Komentarze WinFinance

W tej sekcji przeanalizujemy brokera WinFinance (zwanego również wincapitalpro.com), jest brokerem Forex. Czy naprawdę warto zainwestować w WinFinance? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy WinFinance. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina przynależność do: Light Media LTD.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Wyspy Marshalla. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspomina nic o byciu regulowanym brokerem, więc uważamy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez WinFinance, zauważyliśmy, że oferują 4 różne rodzaje kont/planów: konto standardowe, konto klasyczne, konto premium i konto złote. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe- Minimalny depozyt 250 $, samouczki wideo, wsparcie 24/7, menedżer konta, stały spread, dźwignia 1: 200.

Konto klasyczne- Minimalny depozyt 2.500 $, samouczki wideo, wsparcie 24/7, menedżer konta, stały lub zmienny spread, dźwignia 1:200.

Konto premium: minimalny depozyt 20.000 24 $, pełny dostęp do samouczków wideo, wsparcie 7/1, menedżer konta, stały lub zmienny spread, dźwignia 200:XNUMX.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt w wysokości 50.000 24 $, pełny dostęp do samouczków wideo, wsparcie 7/XNUMX, menedżer konta, regulowany spread, regulowana dźwignia.

Rodzaje kont WinFinance
Rodzaje kont WinFinance

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferty WinFinance to: MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które WinFinance udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa WinFinance
Strona internetowa WinFinance

WinFinance zapewnia handlowcom lub interesariuszom następujące pomoce lub zasoby: praktycznie nie ma informacji, narzędzi ani zasobów. .

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat WinFinanse |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: wincapitalpro.com

Número de teléfono: + 442036082593

E-mail: [email chroniony] y [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona WinFinanse <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma WinFinance jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to broker nieuregulowany, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, szukając opinii o WinFinance, udało nam się znaleźć głównie negatywne recenzje, CONSOB (włoski regulator finansowy ) ostrzegał dwukrotnie (we wrześniu 2019 i marcu 2020) na WinFinance. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o WinFinance? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *