Komentarze na temat Worldtradecenter

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Światowe Centrum Handlu (zwany również nazwą: worldtradecenter.io), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy Worldtradecenter jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Worldtradecenter ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy worldtradecenter? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Worldtradecenter Sp.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: Cypr.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem ani o jego regulacji. . ⛔ Worldtradecenter jest nieregulowanym brokerem. ⛔

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Worldtradecenter, zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont / planów: Konto Podstawowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 250, przegląd rynku, dźwignia do 1:50.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 5.000, przegląd rynku, dźwignia do 1:100.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 10.000, przegląd rynku, dźwignia do 1:200, planowanie finansowe, planowanie zarządzania ryzykiem, specjalne promocje firm.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 50.000, przegląd rynku, dźwignia do 1:300, planowanie finansowe, planowanie zarządzania ryzykiem, specjalne promocje firm.

Konto VIP: Tylko z zaproszeniem, przegląd rynku, dźwignia do 1:400, planowanie finansowe, planowanie zarządzania ryzykiem, specjalne promocje firm.

Rodzaje kont Worldtradecenter
Rodzaje kont Worldtradecenter

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez Worldtradecenter to: Platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Worldtradecenter udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna Worldtradecenter
Witryna Worldtradecenter

Światowe Centrum Handlu zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub zainteresowanych stron: trochę wykresów na żywo, słowniczek, analizy, kalendarz ekonomiczny, trochę informacji o produktach, które oferujesz, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat Światowe Centrum Handlu 🟢

 

(Tj. Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. (Tj.

🌏Strona internetowa: worldtradecenter.io

📞Numer telefonu: + 44-1519471469 | + 61-291361683

📧 E-mail: nie ma.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Worldtradecenter. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona Światowe Centrum Handlu <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Światowe Centrum Handlu jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 

❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niepewnym kraju dla tego typu działań (Cypr), ponadto szukając opinii o Worldtradecenter znajdujemy wiele, są negatywne i ostrzegają przed tym brokerem. ❌

 

Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2021 dodano FCA Światowe Centrum Handlu do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FCA z maja 2021 r

 

 

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2022 FCA dodane do Światowe Centrum Handlu do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FCA z lipca 2022 r

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Worldtradecenter? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «Worldtradecenter: Ocena i komentarze»

 1. Ibai Munoz odpowiedź

  FCA ponownie ostrzegło przed tą firmą

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Ibai, dziękuję za pisanie o Worldtradecenter. Ten broker jest uważany za oszustwa. FCA (Financial Regulator of the United Kingdom) zawiadomił ich o braku regulacji i wprowadzaniu w błąd swoich klientów (Zobacz link FCA).

   Sugerujemy NIE wysyłać pieniędzy, kłamią, żeby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i tak to trzymają .

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej na zapłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz na temat firmy, pomogą osobom dotkniętym tym brokerem, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę widziałeś, imiona i nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj na naszym czacie lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Agustin odpowiedź

  Nie chcą zwrócić moich pieniędzy, jak mogę je odzyskać? Dzięki

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Agustin, dziękuję za komentowanie Worldtradecenter. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłacenie więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nawet jeśli zapłacisz, nic nie zwrócą.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.