Komentarze na temat zwycięskich transakcji

W tej sekcji przeanalizujemy broker Winners Trades (zwany także zwycięzcą.com), jest brokerem kryptowalut. Czy Winners Trades jest naprawdę zalecane do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu Winners Trades. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Warto wspomnieć, że strona Winners Trades nie posiada wersji hiszpańskiej, chociaż w związku z wiadomościami od hiszpańskojęzycznych klientów zdecydowaliśmy się również na recenzję Winners Trades.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: NIE WYMIENIONO.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina o posiadaniu bazy w: wspomina, że ​​ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych, chociaż nie ma regulacji w tym kraju, co sprawia, że ​​myślimy, że tak naprawdę nie mają siedziby w Stanach Zjednoczonych. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, uważamy, że jest to broker NIEREGULOWANY. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Winners Trades, zauważyliśmy, że oferują 3 różne rodzaje kont/planów: plan podstawowy, plan ekspercki i plan platynowy. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Plan podstawowy- 300 $ minimalnego depozytu początkowego, 10% prowizji za polecenie, natychmiastowe wypłaty i ochrona kapitału.

Plan ekspercki- 1.000 $ minimalnego depozytu początkowego, 10% prowizji za polecenie, natychmiastowe wypłaty i ochrona kapitału.

Plan platynowy: Minimalny depozyt początkowy 1.000 $, 10% prowizji za polecenie, natychmiastowe wypłaty i ochrona kapitału.

 

Typy kont Zwycięzcy Transakcji
Typy kont Zwycięzcy Transakcji

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty Winners Trades to: Platforma Winners Trades.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które Winners Trades udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna zwycięzców Trades
Witryna zwycięzców Trades

Winners Trades zapewnia handlowcom lub zainteresowanym stronom następujące pomoce lub zasoby: niektóre wykresy na żywo, niektóre informacje o produktach, które Oferty zwycięzców Transakcje, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

 

| Inne informacje na temat Transakcje zwycięzców |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: zwycięzcystrades.com

Número de teléfono: +1 (209) 788-3347

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona Transakcje zwycięzców <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Winners Trades jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, nie jest jasne, gdzie ma siedzibę, szukając opinii na temat Transakcje zwycięzców Nie znaleźliśmy żadnej innej recenzji, co każe nam sądzić, że to „nowa” firma, bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o zwycięskich transakcjach? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *