Komentarze na temat WAM-Capital

W tej sekcji przeanalizujemy brokera WAM-Kapitał (zwany także wam-capital.co), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się WAM-Capital do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o WAM-Capital ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to WAM-Capital? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Gabioni Sp.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w Australii, ale okazało się, że to nieprawda.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacji brokera, widzimy, że wspominają o regulacji ASIC, ale po raz kolejny nie jest to prawdą.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez WAM-Capital, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Mikro, Konto Standardowe, Konto Premium i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial 250 USD / EUR, 1 pips spread, piąte miejsce po przecinku, dźwignia do 1:500, minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, maksymalna transakcja 40 lotów, poziom depozytu zabezpieczającego call / stop 40% / 10%.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial 2.500 USD / EUR, 1 pips spread, piąte miejsce po przecinku, dźwignia do 1:300, minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, maksymalna transakcja 60 lotów, poziom depozytu zabezpieczającego call / stop 50% / 20%.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial 25.000 USD / EUR, 1 pips spread, piąte miejsce po przecinku, dźwignia do 1:100, minimalna wielkość transakcji 0.1 lota, maksymalna transakcja 60 lotów, handel telefoniczny, poziom depozytu zabezpieczającego call/stop 50% / 20%, prowizja 6 USD / 5 EUR za standard lot z powrotem, dostępne zarządzanie funduszami.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial 100.000 USD / EUR, 1 pips spread, piąte miejsce po przecinku, dźwignia do 1:100, minimalna wielkość transakcji 0.1 lota, maksymalna transakcja 80 lotów, handel telefoniczny, poziom depozytu zabezpieczającego call/stop 50% / 20%, prowizja 6 USD / 5 EUR za standard lot z powrotem, dostępne zarządzanie funduszami.

Rodzaje kont WAM-Capital
Rodzaje kont WAM-Capital

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.


La platforma do działania że WAM-Capital oferuje: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które WAM-Capital udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa WAM-Capital
Strona internetowa WAM-Capital

WAM-Capital zapewnia handlowcom lub zainteresowanym następujące pomoce lub zasoby: wykresy na żywo, informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat WAM-Kapitał |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: wami-capital.co

Número de teléfono: nie ma

E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję WAM-Capital. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona WAM-Kapitał <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? WAM-Kapitał jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to całkowicie nielegalny broker, który nie jest zarejestrowany ani regulowany, ponadto szukając opinii o WAM-Capital, znajdujemy tylko opinie, które są negatywne i zabawne na temat tego brokera. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w lutym 2021 dodano CNMV WAM-Kapitał do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z lutego 2021 r.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o WAM-Capital? Jakie było twoje doświadczenie?

Reklamuj się z nami

28 komentarze do «WAM-Capital: Ocena i komentarze»

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj JOSE, wszystkie informacje, które wniesiesz, będą bardzo pomocne w zamknięciu tego brokera i zapobiegnięciu kolejnym oszustwom. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z WAM-Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 1. JOSE A. PINO FRANCO odpowiedź

  WITAJCIE NICOLETTA MAM TAKIE SAME OKOLICZNOŚCI JAK TY, W ILOŚCIACH, DATY, SPOSOBACH I FORMACH JAK TWOJE ILOŚCI I FORMY. Czy nie ma nikogo, kto może nas zjednoczyć i być w stanie działać wśród wszystkich przeciwko tej lakry obrzydliwych ludzi? ANI ZŁYM POSZUKAJ WŚRÓD WSZYSTKICH PŁATNYCH SICARIO, PONIEWAŻ NIE WIERZĄ, ŻE TAK DUŻO JEST IM DAĆ - CO SIĘ DZIEJE, ŻE NIE TYLKO

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć JOSE, możesz je odzyskać, problem zawsze pojawia się przy wypłacaniu pieniędzy, nigdy ich nie zwracają, ale dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z WAM-Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. nicoletta odpowiedź

  wam capita: MARTINA DECEMBRINI DYREKTOR I GABRIELA IONELA KONTROLER JONÓW
  [email chroniony]
  SPÓŁKA GABIONI LTD
  PROSZĄ MNIE O PIENIĄDZE ZMIENIAJĄ KIEROWNIKA RACHUNKU CO SZEŚĆ MIESIĘCY SĄ BARDZO DOBRZY NIEKTÓRZY WYKORZYSTUJĄ TWOJE SŁABE PUNKTY, ABY WEJŚĆ PRZEZ… SĄ BARDZO BARDZO ZŁE… COŚ MI DALI ZA ROK RÓWNIEŻ 900 EURO I DZISIAJ NIC...MIAŁAM PIENIĄDZE,ABY MU PODAĆ I ZADZWONILI DO MNIE 8 RAZY PO TRZECH TYGODNIACH, ŻE „ROBERTO” NIE ZADZWONIŁ DO MNIE…POWIEDZIAJĄC, ŻE BĘDZIE PRZESYŁAĆ POTWIERDZENIE PRZELEWU MOICH PIENIĘDZY NA MOJE KONTO I ŻE MUSIAŁEM TO ZROBIĆ W TYM SAMYM CZASIE PRZELEW ZA 9500 EURO ŻE MUSISZ WPŁACIĆ "Opłaty"...jestem przygnębiony...chcę cośooooo zrobić

