Komentarze na temat WealthCapital

W tej sekcji przeanalizujemy brokera ZamożnośćKapitał (nazywany także wealthcapital.fm), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się WealthCapital do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu WealthCapital. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wzmianki będące częścią: nie wymienione.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, wzmianki brokera na podstawie: nie wymienione.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez WealthCapital, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Mikro, Konto Podstawowe, Konto Zaawansowane, Konto Eksperta i Konto Główne. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości €5.000, dźwignia do 1:500, częściowy opiekun konta, 1 do 1 sesji szkoleniowych na żywo z ekspertem rynkowym (wprowadzenie do handlu na żywo), sygnały raz w tygodniu, przegląd rynku raz w tygodniu, webinaria i seminaria raz w miesiącu, ekskluzywny e- książki, samouczek wideo.

Konto zaawansowane: minimalny depozyt początkowy w wysokości €25.000, dźwignia do 1:500, full account manager, 1 do 1 szkoleń na żywo z ekspertem rynku (2 razy w tygodniu), sygnały 2 razy w tygodniu, przegląd rynku 2 razy w tygodniu, webinaria i seminaria 2 razy w miesiącu, na wyłączność e-książki, samouczek wideo.

Konto eksperta: minimalny depozyt początkowy w wysokości €75.000, stałe spready, dźwignia do 1:500, indywidualne wsparcie i pomoc, 1 do 1 sesje szkoleniowe na żywo z ekspertem rynku (4 razy w tygodniu), sygnały 3 razy w tygodniu, przegląd rynku 3 razy w tygodniu, cotygodniowe webinaria i seminaria, ekskluzywne e-booki, samouczek wideo.

Konto główne: minimalny depozyt początkowy (spersonalizowany), stałe spready, dźwignia do 1:500, specjalny doradca, sesje szkoleniowe na żywo 1 do 1 z ekspertem rynkowym (nieograniczone), codzienne sygnały, codzienny przegląd rynku, spersonalizowane webinaria i seminaria, ekskluzywne e-booki, samouczek wideo.

 

Rodzaje kont WealthCapital
Rodzaje kont WealthCapital

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty WealthCapital to: własna platforma o nazwie ZamożnośćKapitał.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które WealthCapital udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa WealthCapital
Strona internetowa WealthCapital

WealthCapital zapewnia handlowcom lub zainteresowanym następujące pomoce lub zasoby: kalendarz ekonomiczny, kalkulatory, analizy, dział FAQ, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

| Inne informacje na temat ZamożnośćKapitał |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: bogactwocapital.fm

Número de teléfono: + 41449746955

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona ZamożnośćKapitał <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? ZamożnośćKapitał jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Widząc to wszystko, zalecamy ostrożność, ponieważ: jest nieuregulowanym brokerem i nie ujawnia, gdzie znajduje się jego siedziba; szukając opinii na temat ZamożnośćKapitał Znaleźliśmy wiele negatywnych recenzji ostrzegających przed WealthCapital. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w listopadzie 2020 dodano CNMV ZamożnośćKapitał do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z listopada 2020 r
Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o WealthCapital? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.