W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Wealth Ocean. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Wam najważniejsze informacje o Wealth Ocean i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWbogactwocean.pl
🏠 spółkaOcean bogactwa, LLC
⚖️. Rozporządzenienieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 Plataformawłasna platforma
📌 Adresnieznany

⚠️ Wealth Ocean jest własnością firmy Wealth Ocean, LLC nie wspomina, gdzie się znajduje, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w nieznanym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przechodzimy do analizy typów kont, które oferuje Wealth Ocean, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje typów kont.

Informacje w sieci

Witryna Oceanu Bogactwa

Wealth Ocean zawiera krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, wiadomości rynkowe i analizy, sekcję FAQ i niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • Na razie firma nie posiada numerów telefonów.

???? Ostateczna wycena oceanu bogactwa ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z Oceanem Bogactwa.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Oceanie Bogactwa:

dataAktualizacja wiadomości
sierpnia 2022Otrzymujemy dużą liczbę wiadomości od klientów Wealth Ocean, którzy twierdzą, że nie mogą wycofać swojego kapitału.

Opinie o los usuarios

Co myślisz o Oceanie Bogactwa? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Wealth Ocean.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez Ocean bogactwa?

Jak zgłaszać ocean bogactwa

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Ocean Bogactwa?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Wealth Ocean to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, wierzymy, że Wealth Ocean to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy Wealth Ocean jest godny zaufania?

Nie. Wealth Ocean nie jest wiarygodna, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Wealth Ocean?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Oceanu Bogactwa?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

8 komentarze do «Czy Wealth Ocean to oszustwo? 2022 Recenzje»

 1. datalondo odpowiedź

  Mój bardzo kochany.

  Przede wszystkim chciałbym wyrazić moje gratulacje za pracę, którą wykonujesz w ujawnianiu schematów ponzi i ogólnie oszustw.

  Kontynuując sagę oszustów Wealth Ocean, dziękuję, zobacz poniższy link.

  Unia Capital Company | FCA

  https://www.fca.org.uk/news/warnings/union-capital-company

  Ci szarlatani chwalą się, że są regulowani przez ten podmiot, jednak na oficjalnej stronie FCA ostrzegają, że ten fundusz nie jest przez nich regulowany i wyjaśniają, że jest to nieautoryzowana firma i wyraźnie jest to oszustwo.

  To dodało do ostrzeżenia, które już otrzymali od Nadzoru Finansowego w Kolumbii, powinno wystarczyć, aby ludzie zdali sobie sprawę raz na zawsze, że stracą swoje pieniądze, jeśli zdecydują się „zainwestować je tutaj”.

  Jakby tego było mało, jeśli spojrzysz na adres tego oszustwa w Google Earth, zobaczysz, że jest to pusta działka, a jakby tego było mało, gdy wyszukujesz w Google, będą mogli zobaczyć, że istnieje kilka innych firm-widm z dokładnie tym samym adresem. Wreszcie prawda wyszła na jaw!

  1. piętro, Columbus Center PO Box 2283 Brytyjskie Wyspy Dziewicze
  Road Town, Tortola, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, VG1110

  Mam nadzieję, że te informacje będą dla Ciebie przydatne i po raz kolejny wyrażam swój podziw i przede wszystkim wsparcie dla wykonywanej przez Ciebie pracy.

  Z poważaniem.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Datalondo, dziękuję za wsparcie i przekazanie tych ważnych informacji wszystkim użytkownikom, dziękuję za komentowanie Wealth Ocean. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Antoine, dziękuję za komentarz na temat Wealth Ocean. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Karolina, jeśli chcesz zainwestować w fundusz inwestycyjny, powinieneś szukać tych, które są bezpośrednio powiązane z prawdziwymi bankami, które dają wsparcie dla twoich pieniędzy, a nie brokerów takich jak Wealth, którzy są oszustwami.

   Możesz sprawdzić ten link: Najlepsi brokerzy

   Pozdrowienia.

 2. datalondo odpowiedź

  Dzień dobry, chciałbym się zgłosić tutaj

  Piszę do Państwa, aby zgłosić / zadenuncjować firmę Wealth Ocean (dawniej znaną jako Universal Profits), która twierdzi, że ma umowę z „funduszem inwestycyjnym” zwanym Union Capital, jednak ta firma nie posiada poparcia żadnego podmiotu finansowego regulator.

  Firma ta wykorzystuje piramidę finansową do pozyskiwania funduszy pod fałszywym pretekstem, że jest funduszem inwestycyjnym, który inwestuje w aktywa, takie jak kryptowaluty, Bitcoin, faktoring, rynek walutowy i akcje zwykłe.

  Wśród wielu fałszywych twierdzeń, jakie wysuwają, jest gwarantowanie zwrotu na poziomie 4-8% według stawki miesięcznej w ramach różnych „planów inwestycyjnych”, gdy wiadomo, że żadna inwestycja w instrumenty finansowe nie jest gwarantowana.

  Organizacja ta twierdzi, że jest regulowana przez organy takie jak FCA (Financial Conduct Authority) i FSC (Financial Services Council) w Anglii, a także Cab Capital Trust w Sztokholmie w Szwecji, jednak przy zapytaniach na tych odpowiednich portalach widzimy, że licencje że wskazują, że nie istnieją.

  Tutaj zostawiam twoją stronę internetową, abyś sam mógł zobaczyć informacje związane z firmą, a w załączniku znajdziesz materiały, które zebrałem z twoich rzekomych kontraktów inwestycyjnych.

  https: // richocean .us i https://www. bogactwo .info /

  datalondo

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Datalondo, dziękuję za komentarz na temat Wealth Ocean. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.