✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w maju 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE należy inwestować w Grupę Xifra. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje o Grupie Xifra oraz wyjaśniamy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWmyxifralifestyle.com lub bitrane.com
🏠 spółka*GRUPA BIZNESOWA XIFRA SAPI DE CV
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 Plataformawłasna platforma
📌 AdresMeksyk

⚠️ Grupa Xifra jest własnością firmy XIFRA BUSINESS GROUP SAPI DE CV znajduje się w Meksyku, potencjalnie niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy typy kont oferowane przez grupę Xifra, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje ona typów kont.

Informacje w sieci

Witryna Grupy Xifra

Xifra Group zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: tylko trochę informacji o oferowanych przez nich usługach, naprawdę niewiele więcej.

Więcej informacji o Grupie Xifra 

Odwiedzający naszą stronę internetową wysłał nam wiadomość e-mail z bogactwem informacji o Xifra oraz o firmach sprzed powstania Xifry, w które zaangażowani byli również liderzy Xifra.

Ta osoba, która chce pozostać anonimowa, poprosiła nas o udostępnienie Ci tych informacji, oprócz powiązania poprzednich osób i firm z Xifra, przesyła nam ważne informacje na temat organów nadzoru finansowego, w zasadzie, że Xifra została już potępiona przez 6 organów nadzoru finansowego z różnych stron świata.

informacje o XIFRA

Informacje o Xifra
informacje o XIFRA
informacje o XIFRA
informacje o XIFRA
informacje o XIFRA

Powtarzamy, że uważamy, że Xifra jest nierzetelną i nierzetelną firmą, najlepiej nie inwestować pieniędzy ani czasu w tego typu firmy, aby mieć oczy szeroko otwarte. Jeszcze więcej informacji o Xifra znajdziesz w tej sekcji, w sekcji komentarzy osoby, która zostawiła komentarz o nazwie „informacje o XIFRA”.

Lista numerów telefonów

+52 833 156 2577

+52 771-569-0622 (Whatsapp)

???? Ostateczna wycena Grupy Xifra ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W Xifra Group.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Aktualności o Grupie Xifra:

data Aktualizacja wiadomości
listopada 2020Skarga przeciwko Xifra Group z regulator finansowy CNMV.
lipiec 2021Skarga przeciwko Xifra Group z Peruwiański regulator finansowy SBS.
czerwiec 2022Skarga przeciwko Xifra Group z regulator finansowy CNMV.
Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy zapewniali, że Xifra Group jest powiązana Zmień kapitał y Inteligentna Korporacja Biznesowa, te 3 firmy działają w tym samym budynku w Zapopan w Meksyku. PROPONUJEMY OSTROŻNOŚĆ.
Firma Xifra Group jest powiązana z TyFirma o złej reputacji.
Grupa Xifra jest ściśle powiązana z Inteligentny+ y Inteligentna Korporacja Biznesowa, firm oskarżonych o oszukiwanie swoich klientów i kilka skarg.

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”853″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Xifra Group.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez Xifra Group

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić Grupę Xifra

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Grupę Xifra?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Xifra Group to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Xifra Group to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy Grupa Xifra jest godna zaufania?

Nie. Xifra Group nie jest firmą godną zaufania, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od Xifra Group?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Xifra Group?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

33 komentarze do «Czy Grupa Xifra to oszustwo? Opinie z 2023 r»

 1. Krystyna Morera odpowiedź

  Dziękuję wszystkim, którzy skomentowali, że Xifra Group to kompletne oszustwo!! Nie mogę w to uwierzyć!! Chodzi o to, że mam znajomego w środku i właśnie miałem tu wpisać swoje pieniądze. Czytając wszystkie komentarze Xifra Group zdaję sobie sprawę, że to tylko kłamstwo. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam wszystkich

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Cristina Morera, dziękuję za komentowanie Xifra Group. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. pola morskie odpowiedź

  Witam, dzięki za polecenie Udało mi się odzyskać mój kapitał z usługą windykacji, ogromnie dziękuję. Dziękuję i pozdrawiam.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Mar Campos, świetnie !!!, bardzo dziękuję za powiadomienie nas, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich, możesz przeczytać swoją recenzję.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia i powodzenia.

