, próbując wypłacić pieniądze od brokera. Więc na razie nie polecamy tego.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Zapraszamy do współpracy i głosowania, można również zostawić komentarz na naszej stronie.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby inwestorzy i użytkownicy mogli głosować na brokera.

Co sądzisz o Twoim Trade Choice? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

14 komentarze do «Twój wybór handlu – YTC: Ocena i komentarze»

 1. Oprogramowanie pokładowe odpowiedź

  Pracowałem z podstawowym kontem 1,500 USD. Nawet gdy codziennie wzywali mnie do robienia rzeczy z idiotyzmem, stosowałam zasadę krzyku maciory – uszy matadora. Na własną rękę poświęciłem się poszukiwaniu dziennych wskaźników firm, które dostarczają je w ramach miesięcznej opłaty.
  Dobrze się bawiłem otwierając pozycje i ćwicząc z platformą, mój doradca zasugerował kilka pozycji, które w niektórych przypadkach zamykałem z zyskiem, a w innych ze stratą, uczestniczyłem też w operacjach blokowych na metalach (złocie), z których wygrałem.
  Wziąłem konto do 4,200 USD w 60 dni i złapałem Brexit, tam straciłem wszystko, ale nie mogę winić YTC, to była naprawdę fajna podróż edukacyjna w handlu, sugeruję studiowanie Investopedii i podążanie za uporządkowanym wzorem inwestowania i dywersyfikacja w krótkim i średnim okresie.
  Obowiązkowe jest otwarcie dwóch rachunków, jednego ze zgromadzonymi środkami komunalnymi, a drugiego z funduszem przeznaczonym do handlu. Jeśli coś pójdzie nie tak z zyskami, ponownie zaczynasz transferować. Pojedyncze konto prowadzi do niepowodzenia, jeśli masz otwarte pozycje, takie jak sprawa Brit Pound w Brexicie i zaczyna się upadek, nawet po dostosowaniu parametrów maksymalnej straty, szkoda jest nieodwracalna, opróżniają całe konto, jeśli wyślesz forsowanie do innego Jeśli coś pójdzie nie tak, nie cały kapitał jest zagrożony.
  Zrobiłbym to jeszcze raz IBS
  YTC jest winne, NIE, to wszystko był brak umiejętności i wiedzy z mojej strony. Pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Deck, Twój wybór handlu - broker YTC jest niewiarygodny lub nierzetelny, nie ma żadnych regulacji i w ogóle nie jest przejrzysty, jeśli ktoś wyśle ​​swoje pieniądze do tego brokera, nigdy ich nie odzyska.

   Wielokrotnie pozytywne komentarze, które widzimy w Your Trade Choice - YTC, są zwykle tworzone przez tego samego brokera, przez jego pracowników.

   Nie ufaj.

   Pozdrowienia.

 2. JUAN JOSE CASTAÑEDA odpowiedź

  Dzięki tym przestępstwom trudno jest ufać wszystkim innym brokerom. Ami kazali mi stracić 4500 dolarów.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Juan José, dziękujemy za komentarze na temat Twojego Trade Choice - YTC i zapobieganie oszustwom lub oszustwom w przyszłości, jak możesz zobaczyć na naszej stronie internetowej, dajemy Ci możliwość odzyskania całości lub części pieniędzy za pośrednictwem firmy, która specjalizuje się w tym i okazała się bardzo skuteczna:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Z drugiej strony, jeśli masz więcej informacji o brokerze lub jeśli wiesz, gdzie znajduje się jego prawdziwa siedziba, skąd wykonywane są połączenia, bardzo pomoże to w zgłoszeniu tego rzekomego brokera.

   Pozdrowienia i powodzenia!

 3. William odpowiedź

  Wyrwali mi 3,000 dolarów. Dali mi „doradcę” i zjadam transakcję z wolumenem, który w ciągu dwóch sekund skończyłem z kontem, a ponieważ jest to broker animatora rynku, zatrzymali pieniądze.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj William, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Your Trade Choice. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska osób, które się z Tobą skontaktowały, numery, e-maile, z których się z Tobą skontaktowali?

   pozdrowienia

 4. Cristobal odpowiedź

  Są PROFESJONALNYMI OSZUSTWAMI, mają dobrze wyszkolony zespół, który oszukuje Cię techniką, która zaczyna się od rozmów telefonicznych, aż uda im się nakłonić Cię do zdeponowania pieniędzy poprzez otwarcie konta, a następnie pomagają „wygrać” coś, tylko w liczbach dzięki czemu możesz wprowadzić więcej pieniędzy, pomagają ci rozwijać konto, dając ci bonusy i pożyczając pieniądze, które w końcu musisz zapłacić. A kiedy masz już pokaźną kwotę i nie chcesz już więcej pożyczki, w jednej operacji na aktywach Złoto lub Srebro sprawiają, że tracisz całe konto, zostawiając je z depozytami, a Ty z zaciągniętymi długami.

  Bądź bardzo ostrożny z tymi oszustami, są to Meksykanie i twierdzą, że mają swoje biura w Mexico City. Ale nic do zobaczenia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Cristóbal, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Your Trade Choice YTC… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś?

   Pozdrowienia.

 5. Symbol zastępczy dla Ruben Mendoza Cordova odpowiedź

  Naprawdę oszuści !!!!!.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Rubén, dziękuję za informacje o Twoim Trade Choice, bardzo nam przykro z powodu tego, co się z Tobą dzieje… Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera?… Opowiedz nam więcej o swoim doświadczeniu.

   Pozdrowienia.

 6. Jefferson szybuje odpowiedź

  Witam, również zainwestowałem w tę firmę, poznałem ich online i na początku wydawali się robić dobrą robotę, często dzwonili do mnie, odbyli krótkie szkolenie, które najwyraźniej wsparło ich jako dobrą usługę, ale już zaczęliśmy mieć trochę strat i zawsze naciskali na mnie, abym wpłacił więcej pieniędzy, na koniec rachunków sprzedawałem ich reputację w Internecie i powiedziałem im, że najpierw chcę wypłacić pieniądze, a później było już półtora lat i nic, aby odzyskać 1 USD, które tam są, a nawet odpowiadają mi, aby zgłosić lub przekazać jakieś informacje.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jeferson, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z Your Trade Choice, naprawdę szkoda, o czym wspominasz. Czy pamiętasz, jak znalazłeś tę firmę?

   pozdrowienia

 7. Ariel salinas odpowiedź

  Nie udało mi się wypłacić pieniędzy z YTC

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Ariel, bardzo dziękuję za komentarze dotyczące Twojego wyboru handlu. Czy pamiętasz, jak znalazłeś tę firmę? Jak długo czekałeś na wypłatę?

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.