wise4x opinie

Analiza na Wise4x

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Mądry4x (zwany także imieniem: Wise4x.com), Chodzi o plik Broker Forex i CFD. Czy Wise4x jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Wise4x ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Wise4x jest bezpieczną witryną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • Wise4x wspomina o byciu częścią MĄDRZE O OGRANICZONE PIENIĄDZE.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, firma ma siedzibę w Wielkiej Brytanii według strony internetowej, chociaż nie ma żadnych ważnych informacji, które by to potwierdzały, uważamy, że jest to fałszywy fakt.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że Wise4x nie wspomina o żadnej regulacji.

UWAGA: Wise4x jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane przez Wise4x, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje typów kont.

La platforma do działania którego używa Wise4x to: jego własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Wise4x udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

strona wise4x
Witryna Wise4x

Wise4x zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie oferowanych usług, wiadomości rynkowe i analizy, wykresy na żywo, sekcja FAQ i niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Mądry4x

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa:wise4x.com
 • 📞Numer telefonu: + 4444444444
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy Wise4x. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Mądry4x

Kończąc ten rozdział, naszym zdaniem: czy wierzymy, że firma Wise4x jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

❌ Po zbadaniu tej firmy radzimy być ostrożnym: jest to firma nielegalna (nieuprawniona do przyjmowania pieniędzy lub przyjmowania nowych klientów), uważamy, że została utworzona, aby pobierać pieniądze od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo.

Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie zawiera informacji prawnych o firmie, nie pokazuje danych dotyczących jej rejestracji ani rzeczywistej lokalizacji jej biur.

Poza tym brakuje jej regulacji (jest to firma nieuregulowana).❌


W kilku słowach: nie wydaje się dobrym pomysłem sugerujemy być ostrożnym.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o Wise4x? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

19 komentarze do «Wise4x: ocena i komentarze»

 1. ADOLFO INES CRUZ odpowiedź

  Witam, nazywam się Adolfo, mam zamiar zainwestować w platformę Wise4x, ale czytam wasze komentarze i prawda jest taka, że ​​się wycofuję, czy ktoś z was wie, gdzie lub w którą platformę inwestować jest bezpieczna?

  pozdrowienia, wspaniały dzień

 2. DORA NAROŻNIK odpowiedź

  Aby poszerzyć informacje, powiem, że oszuści są promowani na Facebooku, aby dalej nie kradli, muszą ich szukać i komentować, ważne jest, aby zgłaszali je wszystkim możliwym podmiotom, ponieważ są to te same osoby , są Meksykanami twierdzącymi, że są z Londynu, ale to czyste kłamstwa, które nie działają na nich nawet poczta są nieszczęśliwi, którzy bawią się w dobrej wierze. Upokarzają niegrzecznych, niegrzecznych ludzi Ostatni telefon Jesus Rosales powiedział mi, że moje pieniądze nie są dla nich ważne, dlatego mają klientów, którzy inwestują miliardy, którzy są bardzo prestiżowymi biznesmenami, co w porównaniu z inwestycją poczynioną z mojej strony, to nic . Są bardzo tumblerami, nie wierzą, że dokonają przelewu przez bitso Binance, ale używają tego sposobu, ponieważ jest to inny system, niż to, co robią, to mylenie ich, system, którego używają te podmioty, to kod kreskowy, system, który identyfikuje tylko właściciel konta, ale są to oszuści, czas zebrać, przesłać dowody i zgłosić je, aby podmiot mógł ich złapać i zabrać do więzienia. [email chroniony] CYSEC FCA, im więcej osób donosi dowodami na te podmioty, tym szybciej je łapią.Dodatkowo manipulują operacjami, są oszustami, innym brokerem stosującym tę samą taktykę jest GLOBAL TRADING CAPITAL, oni są Meksykanami, też próbuję odzyskać to, co zostało utracone u innych brokerów.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj DORA, bardziej obszerne informacje, które można publikować znacznie lepiej, dzięki za napisanie wszystkich tych szczegółów na temat Wise4x (są to ci sami oszuści my24-coin .com). Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 3. A. LAURA odpowiedź

  Strzeżcie się Panowie WISE4X
  Oszukał mojego męża, ukradł ponad 3000 dolarów w mniej niż 2 tygodnie

  WTEDY POPROSILI GO, ABY POSZŁ DO BANKU PO POŻYCZKĘ NA SZCZĘŚCIE ODRZUCILI POŻYCZKĘ I MUSIAŁ MI POWIEDZIEĆ, CO SIĘ STAŁO SŁYSZAŁEM WSZYSTKIE KŁAMSTWA, ŻE ZŁODZIEJE DORADCY WISE4X

  MÓWIĄ CI NA TELEFONACH, ŻE SĄ OSZUSTWAMI, ŻEBY POŻYCZYĆ PIENIĄDZE OD PRZYJACIÓŁ LUB CZŁONKÓW RODZINY, ABY PYTAĆ W BANKU, BO BEZPIECZNIE I Z ROZWOJEM ODZYSKASZ PIENIĄDZE! Z ZYSKAMI!!! POWIEDZIAŁEM MĘŻOWI, ŻE TO OSZUST CZY JESTEŚ GŁUPI? Mówiłem mu, że spróbuj się wycofać, a zobaczysz, no i on próbował się wycofać i już od ponad miesiąca próbował się wycofać i wymyśla sobie jakieś niemądre wymówki, czyste kłamstwa, bo nie może się wycofać POWIEDZ MU WŁOŻYĆ PIENIĄDZE I
  PONIEWAŻ NIE MOŻEMY TEGO WYCOFAĆ, CZUJEMY SIĘ CAŁKOWICIE OSZKODOWANI, PROSZĘ O PRZECZYTANIE MOJEJ WIADOMOŚCI PROSZĘ NIE WYSYŁAĆ PIENIĘDZY NA WISE4X ANI MY24-COIN, SĄ TYM SAMYMI LUDZIAMI, ZMIENIĄ SIĘ NAZWISKO, ALE SĄ TAK SAMO BARDZO STARANNIE JEST OSZUSTWEM UBEZPIECZONYM KTOŚ ZNA SPOSÓB NA WYPŁATY PROSZĘ, ŻEBY MNIE POZNAŁ, PONIEWAŻ NIE MOŻNA WYPŁACIĆ JEDNEGO CENTA LUB Z NASZYCH PIENIĘDZY ANI Z PLANOWANYCH ZARODKÓW ANI NIC! NIE ZOSTAW TYCH OSZUSTW

