Komentarze XAPO

W tej sekcji przeanalizujemy portfel XAPO, jest szeroko stosowanym portfelem Bitcoin, zwłaszcza w Ameryce Łacińskiej.

Przede wszystkim chcemy wyjaśnić, że zwykle nie robimy opinii o tego typu firmach, ale ze względu na różne uwagi otrzymane od klientów Xapo, zdecydowaliśmy się zrobić recenzję o firmie.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Następnie musimy wyjaśnić, że jest to portfel Bitcoin. Portfel Bitcoin to w zasadzie miejsce, w którym dana osoba może przechowywać swoje Bitcoiny, jest to odpowiednik konta bankowego Bitcoins. Stamtąd możesz dokonywać przelewów (bitcoinów) lub otrzymywać przelewy.

Xapo wymienia przynależność do grupy firm, w tym: Xapo Limited, Xapo Inc., E-money i Xapo Teller Network.

Właścicielem Xapo jest Argentyński przedsiębiorca Wences Casares.

Jeśli chodzi o jego ubicación, Nie wiemy jeszcze, gdzie się znajduje, wierzymy, że w Hongkongu.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które XAPO zapewnia swoim klientom na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa XAPO
Strona internetowa XAPO

XAPO zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub interesariuszom: Tak naprawdę nie udostępnia wielu zasobów ani informacji na swojej stronie internetowej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o XAPO

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: xapo.com/es

Número de teléfono: nie podano

E-mail: nie podano

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcjączy wierzymy, że firma XAPO jest godna zaufania? Nie jesteśmy pewni, ale sugerujemy ostrożność. Dlaczego? Otrzymaliśmy wiele komentarzy dotyczących złych praktyk ze strony Xapo, w szczególności utrudniających wypłatę pieniędzy, nieodpowiadających klientom na pytania lub skargi lub odpowiadanie na nie po tygodniach oczekiwania. Dotarły do ​​nas również raporty, że blokują konta bez wyraźnego powodu.

Jaka jest Twoja opinia? Pracowałeś z tą firmą? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem portfela.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy firmy mogli głosować.

Co myślisz o XAPO? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

8 komentarze do «XAPO: Ocena i komentarze»

 1. Harold odpowiedź

  Powinni się wstydzić, ponieważ nieudzielenie dostępu do usługi obywatelom Wenezueli jest aktem dyskryminacji i ksenofobii, ponieważ ich zespół wsparcia dał mi jasno do zrozumienia, że ​​ja również czekam na mój zwrot pieniędzy, rozumiem, że ze względów rynkowych muszą Boże opuść Wenezuelę, ale odmawianie służby Wenezuelczykom poza granicami kraju tylko za bycie Wenezuelczykiem jest brakiem szacunku, który jest dyskryminacją

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Harold, całkowicie się z tobą zgadzamy, nie wiem, co Xapo mówią w swoich umowach, ale jasne jest, że nie powinni cię pomijać, jeśli nie mieszkasz w Wenezueli.

   Pozdrowienia.

 2. jose odpowiedź

  Tak, jeśli złodziei jest niewielu, z dnia na dzień proszą cię o dokumenty, dostarczasz je, a oni proszą o więcej i tak dalej, aż zablokują twoje konto.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jose, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z XAPO. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska osób, które się z Tobą skontaktowały, numery, e-maile, z których się z Tobą skontaktowali?

   pozdrowienia

 3. Alfonso odpowiedź

  Zmieniłem telefon i w konsekwencji musiałem ponownie pobrać aplikacje. Po przesłaniu zdjęć dokumentów w kółko każą mi przesłać dowód faktur z adresem, pod którym mieszkam. Zrobiłem tę operację 3 razy i nie akceptują jej, Razem rezygnuję z mojego bitcoina, ponieważ nie mam e-maila, gdzie rozwiązać problem. Nie polecam tego nikomu, ponieważ nie ma ludzkiego sposobu, aby ktoś z XAPO odpowiedział.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Alfonso, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z XAPO… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Może na reklamę w Internecie? Czy masz nazwiska osób, z którymi miałeś kontakt? Adresy e-mail?

   Pozdrowienia.

 4. Robert Funes odpowiedź

  Uważaj na tych złodziei, którzy zamykają twoje konto, kiedy chcą i pobierają bardzo wysokie prowizje, to szczury. W dodatku wtedy tak Cię uwikłają, że gdy chcesz skontaktować się z obsługą klienta zajmuje to dużo czasu, robią to celowo

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Roberto, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoją opinią, pozdrawiam.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.