 3. Las odpowiedź

  Cieszę się, że strony internetowe specjalistów rynków finansowych, takich jak polecani brokerzy, szczerze wyrażają opinię na temat oszustwa XIFRA, mam nadzieję, że uratują wiele osób, które wpadły w to oszustwo i mogą odzyskać swoje pieniądze, osoby spokrewnione do firmy, która ma zostać zamknięta, a pieniądze nie są już zwracane.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Delbosque, od lat ostrzegamy, że jest to oszustwo PIRAMIDAL LUB PONZI SCHEME, możesz zobaczyć, jak za nimi stoi Federalna Policja Meksyku i w każdej chwili wszystkim skończą się pieniądze, odbierz całość, gdy tylko możliwy (Czytaj wiadomości). Dzięki za pytanie o Xifrę. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Zostały już potępione przez międzynarodowe organy nadzoru finansowego, takie jak CNMV (Financial Regulator of Spain) (patrz link CNMV) a także przez SBS (Financial Regulator of Peru) (patrz link SBS). Również przez regulatorów Panama City z Kolumbia i Kanada

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Oszukany odpowiedź

  Poproś o wypłatę, a zobaczysz, że to nie działa, nie chcą dawać mi pieniędzy ani moich, ani moich krewnych, oszukali nas wszystkich !!!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Scammed, od lat ostrzegamy, że jest to oszustwo PIRAMIDAL LUB PONZI SCHEME, możesz zobaczyć, jak za nimi stoi Federalna Policja Meksyku i w każdej chwili wszystkim skończą się pieniądze, odbierz całość, gdy tylko możliwy (Czytaj wiadomości). Dzięki za pytanie o Xifrę. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Zostały już potępione przez międzynarodowe organy nadzoru finansowego, takie jak CNMV (Financial Regulator of Spain) (patrz link CNMV) a także przez SBS (Financial Regulator of Peru) (patrz link SBS). Również przez regulatorów Panama City z Kolumbia i Kanada

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Oszukany odpowiedź

  Poprosiłem o moje pieniądze i nie zwracają mi, tylko wymówki, aby nie płacić ...

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Oszukany, dziękuję za tę ważną informację. Od lat ostrzegamy, że jest to oszustwo PIRAMIDAL LUB PONZI SCHEME, możesz zobaczyć, jak za nimi stoi Federalna Policja Meksyku i w każdej chwili wszystkim zabraknie pieniędzy, roszczenie całości jak najszybciej (Czytaj wiadomości). Dzięki za pytanie o Xifrę. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Zostały już potępione przez międzynarodowe organy nadzoru finansowego, takie jak CNMV (Financial Regulator of Spain) (patrz link CNMV) a także przez SBS (Financial Regulator of Peru) (patrz link SBS). Również przez regulatorów Panama City z Kolumbia i Kanada

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. beto andrade odpowiedź

  wiele osób prosiło o ich pieniądze i nie pracują, poproś o ich pieniądze, a zobaczysz, że ci ich nie dają ... złodzieje !!!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam Beto, dziękuję za tę ważną informację. Od lat ostrzegamy, że jest to oszustwo PIRAMIDAL LUB PONZI SCHEME, możesz zobaczyć, jak za nimi stoi Federalna Policja Meksyku i lada chwila wszystkim zabraknie pieniędzy, roszczenie o całość jak najszybciej (Czytaj wiadomości). Dzięki za pytanie o Xifrę. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Zostały już potępione przez międzynarodowe organy nadzoru finansowego, takie jak CNMV (Financial Regulator of Spain) (patrz link CNMV) a także przez SBS (Financial Regulator of Peru) (patrz link SBS). Również przez regulatorów Panama City z Kolumbia i Kanada

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. Jimmy Morales odpowiedź

  Możesz dowiedzieć się o Xifrze z nimi zainwestowałem 500$ powiedzieli mi, że w ciągu minut aktywowali moje konto, mijały dni i nic nie kontaktowało się ze mną z osobą, która przedstawiła mi projekt i wyszło bardziej wyniośle niż za $ 500 nie oszukałby mnie i takie rzeczy..

  Możesz również dowiedzieć się o lub Equitypool u nich zainwestowałem taką samą kwotę 500 $ i kiedy chciałem wypłacić swoje gamuty powiedzieli mi, że muszę zapłacić 200 $ za opłatę terminalową i 70 $ za KYC (weryfikacja dokumentów ) potem musiałem zapłacić 200 $ więcej, aby móc dokonać wpłaty, moje zarobki, które wybrałem, wynosiły 1000

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Jimmy, mamy recenzję na temat Xifra, a wkrótce będziemy ją mieć na Equitypool.

   Xifra: Xifra

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *