Komentarze XTB

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy XTB (zwany też nazwą: xtb.com), pośrednik Forex, ETF, Kryptowaluty i CFD. Czy naprawdę zaleca się XTB do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o XTB ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy XTB ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

XTB wspomina o byciu częścią: X-Trade Brokers Dom Maklerski SA

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Warszawa, Polskai ma Oddział w Hiszpanii.

✅ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwoobserwujemy, że XTB jest regulowane w Hiszpanii przez CNMV.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje XTB, w tym przypadku obserwujemy, że tylko oferty standardowe konto. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat tego konta.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy $0, ponad 3000 dostępnych instrumentów, dźwignia do 1:30, spread od 0.0008, minimalny lot 0.01, bezpłatna wypłata (od 200 €).

Rodzaje kont XTB
Rodzaje kont XTB

W następne zdjęcie Będziesz mógł uzyskać więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez XTB to: Platforma xStation 5.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który XTB udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona XTB
Strona XTB

XTB zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: między innymi objaśnienie rynków, na których działa, kalkulatory, kalendarz ekonomiczny, tutoriale, analizy rynkowe i aktualności, sekcja edukacyjna, najczęściej zadawane pytania.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na XTB

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: xtb.com

📞Numer telefonu: Wielka Brytania +44 2036953086 | Hiszpania: +34 915 706 705 | Portugalia: +351 211 222 980 | Francja: +33 1 53 89 63 30 | Włochy: +39 02 94752633

📧 E-mail: Zjednoczone Królestwo [email chroniony] | Hiszpania: [email chroniony] | Portugalia: [email chroniony] | Francja: [email chroniony] | Włochy: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy XTB. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na XTB

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma XTB jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

✅ Po wykonaniu wyczerpująca analiza na ⭐ XTB 🥇, naszym zdaniem wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z odpowiednim brokerem, Z doskonałe warunki handlowe, który wydaje się być idealna opcja dla prawie wszystkich typów traderów. Po nauce Twoje zasoby, narzędzia i wsparcie, poznaliśmy brokera z bardzo dobry poziomzapewnianie wiele zasobów i pomoc dla inwestorów. Kilkakrotnie kontaktowaliśmy się z pomocą techniczną i natknęliśmy się na nienaganna obsługa klienta. XTB To jest marka bezpieczny to znaczy należycie uregulowane i ma zaufanie do ogromna liczba użytkowników, ponieważ mówimy o a broker polecający, z dużo starożytności i najbardziej szanowany i znany na całym świecie.


W kilku słowach: mówimy o brokerze pierwszego poziomu i całkowicie polecamy!


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o XTB? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

6 komentarze do «XTB: Ocena i komentarze»

 1. Sergio Sours odpowiedź

  Profesjonalne leczenie, częste i systematyczne wsparcie nowości i porad. Nie nękają!!!! I wypatrują pomocy. Od początku dają jasno do zrozumienia, że ​​nie doradzają ani nie nakłaniają do inwestycji, co dobrze o nich świadczy.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Sergio, dzięki za informację.

   Pozdrowienia.

 2. JacobLearsi odpowiedź

  Nie akceptują Portoryko. Czy jest broker, który to akceptuje? Większość z tych, którzy twierdzą, że to akceptują, tak naprawdę nie. Nie wiem, czy zmienili zdanie i to było niedawno. Proszę, potrzebuję pomocy w znalezieniu brokera, który akceptuje klientów z Portoryko.

 3. JOSEPH VENTURE odpowiedź

  W pełni usatysfakcjonowana, nie miałam z nimi problemu

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj JOSEPH VENTURA, dziękuję za komentarz na temat brokera XTB.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.