w2wcapital opinie

Analiza na Win2Win

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Wygraj2Wygraj (zwany także imieniem: w2wcapital.com), Chodzi o plik Broker Forex i CFD. Czy naprawdę zaleca się Win2Win do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Win2Win ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Win2Win jest bezpieczną witryną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • Win2Win wspomina o byciu częścią W2W Capital LLC, Tianguis SL i Ugel Invest Sl. Domniemany właściciel tej firmy to: Jhonatan Enciso Lopez (MULTISERVICIOS MBRIEFE SL), wcześniej właścicielami byli Jean Pierre Zannotti i Shay Keinan, Paulo Bandeira (Portugalia), Sabrina Clemente, Leonardo Branco, José Enciso Lopez, Ricardo Rubio, Maria Pulido, Jean Pierre Rossetti i Gorgues Róża Maria.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, firma ma siedzibę w Saint Vincent i Grenadyny według strony internetowej, chociaż nie ma żadnych ważnych informacji, które by to potwierdzały, uważamy, że są to nieprawdziwe dane.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że Win2Win nie wspomina o żadnej regulacji.

UWAGA: Win2Win jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane przez Win2WinW tym przypadku zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont:

 • Konto Klasyczny: minimalny depozyt początkowy $ 250.
 • Konto Zaawansowane: minimalny depozyt początkowy $ 10.000.
 • Konto Pro: minimalny depozyt początkowy $ 25.000.
 • Konto VIP: minimalny depozyt początkowy $ 100.000.
 • Konto elitarne: minimalny depozyt początkowy $ 500.000.

La platforma do działania którego Win2Win używa to: zastrzeżona platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Win2Win udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

strona internetowa w2wcapital
Witryna Win2Win

Win2Win zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: widzimy pewne wyjaśnienia produktów, które oferuje Win2Win, wyjaśnienie podstawowych pojęć świata inwestycji, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Wygraj2Wygraj

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: w2wcapital.com
 • 📞Numer telefonu: nie ma
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy Win2Win. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Wygraj2Wygraj

Kończąc ten rozdział, naszym zdaniem: czy wierzymy, że firma Win2Win jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

❌ Po zbadaniu tej firmy radzimy być ostrożnym: jest to firma nielegalna (nieuprawniona do przyjmowania pieniędzy lub przyjmowania nowych klientów), uważamy, że została utworzona, aby pobierać pieniądze od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo.

Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie zawiera informacji prawnych o firmie, nie pokazuje danych dotyczących jej rejestracji ani rzeczywistej lokalizacji jej biur.

Poza tym brakuje jej regulacji (jest to firma nieuregulowana).❌


W kilku słowach: nie wydaje się dobrym pomysłem sugerujemy być ostrożnym.

UWAGA!: Zgodnie z wiadomościami klientów Wygraj2Wygraj jest powiązany z amplixx, HANDEL FW, InvestMarkets y Niezwierzęcyfirmy o złej reputacji.PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

AKTUALIZACJA: Shay Keinan jest dyrektorem firm RIMINEX TRADE SL, GRUFIUM INFORMATICA SL, ELLIPTIC CURVE SL, XPANTEX INVEST SL, ELLIPTIC CURVE AI SL, NUPTAR TRADE SL, CITY ESPRESSO BAR BCN SL, ARGENTUMONLINE SL, MINMAR TRADE SL i SUGEL.PROPONUJEMY OSTROŻNOŚĆ


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o Win2Win? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

5 komentarze do «Win2Win: ocena i komentarze»

 1. Anonimowy odpowiedź

  Witam, jestem byłym pracownikiem tej marki, która widnieje powyżej. Prawdziwą firmą stojącą za nimi wszystkimi jest TIANGUIS CONSULTING SL – CIF B09920596, przedstawicielem prawnym jest Shay Keinan (właściciel), a administratorem są Jonathan Enciso López i Paulo Bandeira (menedżerowie).
  Mają 4 różne biura, z których dzwoniliśmy i z których działają wszystkie te marki. Skontaktowałem się z niektórymi klientami tych marek, ale potrzebuję Twojej pomocy, aby zaktualizować dane przedstawicieli prawnych i rzeczywistą lokalizację firm (Amplixx, W2w, Tradefw, Inbestial) oraz aby osoby z tego forum mogły się ze mną skontaktować przez mój e-mail .

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Anonimowy, musimy znać dokładne adresy, z których ci przestępcy oszukiwali. Dziękujemy za komentowanie Win2Win. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj ANONYMOUS, dziękuję za komentarz na temat Win2Win. Ten broker jest uważany za oszustwa. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i zatrzymują je.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • Juanita odpowiedź

   Tarczyki buenowe. Czy wiesz, czy mają coś wspólnego z WINTOWIN TECH, WINTOWIN TECHNOLOGIES lub WIN2WIN TECH lub TECHNOLOGIES?

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.