Komentarze TOLTECHFX

W tej sekcji Przeanalizujemy brokera XTrend Speed ​​(zwanego też xtrenspeed.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę zaleca się XTrend Speed ​​do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o XTrend Speed ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to XTrend Speed? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wymienia przynależność do: Rynat Capital (Pty) Ltd.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: RPA. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: Xtrend Speed ​​jest regulowany przez FSCA.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez XTrend Speed, zauważamy, że nie oferuje żadnych informacji o posiadaniu różnych typów kont.

Las platformy do obsługi jakie oferuje XTrend Speed ​​to: własna platforma XTrend Speed.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które XTrend Speed ​​zapewnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa XTrend Speed
Strona internetowa XTrend Speed

XTrend Speed ​​zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub interesariuszy: tylko trochę informacji, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Prędkość XTrendu |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: xtrendspeed.com

Número de teléfono: +27 (87) 5510805

E-mail: (centrala) [email chroniony] - (Obsługa klienta) [email chroniony] - (posiadacze kart) [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdziliśmy XTrend Speed. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Prędkość XTrendu <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma XTrend Speed ​​jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​zalecamy zachować ostrożność, ponieważ: jest to broker regulowany przez podmiot, któremu nie można zaufać, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (RPA), szukając opinii o XTrend Speed ​​nie znaleźliśmy jakakolwiek inna recenzja, uważamy, że pochodzi od nowego brokera, bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o XTrend Speed? Jakie było twoje doświadczenie?
 • Jest źle, nie polecam recommend 40%, 31 głosować
  31 głosować 40%
  31 głos - 40% wszystkich głosów
 • Jest dobrze, normalnie 39%, 30 głosów
  30 głosów 39%
  30 głosów - 39% wszystkich głosów
 • Jest bardzo dobry, polecam 21%, 16 głosów
  16 głosów 21%
  16 głosów - 21% wszystkich głosów
Całkowita liczba głosów: 77
14 / 09 / 2020


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

22 komentarze do «Prędkość XTrend: ocena i komentarze»

 1. aj handlowiec odpowiedź

  Jedna rzecz, której nikt nie zauważył, kiedy otwierasz zlecenie wpłaty pikselami, dają ci informacje o koncie osoby fizycznej do wpłaty, anulujesz i otwierasz kolejne zlecenie, inne konto osoby fizycznej jest bardzo dziwne, możesz mieć pomarańcze. Zaufaj brokerom, którzy korzystają z tego rodzaju depozytu passam conta CNPJ firmy, która mexem z wartościami não fizyczna então fiquem longe pure blow!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj AjTrader, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z XTrend Speed. Ten Broker to prawdziwy OSZUST, MA ZŁE PRZEPISY, klienci zawsze narzekają, że nie mogą WYPŁACIĆ SWOICH PIENIĘDZY.
   Prawda jest taka, że ​​próbując znaleźć jego rejestrację, widzimy, że znajduje się w FSCA RPA, więc jest to broker REGULOWANY, ale jest to bardzo słaba regulacja, która nie chroni inwestorów, więc NIE zalecamy inwestowania z nimi.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.