W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE należy inwestować w Winnex Consulting. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje o Winnex Consulting oraz wyjaśniamy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWwinnexconsulting.com
🏠 spółka*Wealth Fund Services Ltd
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaMT4
📌 AdresLeonidou street nr 44/454 2566 Nikozja (Cy), Nikozja, Cypr

⚠️ Winnex Consulting jest własnością firmy Wealth Fund Services Ltd znajduje się na Cyprze, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont oferowane przez Winnex Consulting, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 5 różnych rodzajów kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Podstawowy$ 250
Srebrny$ 10.000
Złoto$ 50.000
Platyna$ 100.000
Diament$ 500.000

Informacje w sieci

Witryna firmy Winnex Consulting

Winnex Consulting zapewnia podstawowe wyjaśnienie oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analizy rynkowe, kalendarz ekonomiczny, kalkulator aktywów, wykresy na żywo, glosariusze, seminaria internetowe, naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

+ 390294750501

???? Ocena końcowa Winnex Consulting ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W Winnex Consulting.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Aktualności o Winnex Consulting:

data Aktualizacja wiadomości
kwiecień 2022Skarga na Winnex Consulting z dn regulator finansowy CONSOB
listopada 2022Skarga na Winnex Consulting z dn regulator finansowy CySEC

Opinie o los usuarios

Co sądzisz o Winnex Consulting? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Winnex Consulting.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez Winnex Consulting

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić Winnex Consulting

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Winnex Consulting?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Winnex Consulting to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Winnex Consulting to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy firma Winnex Consulting jest godna zaufania?

Nie. Winnex Consulting nie jest wiarygodna, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od Winnex Consulting?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Winnex Consulting?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «Czy Winnex Consulting to oszustwo? 2023 Recenzje»

 1. tym.5 odpowiedź

  firma jest zgłaszana przez CYSEC, bądź wyjątkowo ostrożny

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Tim, dziękuję za komentarz na temat Winnex Consulting. Ten broker jest uważany za oszustwo. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie są krzyżowane z rynkiem, symulują to, a na koniec cię oznaczają i mówią, że wszystko straciłeś, a oni to zatrzymują.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub wypełnij formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   pozdrowienia

 2. ANONYMOUS odpowiedź

  Nie chcę nic wiedzieć o tej firmie, to oszustwo.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj ANONIMOWY, dziękuję za komentarz na temat WINNX CONSULTING. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy kłamstwami, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko sprawiają, że wyglądają i na koniec mówią ci, że przegrali i to trzymają.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE
   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.