Komentarze grupy XTB

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Grupa XTB (zwany także XTB Group.com), jest brokerem Forex, kryptowalut, ETF i CFD. Czy naprawdę poleca się XTB Group do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy XTB Group. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wzmianki będące częścią: nie wymienione.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker Wspomina, że ​​ma siedzibę w Wielkiej Brytanii, ale nie ma potwierdzających danych rejestracyjnych, ta informacja jest nieprawdziwa.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez XTB Group, zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont/planów: Konto podstawowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe i Konto Diamentowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 5.000, wsparcie 24/5, wypłaty w ciągu 4 dni roboczych, dźwignia 1:10, 10% bonus powitalny, codzienny przegląd rynku.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 10.000, wsparcie 24/5, wypłaty w ciągu 3 dni roboczych, dźwignia 1:20, 15% bonus powitalny, codzienny przegląd rynku.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 25.000, wsparcie 24/5, wypłaty w ciągu 2 dni roboczych, dźwignia do 1:50, 20% bonus powitalny, codzienny przegląd rynku, sygnały transakcyjne i analiza zdarzeń.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 250.000, wsparcie 24/5, wypłaty 1 dzień roboczy, dźwignia do 1:100, pełny plan zarządzania pieniędzmi, 25% bonus powitalny, codzienny przegląd rynku, sygnały transakcyjne i analiza zdarzeń.

Konto diamentowe: wybrani klienci, wsparcie 24/5, 4 godziny wypłat, dźwignia do 1:200, pełny plan zarządzania pieniędzmi, 30% bonus powitalny, szkolenie 1 do 1, codzienny przegląd rynku, sygnały transakcyjne i analiza zdarzeń, program mentorów VIP.

Rodzaje kont Grupy XTB
Rodzaje kont Grupy XTB

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez XTB Group to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które XTB Group udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Grupy XTB
Strona internetowa Grupy XTB

XTB Group zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: trochę informacji, wyjaśnienie niektórych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Grupa XTB |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: xtb-groups.io

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Grupa XTB <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Grupa XTB jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po jego przeanalizowaniu zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to całkowicie nielegalny broker, który nie jest zarejestrowany ani regulowany przez żaden organ, ponadto szukając opinii o XBT Group, znajdujemy tylko opinie, które są negatywne i zabawne na temat tego brokera. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : XTB Group to nielegalna firma, która wykorzystuje dane od XTB Limited, została już ostrzeżona przez FCA.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Grupie XTB? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Grupa XTB: Ocena i komentarze»

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Rodri, dziękuję za informacje o XTB Group. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.