Komentarze mądrego

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Mądrość (zwany także wiseling.uk), jest brokerem Forex, CFD i kryptowalut. Czy naprawdę zaleca się Wiseling do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzowaliśmy Wiseling. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wzmianki będące częścią: nie wymienione.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, wzmianki brokera na podstawie: nie wymienione.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Wiseling, zauważamy, że oferuje 6 różne rodzaje kont/planów:

Harmonogram 1: Minimalny depozyt $ 250, zwrot 2% dziennie, czas trwania 15 dni.

Harmonogram 2: Minimalny depozyt $ 3.000, zwrot 2.5% dziennie, czas trwania 25 dni.

Harmonogram 3: Minimalny depozyt $ 15.000, zwrot 3% dziennie, czas trwania 30 dni.

Harmonogram 4: Minimalny depozyt $ 50.000, zwrot 5% dziennie, czas trwania 40 dni.

Harmonogram 5: Minimalny depozyt $ 150.000, zwrot 10% dziennie, czas trwania 45 dni.

Harmonogram 6: Minimalny depozyt $ 1.500, zwróć 25% w ciągu 5 dni.

 • La platforma do działania jakie oferuje Wiseling to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Wiseling udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna Wiseling
Witryna Wiseling

Wiseling zapewnia handlowcom lub interesariuszom następujące pomoce lub zasoby: trochę informacji, najnowsze wiadomości, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Mądrość |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa:wiseling.uk

📞Numer telefonu: + 447570 760165

📧 E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Mądrość <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Mądrość jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po jego przeanalizowaniu zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to broker całkowicie nieuprawniony, który nie jest zarejestrowany ani regulowany przez żaden organ, dodatkowo szukając opinii o Wiseling znajdujemy tylko opinie, które są negatywne i dają frajdę z tego brokera. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Wiselingu? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Wiseling: ocena i komentarze»

 1. Lili odpowiedź

  Zostałem oszukany od pierwszej chwili czuję się jak idiota, nawet pożyczyłem pieniądze i straciłem wszystko, już nie wiem co robić

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Lili, dziękuję za informacje na temat Wiseling. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.