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć A.LAURA, dziękuję za napisanie o Wise4x (to ci sami oszuści co my24-coin .com). Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • Narożnik korytarza Dory odpowiedź

   Lauro, szczerze ci współczuję, ci panowie nie mają skrupułów, moralności ani etyki, bawią się zaufaniem i nie widzą konsekwencji, jakie te czyny powodują, szkód moralnych, jakie wyrządzają ludziom aż do samobójstwa, sytuacja, którą ja znalazłem się w środku, ponieważ ukradli 7500 usd pieniędzy, które pożyczyłem, a teraz nie mam jak zareagować, szkodząc stabilności emisji rodziny i środowisku, gdybym znał sytuację, w której się znalazłem.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Dora, dziękuję za pisanie o Wise4x (to ci sami oszuści z my24-coin .com). Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 4. Narożnik korytarza Dory odpowiedź

  Zostałem oszukany przez tego brokera ON JEST OSZUST BARDZO UWAŻAJ To Meksykanie, którzy podobno ci doradzają, ale okazują się złodziejami. Na początku pomagają Ci w operacjach, które przynoszą Ci zysk, ale kiedy wypłacasz pieniądze, nigdy nie pozwalają Ci wypłacić pieniędzy pod wymówką, że musisz czekać, przekonują Cię do otwarcia kilku operacji, które nie są zalecane, ponieważ powodują utratę pieniędzy. Przekonuje Cię, żebyś wpłacił pieniądze na zakup OTC, co okazuje się fiaskiem, potem operacje się załamują i mówią, że masz ubezpieczenie, na przykład powiedzieli mi, że mam 12.500 USD, ale że muszę wpłacić 1500 i oni musisz wysłać dokument zobowiązania, w którym ubezpieczą cię, że w ciągu 7 dni oddadzą ci pieniądze, ale w ciągu tych dni musisz wykonać trzy codzienne operacje, ale to pułapka, w której nadchodzi dzień i dają tysiące wymówek, że przelew jest wykonany przez BINANCE I BITSO każą ci otworzyć konto u tych operatorów wysłali mi przekaz pieniężny który podobno daje mi 7600 UDd ale dzielą płatność na dwa kody i mówią że to błąd tych operatorów i twierdzę że pieniądze nie ma już w brokerze, że jest to problem Bitso i że są w legalnej walce, a to trwa rok. facebook mają włączoną stronę ci głupcy mówią, że siedziba znajduje się w Londynie i to kłamstwa bądź bardzo ostrożny, to meksykańscy oszuści, e-maile są [email chroniony] [email chroniony] [email chroniony] tel. 52 56 3056 1486

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Dora, dziękuję za pisanie o Wise4x. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 5. Narożnik korytarza Dory odpowiedź

  Zostałem oszukany przez tego brokera ON JEST OSZUST BARDZO UWAŻAJ To Meksykanie, którzy podobno ci doradzają, ale okazują się złodziejami. Na początku pomagają Ci w operacjach, które przynoszą Ci zysk, ale kiedy wypłacasz pieniądze, nigdy nie pozwalają Ci wypłacić pieniędzy pod wymówką, że musisz czekać, przekonują Cię do otwarcia kilku operacji, które nie są zalecane, ponieważ powodują utratę pieniędzy. Przekonuje Cię, żebyś wpłacił pieniądze na zakup OTC, co okazuje się fiaskiem, potem operacje się załamują i mówią, że masz ubezpieczenie, na przykład powiedzieli mi, że mam 12.500 USD, ale że muszę wpłacić 1500 i oni musisz wysłać dokument zobowiązania, w którym ubezpieczą cię, że w ciągu 7 dni oddadzą ci pieniądze, ale w ciągu tych dni musisz wykonać trzy codzienne operacje, ale to pułapka, w której nadchodzi dzień i dają tysiące wymówek, że przelew jest wykonany przez BINANCE I BITSO każą ci otworzyć konto u tych operatorów wysłali mi przekaz pieniężny który podobno daje mi 7600 UDd ale dzielą płatność na dwa kody i mówią że to błąd tych operatorów i twierdzę że pieniądze nie ma już w brokerze, że jest to problem Bitso i że są w legalnej walce, a to trwa rok. facebook mają włączoną stronę ci idioci mówią, że siedziba znajduje się w londynie i to kłamie bardzo uważaj to meksykańscy oszuści

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Dora, dziękuję za pisanie o Wise4x. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 6. Ronald odpowiedź

  Dzięki Bogu znalazłem ten post, ponieważ planowałem dziś zainwestować w platformę

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Ronald, cieszymy się, że Ci pomogliśmy, mamy nadzieję, że tak było w przypadku wielu innych osób, na to właśnie pracujemy.

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Dilian, dziękuję za pisanie o Wise4x. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.