Komentarze Winbitx
 

W tej sekcji przeanalizujemy Winbitx (zwany również nazwą: winbitx.com), jest pośrednikiem Forex, Criptomonedas y CFD. Czy naprawdę poleca się Winbitx do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

 

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Winbitx ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to winbitx? ⚠️ bezpieczny broker? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

 

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 

❌ Winbitx wspomina o byciu część: brak informacji na ten temat.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Wielkiej Brytanii według strony internetowej, ale nie ma ważne informacje aby to potwierdzić, uważamy, że jest to fałszywa informacja.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozaobserwowaliśmy, że Winbitx nie ma żadnego rodzaju regulacji.

 

UWAGA: Winbitx jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje Winbitx, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 7 różne rodzaje kont. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

 

Konto brązowe: minimalny depozyt w wysokości € 10.000, recenzje rynku, e-book, dostęp do webinarów, handel społecznościowy.

Konto Srebrne: minimalny depozyt w wysokości € 25.000, recenzje rynkowe, e-book, dostęp do webinarów, handel społecznościowy, zaawansowane VOD.

Złote konto Gold: minimalny depozyt w wysokości € 50.000, recenzje rynku, e-book, dostęp do webinarów, handel społecznościowy, zaawansowany VOD, 1 inwestycja bez ryzyka, osobisty asystent.

Konto Platynowe: minimalny depozyt w wysokości € 100.000, recenzje rynku, e-book, dostęp do webinarów, handel społecznościowy, zaawansowane VOD, 3 inwestycje bez ryzyka, osobisty asystent, spersonalizowane konto, dostęp do pokoju handlowego

Konto diamentowe: minimalny depozyt w wysokości € 250.000, recenzje rynkowe, e-book, dostęp do webinarów, handel społecznościowy, zaawansowane VOD, 3 inwestycje bez ryzyka, osobisty asystent, spersonalizowane konto, oferty specjalne, specjalista ds. handlu, ekskluzywne wiadomości rynkowe.

Konto premium: minimalny depozyt w wysokości € 500.000, Recenzje rynkowe, E-book, Dostęp do webinarów, Handel społecznościowy, Zaawansowane VOD, 3 inwestycje bez ryzyka, Osobisty asystent, Konto niestandardowe, Oferty specjalne, Specjalista ds. handlu, Ekskluzywne wiadomości rynkowe, Pakiet edukacyjny Premium, Dedykowany geniusz do konta.

Konto VIP: minimalny depozyt w wysokości € 1.000.000, Recenzje rynkowe, E-book, Dostęp do webinarów, Handel społecznościowy, Zaawansowane VOD, 3 inwestycje bez ryzyka, Osobisty asystent, Konto spersonalizowane, Oferty specjalne, Specjalista ds. handlu, Ekskluzywne wiadomości rynkowe, Pakiet edukacyjny Premium, Dedykowany specjalista do konta, platforma niestandardowa , menedżer konta premium.

Rodzaje kont Winbitx
Rodzaje kont Winbitx (1)

 

Rodzaje kont Winbitx
Rodzaje kont Winbitx (2)

 

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 1 w pełnym rozmiarze y Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 2 w pełnym rozmiarze

 

La platforma do działania jakie oferuje Winbitx to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Winbitx udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

 

Witryna Winbitx
Witryna Winbitx

 

Winbitx zapewnia następujące pomoce lub zasoby traderom lub zainteresowanym stronom: między innymi objaśnienie rynków, na których działa, kalkulatory, kalendarz ekonomiczny, wykresy na żywo, tutoriale, analizy, sekcja edukacyjna, sekcja najczęściej zadawanych pytań.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Winbitx 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

 

🌏Strona internetowa: winbitx.com

📞Numer telefonu: +442039877635 | +442039877636

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Winbitx. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

 

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

 

➡️ Ocena włączona Winbitx

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Winbitx jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po zapoznaniu się z nią radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest pobieranie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo nieprzejrzysty, ponieważ nie zawiera prawie żadnych informacji prawnych, nie pokazuje danych o jego rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 dodano FMA Winbitx do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FMA z września 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2021 dodano FCA Winbitx do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FCA z października 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : w listopadzie 2021 dodano FSMA (Belgia) Winbitxdo Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FSMA z listopada 2021 r

 

Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 
📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o Winbitxie? Jakie było twoje doświadczenie?
 
 

Reklamuj się z nami

4 komentarze do «Winbitx: Ocena i komentarze»

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć SIERPIEŃ, dziękuję za komentowanie Winbitx. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

 1. George L. odpowiedź

  ALARM! FMA WYSŁAŁA TEGO BROKERA NA SWOJĄ CZARNĄ LISTĘ, ZAPŁACI ZA WSZYSTKIE USZKODZENIA, KTÓRE NAM WYKONAŁY

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć George L, dziękuję za komentowanie Winbitx. Ten broker to oszustwo. FMA (Austriacki Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *