✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w czerwcu 2024 r. przez Pedro Martínez González

W tej sekcji powiemy Ci, czy uważamy, że firma YOMIGT to firma bezpieczna lub niegodna zaufania. Przeczytaj naszą pełną analizę, aby dowiedzieć się wszystkiego!

Analizujemy stronę internetową, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera, takie jak lokalizacja, firma, do której należy, jego regulacje, jego reputacja...

Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje na temat YOMIGT i powiemy dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWW yomigt.yomigt.com, yomigt.biorega.com, yomigt.com,yomigt.com.ar
🏠 spółka*o tym nie wspomina
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mailNie ma
📈 Plataformawłasna platforma
📌 Adreso tym nie wspomina
🕑 Wiek witrynyStrony zarejestrowane w dniach: 2 lutego 2023 r., 16 października 2018 r., 2 lutego 2023 r. i 9 września 2023 r.
Typ spółkiZautomatyzowane inwestowanie w kryptowaluty

Firmy: YOMIGT nie wspomina, do której firmy należy. Bądźcie bardzo ostrożni, zauważyliśmy wyraźny brak przejrzystości.

Lokalizacja: YOMIGT nie wspomina, gdzie się znajduje, ufanie firmie, która nie podaje, gdzie się znajduje, jest bardzo niebezpieczne, należy zachować ostrożność. Możemy już powiedzieć, że niepokoi nas kilka cech tej firmy.

Co to jest YOMIGT?

Po przeprowadzeniu analizy strony internetowej firmy możemy to stwierdzić JOMIGT to zautomatyzowana firma inwestycyjna (bot arbitrażowy) z kryptowalutami,

Rodzaje kont

Firma nie podaje informacji o posiadaniu różnych typów kont.

Informacje w sieci

stronie internetowej YOMIGT

Tutaj pokazujemy zrzut ekranu strony internetowej YOMIGT, czyli yomigt.yomigt.com. Do schwytania doszło w Październik 2023.

Kontakt: numery telefonów i e-mail

Firma ta nie podaje żadnych danych kontaktowych; Brak adresu e-mail i numeru telefonu. Co to znaczy? To, że firma nie podaje danych kontaktowych, jest bardzo złym znakiem. Wyobraź sobie, że masz problem lub skargę i nie masz jak się z nimi skontaktować. Brzmi naprawdę źle, prawda?

*Rozporządzenie YOMIGT

Dogłębnie przeanalizowaliśmy obecną ⚖️ sytuację regulacyjną ⚖️, w której znajduje się ta firma, i doszliśmy do następującego wniosku:

Broker przedstawia nam bardzo niepokojącą sytuację; Nie wspomina zupełnie nic o jego regulacji. Co nam to daje do myślenia? Mówimy o nieregulowanym brokerze. Co to znaczy? Oznacza to, że klienci brokera i wszystkie ich pieniądze nie są objęci żadną ochroną. Oznacza to, że jeśli broker ma złe intencje, najprawdopodobniej nie będziesz w stanie nic zrobić, aby odzyskać swoje pieniądze. Proszę zachować szczególną ostrożność w przypadku tego typu firm. Zastanów się dobrze, zanim wyślesz pieniądze, wysyłasz je do firmy bez żadnych przepisów i zabezpieczeń!

???? Ocena końcowa YOMIGT ????

Jak widać, przeprowadziliśmy szczegółową i pełną analizę najważniejszych cech JOMIGT i doszliśmy do następujących wniosków na temat tej firmy:

Lokalizacja: Nie jest powiedziane, gdzie się znajduje..

Rozporządzenie: Nie wspominają nic o jego regulacji, to znaczy: mówimy o spółce nieregulowanej, w której zauważalny jest brak jasności i powagi

Poza tym firma ma charakter piramidalny, proszę zachować ostrożność.

Firma nie wspomina również o żadnych środkach kontaktu; Jeśli będziesz musiał się z nimi skontaktować w nagłym przypadku, jak to zrobisz? Proszę bądź ostrożny.

Ta firma nie wspomina, do której firmy należy, proszę zachować ostrożność, widać wyraźny brak powagi i przejrzystości.

JOMIGT Budzi obawy dotyczące bezpieczeństwa i przejrzystości, ponieważ nie określa swojej lokalizacji ani nie podaje szczegółów na temat swoich przepisów. Ten brak informacji może powodować niepewność wśród użytkowników, ponieważ lokalizacja i regulacje to kluczowe aspekty oceny wiarygodności platformy finansowej. Brak regulacji może wiązać się z ryzykiem dla użytkowników, ponieważ nie mają oni wsparcia podmiotów nadzorczych. Przed użyciem platformy finansowej w celu ochrony funduszy i interesów inwestorów konieczne jest dokładne zbadanie tych aspektów.

🚨🚨 Wniosek: z wymienionych powodów nasz wniosek jest taki, że jest to firma bardzo niepoważna i bardzo niebezpieczna. Zastanów się dobrze, czy chcesz wysłać pieniądze do firmy o takich cechach. 🚨🚨

aktualizacje

Wiadomości o YOMIGT:

data Aktualizacja wiadomości
październik 2023Witryna poświęcona zautomatyzowanym inwestycjom w kryptowaluty, nie wspomina o żadnych informacjach podatkowych ani nie wspomina o ich regulacji. Zapewniają zyski i zwroty, które naszym zdaniem są fałszywe, PROPONUJEMY OSTROŻNOŚĆ.
listopada 2023Klienci Yomigt wspominają, że nie mogą wypłacić swoich pieniędzy. Otrzymaliśmy bardzo dużo wiadomości tego typu.
listopada 2023Według wiadomości od klientów: „Lucas Echazu jest odpowiedzialny w Argentynie, pochodzi z Salty”
grudnia 2023Według różnych mediów w Argentynie kilka osób w tym kraju zostało oskarżonych w związku z oszustwem Yomigt.

Film o YOMIGT

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”8869″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z YOMIGT.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o oszustwo pieniężne przez YOMIGT

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić YOMIGT

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla YOMIGT?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

Jak mogę zgłosić YOMIGT?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy YOMIGT jest niezawodny?

Nie. YOMIGT nie jest rzetelna, to bardzo niebezpieczna firma: 1) wspomnieć o sytuacji lokalizacyjnej, 2) wspomnieć o sytuacji regulacyjnej 3) podaj wiek strony 4) o 5) o 6) o 7) opcjonalne w zależności od tego, czy firma ma charakter piramidalny lub wspomina o stopach zwrotu tak wysokich, że naszym zdaniem są fałszywe, powiązane z firmą oszukańczą lub posiadają ostrzeżenia od organów nadzoru finansowego

Jak odzyskać pieniądze z YOMIGT?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

32 komentarze do «YOMIGT: OPINIE I KOMENTARZE – CZY TO OSZUSTWO?»

 1. Szczęśliwy odpowiedź

  DZIĘKUJĘ BOGU, NAPRAWDĘ DZIĘKUJĘ!! PRÓBOWAŁEM ZŁOŻYĆ IM DEPOZYT ​​W WYSOOŚCI 25.000 XNUMX DOLARÓW. DZIĘKUJĘ, ŻE SZUKAŁAM NAZWY FIRMY I NAtrafiłam na te komentarze osób, które wspominają, że nie mogą wycofać kapitału.

  DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM LUDZIOM, KTÓRZY ZOSTAWILI SWOJE ŚWIADECTWA, URALILI MNIE OD BARDZO DUŻEGO BÓLU GŁOWY. PRZEKONALI MNIE TELEFONICZNIE.

  PRAWDA JEST TAKA, ŻE SĄ BARDZO KŁAMĄCYMI PRZEZ TELEFON.OBIETAJĄ TYSIĄC JEDNEJ RZECZY, KTÓRE OKAZUJĄ SIĘ FAŁSZYWE.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Feliz, FANTASTYCZNIE!!!, jak bardzo nas uszczęśliwiasz, jeszcze jedna osoba, której się to udało, od teraz, jeśli zdecydujesz się na inwestycję, sprawdź brokerów przed zapłaceniem kartą, na naszej stronie znajdziesz ich wszystkich, przeczytaj przegląd i znalezione komentarze.

   Jeśli padłeś ofiarą tego samego oszustwa, znasz już drogę do odzyskania, skontaktuj się z CHAT lub kliknij tutaj:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli szukasz naszych rekomendacji kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 2. Luciano odpowiedź

  Wpłaciłem pieniądze na konto Yomigt za około 856.6 USDT w ramach wydarzenia na platformie, które miało na celu podwoić inwestycję. I tu zaczęły się problemy, gdy ktoś chce wypłacić to, co zostało wygenerowane, aplikacja ulega awarii i nigdy nie mogłem się wycofać. A teraz firma prosi o wprowadzenie kolejnej osoby w celu weryfikacji i zainwestowanie przez nią 100 USD w celu odzyskania konta. Szczerze mówiąc, po prostu oszukują

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Luciano, to oszustwo, nie wpłacaj więcej pieniędzy. Dziękuję za napisanie o YOMIGT. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać swoje pieniądze, wejdź na nasz czat lub wypełnij formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 3. Carlos odpowiedź

  Witam, dzień dobry, przyjacielu, Yomigt oszukał mnie na dobrą kwotę, prosi mnie o wpłatę większej ilości pieniędzy, aby mógł je otrzymać.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Carlos, to oszustwo, nie wchodź. Dziękuję za napisanie o YOMIGT. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać swoje pieniądze, wejdź na nasz czat lub wypełnij formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 4. Patricia odpowiedź

  Witam, zainwestowałem w platformę Yomigt. Nigdy sobie nie płacę. Nieuchronne oszustwo. Kryptowaluty.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Patricia, dziękuję za napisanie o YOMIGT. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać swoje pieniądze, wejdź na nasz czat lub wypełnij formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • Xintia Fernandez odpowiedź

   Miałeś całkowitą rację. Dzisiaj aplikacja została zamknięta znikąd, a wszystkie pieniądze zainwestowane przez wszystkich...

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *