Komentarze na rynkach światowych

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Rynki światowe (zwany także worldmarkets.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę zaleca się dokonywanie inwestycji przez World Markets? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu rynków światowych. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wzmianki będące częścią: nie wymienione.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, wzmianki brokera na podstawie: nie wymienione.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez World Markets, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: konto próbne, konto standardowe i konto Gold Premier. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto próbne (demo): minimalny depozyt € 2.500, obowiązują funkcje i stawki konta standardowego.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 5.000, Apełny dostęp do AI Trading na wszystkich instrumentach, 20% prowizji od wyników zarobków, opcja uaktualnienia dostępna dla Gold Premier, wypłaty dostępne co 75 dni, brak marży zysku, brak opłat za wpłaty lub wypłaty z wyjątkiem transakcji kartą kredytową.

Złote Konto Premier: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 25.000, dźwignia do 1: 100, spread 0.6 pipsa, z handlem telefonicznym, zarządzaniem funduszami.

Rodzaje rachunków rynków światowych
Rodzaje rachunków rynków światowych

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty World Markets to: nie ma na ten temat informacji, podobno korzystają z własnej platformy.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które World Markets udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna rynków światowych
Witryna rynków światowych

World Markets zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub interesariuszy: niektóre wykresy na żywo, filmy, wiadomości rynkowe, sekcja FAQ, wyjaśnienie podstaw, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

| Inne informacje na temat Rynki światowe |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: worldmarkets.com

Número de teléfono: (Hiszpania) +34 919 01 68 33 | (Meksyk) +52 55 4163 8553 | (Argentyna) +54 11 5236-0443 | (Chile) +56 2 3210 3855 | (Kolumbia) +57 1 3811699 | (Portugalia) +351 308 803 007 | (Brazylia) +55 11 4210-3713 | (Włochy) +39 800 974 714

E-mail: (Pytania ogólne) [email chroniony] | (Uskarżanie się) [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona Rynki światowe <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Rynki światowe jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Widząc to wszystko, radzimy zachować ostrożność, ponieważ: jest to broker, który ukrywa ważne dane, nie jest regulowany i nie wiemy, gdzie znajduje się jego siedziba; szukając opinii na temat Rynki światowe Znaleźliśmy wiele negatywnych recenzji ostrzegających o tym brokerze. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w listopadzie 2020 dodano CNMV Rynki światowe do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z listopada 2020 r 

 

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2021 dodano FSMA Rynki światowe do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia FSMA z kwietnia 2021 r.️

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o rynkach światowych? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *