Komentarze Yorkbtc
 
W tej sekcji przeanalizujemy jorkbtc (zwany także nazwą: yorkbtc.com), jest pośrednikiem Criptomonedas y CFD. Czy Yorkbtc jest naprawdę polecany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅
 
➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Yorkbtc ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to yorkbtc? ⚠️ bezpieczny broker? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.
 
Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci
 

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 
❌ Yorkbtc wspomina o byciu część: brak informacji na ten temat.
 
❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Wielkiej Brytanii według strony internetowej, ale nie ma ważne informacje aby to potwierdzić, uważamy, że jest to fałszywa informacja.
 
❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozaobserwowaliśmy, że jorkbtc nie ma żadnego rodzaju regulacji.
 

UWAGA: jorkbtc jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

 
📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 
Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje jorkbtc, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 5 różne rodzaje kont. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Konto Odkrywcy: minimalny depozyt początkowy $ 500, całodobowa obsługa klienta, wykres kariery, 24% bonus powitalny (minimalny depozyt 7 $)

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy $ 2.500, osobisty analityk, prywatna sesja wprowadzająca z analitykiem, cotygodniowe przeglądy rynku i badania finansowe, do 50% bonusu powitalnego.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy $ 10.000, osobisty analityk, comiesięczne prywatne sesje z analitykiem, cotygodniowe przeglądy rynku i badania finansowe, do 75% bonusu powitalnego.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy $ 25.000, osobisty analityk, inteligentny plan zarządzania pieniędzmi, cotygodniowe prywatne sesje z analitykiem, cotygodniowe przeglądy rynku i badania finansowe, aż do 100% bonusu powitalnego.

Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy $ 100.000, długoterminowy plan finansowy przez starszego analityka kont, cotygodniowe prywatne sesje z analitykiem, cotygodniowe przeglądy rynku i badania finansowe, do 5 transakcji chronionych przez analityka kont, aż do 150% bonusu powitalnego.
 

Rodzaje kont w Yorkbtc
Rodzaje kont w Yorkbtc

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.
 
La platforma do działania które oferuje Yorkbtc to: własna platforma.
 

Zasoby | Stronie internetowej

 
Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Yorkbtc udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.
 

Strona internetowa Yorkbtc
Strona internetowa Yorkbtc

 
jorkbtc zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie rynków, na których działa, sekcja często zadawanych pytań, niewiele więcej.
 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat jorkbtc 🌐

 
🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: jorkbtc.com

📞Numer telefonu: + 44 130 479 3443

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]
 

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Yorkbtc. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

 

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

 

➡️ Ocena włączona yorkbtc

 
Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? jorkbtc jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2022
 
❌ Po zapoznaniu się z nią radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest pobieranie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo nieprzejrzysty, ponieważ nie zawiera prawie żadnych informacji prawnych, nie pokazuje danych o jego rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌
 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛.

 
⛔ Uwaga ⛔ : Yorkbtc to broker, który utrzymuje bliskie relacje z SolidInvest, firma o fatalnej reputacji, która ma już na nią kilka skarg.PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
 


 
Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 
📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o Yorkbtc? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Yorkbtc: Ocena i komentarze»

 1. Jorge odpowiedź

  Nie chcą zwrócić moich pieniędzy, czy mogę coś zrobić?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Joel M, dziękuję za komentarz na temat Yorkbtc. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.