Komentarze na temat Wise Capital Limited
W tej sekcji przeanalizujemy brokera Wise Capital Limited (zwany także nazwą: wisecapitallimited.com), jest pośrednikiem Forex y CFD. Czy Wise Capital Limited jest naprawdę polecany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Wise Capital Limited ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy Wise Capital Limited? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ Wise Capital Limited wspomina o byciu część: Wise Capital Limited (nieistniejąca)

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Zjednoczone Królestwo, ale nie ma na to ważnych informacji, dlatego uważamy, że jest to fałszywe dane.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, nie wspominaj nic o byciu regulowany broker lub jego regulacja.

 

UWAGA: Wise Capital Limited jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Wise Capital Limited, zauważamy, że oferuje 6 różne rodzaje kont: Konto Islamskie, Konto Początkującego, Konto Srebrne, Konto Inwestora, Konto Premium i Konto Złote. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto islamskie: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 250, menedżer konta osobistego, 3 zabezpieczone transakcje, handel mikro lotami, stałe / zmienne spready.

Konto dla początkujących: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 250, menedżer konta osobistego, 3 zabezpieczone transakcje, handel mikro lotami, stałe / zmienne spready.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 2.500, 2 rodzaje aktywów, ponad 50 instrumentów, osobisty opiekun konta, handel mikrolotami, kredyty biznesowe, 4 ubezpieczone operacje, pready stałe/zmienne.

Konto inwestora: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 5.000, 3 rodzaje aktywów, ponad 200 instrumentów, osobisty opiekun konta, handel mikrolotami, kredyty biznesowe, 5 ubezpieczonych operacji, stałe / zmienne pready, konto ubezpieczone.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 10.000, 3 rodzaje aktywów, ponad 200 instrumentów, osobisty opiekun konta, handel mikrolotami, kredyty biznesowe, 5 ubezpieczonych operacji, stałe / zmienne pready, konto ubezpieczone.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 50.000, opiekun konta osobistego, 15 zabezpieczonych transakcji, pożyczka biznesowa, premia 70%, grupa sygnałów dla kontraktów zabezpieczonych, stałe/zmienne spready, osobisty analityk, ubezpieczenie konta.

Rodzaje kont Wise Capital Limited
Rodzaje kont Wise Capital Limited

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania że Wise Capital Limited oferuje: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Wise Capital Limited udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna Wise Capital Limited
Witryna Wise Capital Limited

Wise Capital Limited zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub zainteresowanych stron: trochę informacji o oferowanych przez Ciebie usługach, wykresy na żywo, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Wise Capital Limited 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: wisecapitallimited.com

📞Numer telefonu: + 44 2030975566

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdziliśmy Wise Capital Limited. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Wise Capital Limited ⬅️

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Wise Capital Limited jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tej firmy radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to bardzo nieprzejrzysta „offshore” firma-przykrywka, która nie oferuje informacji prawnych, nie jest zarejestrowana (lub jest zarejestrowana w raju podatkowym), a także nie ma regulacji ( firma nieregulowana). ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 dodano FCA Wise Capital Limited do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FCA z lipca 2021 r

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o Wise Capital Limited? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Wise Capital Limited: oceny i komentarze»

 1. Będzie odpowiedź

  Jest to firma powołana do kradzieży pieniędzy, FCA już ją wpisała na czarną listę. Jest nas wielu ogolonych, potrzebujemy pomocy

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Will, dziękuję za komentowanie Wise Capital Limited. Ten broker to oszustwo. FCA (UK Financial Regulator) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (patrz link FCA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *