Komentarze na rynkach światowych

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Rynki światowe (zwany także worldmarkets.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę zaleca się dokonywanie inwestycji przez World Markets? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu rynków światowych. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wzmianki będące częścią: nie wymienione.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, wzmianki brokera na podstawie: nie wymienione.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez World Markets, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: konto próbne, konto standardowe i konto Gold Premier. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto próbne (demo): minimalny depozyt € 2.500, obowiązują funkcje i stawki konta standardowego.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 5.000, Apełny dostęp do AI Trading na wszystkich instrumentach, 20% prowizji od wyników zarobków, opcja uaktualnienia dostępna dla Gold Premier, wypłaty dostępne co 75 dni, brak marży zysku, brak opłat za wpłaty lub wypłaty z wyjątkiem transakcji kartą kredytową.

Złote Konto Premier: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 25.000, dźwignia do 1: 100, spread 0.6 pipsa, z handlem telefonicznym, zarządzaniem funduszami.

Rodzaje rachunków rynków światowych
Rodzaje rachunków rynków światowych

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty World Markets to: nie ma na ten temat informacji, podobno korzystają z własnej platformy.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które World Markets udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna rynków światowych
Witryna rynków światowych

World Markets zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub interesariuszy: niektóre wykresy na żywo, filmy, wiadomości rynkowe, sekcja FAQ, wyjaśnienie podstaw, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Rynki światowe |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: worldmarkets.com

Número de teléfono: (Hiszpania) +34 919 01 68 33 | (Meksyk) +52 55 4163 8553 | (Argentyna) +54 11 5236-0443 | (Chile) +56 2 3210 3855 | (Kolumbia) +57 1 3811699 | (Portugalia) +351 308 803 007 | (Brazylia) +55 11 4210-3713 | (Włochy) +39 800 974 714

E-mail: (Pytania ogólne) [email chroniony] | (Uskarżanie się) [email chroniony]

>>> Ocena włączona Rynki światowe <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Rynki światowe jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Widząc to wszystko, radzimy zachować ostrożność, ponieważ: jest to broker, który ukrywa ważne dane, nie jest regulowany i nie wiemy, gdzie znajduje się jego siedziba; szukając opinii na temat Rynki światowe Znaleźliśmy wiele negatywnych recenzji ostrzegających o tym brokerze. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w listopadzie 2020 dodano CNMV Rynki światowe do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z listopada 2020 r 

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2021 dodano FSMA Rynki światowe do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia FSMA z kwietnia 2021 r.️

⛔ Uwaga ⛔ : w czerwcu 2021 FSMA ponownie ostrzegła Rynki światowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ⚠️Ostrzeżenia FSMA z czerwca 2021 r.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o rynkach światowych? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Rynki światowe: ocena i komentarze»

 1. Sebas odpowiedź

  FSMA potępiło ich. bądź bardzo ostrożny.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Sebas, dziękuję za komentowanie na rynkach światowych. Obecnie jest uważany za oszustwo. FSMA (Belgijski Urząd Nadzoru Finansowego) ostrzegł ich, że nie mają rozporządzenia do prowadzenia działalności (Zobacz link FSMA).

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.