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Nicoletto, możesz to odzyskać, problem zawsze pojawia się przy wypłacie pieniędzy, nigdy ich nie zwracają, ale dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z WAM-Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. nicoletta odpowiedź

  Robię rok współpracy ho capito di essere stata truffata perche 'ho chiesto di avere il mio guagdagno di 45200 z ivestimento 25000 i moim hano chiesto prowizją 21 procent da zapłacić z góry chiamente, io my sono rifiutata perche dopo essere stata Truffata z innej piattaforma, która jest chiama winhycm.com, ho capito che not funziona cosi '… ladri maledetti… vorrei poter Uratuję go, który będzie scopriranno wkrótce, kiedy sara' ora di ritirare i papuga guadagni !!!
  Sono persone spregevoli i io sono stata głupi fidarmi, alcuni di loro sono molto bravi ... Używam psychologii per arrivare ai tuoi punti deboli ...

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Nicoletto, możesz to odzyskać, problem zawsze pojawia się przy wypłacie pieniędzy, nigdy ich nie zwracają, ale dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z WAM-Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Jonas odpowiedź

  Witam dobrze, zostałem również okradziony za 200 €, dziewczyna dzwoniła od ponad 8 miesięcy, w końcu wpisał 200 teraz minęło ponad dwa miesiące, nie dzwonił

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Jonas, możesz je odzyskać, problem zawsze pojawia się przy wypłacaniu pieniędzy, nigdy ich nie zwracają, ale dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z WAM-Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. STEFANIA odpowiedź

  ciao, pure io ho zainwestowała około 1050.00 euro i non Riesco do riprenderli.
  io ora intanto li wypowiedzieć
  Do komputera il sito no si apre, manel phone
  ho ancora possibilita 'di vedere il mio account.
  da qui sembra che i soldi ancora ci sono ma non Riesco a prelevare.
  JEŚĆ TARYFĘ DEVO?
  POZDROWIENIA

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj STEFANIA, możesz ją odzyskać, problem zawsze pojawia się przy wypłacie pieniędzy, nigdy ich nie zwracają, ale dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z WAM-Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. lipiec odpowiedź

  Yamilo, dzień dobry. Jestem Julio, tak jak ty oszukany przez stolicę Wam. Czy dziewczyna nazywała cię Ana?
  Powiedzieli mi, że są we Włoszech i planują przyjechać do Hiszpanii.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Julio, możesz go odzyskać, problem zawsze pojawia się przy wypłacaniu pieniędzy, nigdy ich nie zwracają, ale dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z WAM-Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 7. lipiec odpowiedź

  Po wielu wezwaniach do zainwestowania co najmniej 200 euro w Amazon, zrobiłem to. Tydzień miałem 90 euro. Pewien Jordi zadzwonił do mnie, prosił tylko, żebym wprowadził więcej pieniędzy. Zignorowałem go, był niegrzeczny i w końcu wysłał mnie do piekła... Ana skontaktowała się ze mną, dzwoniła codziennie, kupowałem walutę i w krótkim czasie odzyskałem 190 euro. Kilka tygodni temu miałem kilka ujemnych walut, kupiłem je za radą Any, wchodziłem codziennie, aby zobaczyć, jak się mają i pewnego dnia zobaczyłem, że wszystkie waluty, które miałem zniknęły, a na moim koncie pozostało 0,15 euro. Zadzwonili do mnie z Włoch, jak mi powiedzieli.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Julio, możesz go odzyskać, problem zawsze pojawia się przy wypłacaniu pieniędzy, nigdy ich nie zwracają, ale dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z WAM-Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 8. Maria Carmen odpowiedź

  Witam, zainwestowałem z nimi 18000 2 € w zasadzie wszystko szło dobrze, doradca dzwonił do mnie prawie codziennie, aby przeprowadzić operacje. Dokonałem 17 wypłat po tysiąc nieparzystych euro i wszystko było w porządku. Ale minęło XNUMX dni odkąd do mnie zadzwonił, próbowałem wypłacić pieniądze i nie zostało to zrobione. Nikt nie odpowiada na e-maile. Czy ktoś może mi powiedzieć, czy mogę odzyskać pieniądze? A może na pewno straciłam oszczędności?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Maria, możesz je odzyskać, problem zawsze pojawia się przy wypłacaniu pieniędzy, nigdy ich nie zwracają, ale dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z WAM-Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Luis, będziesz miał problem z wypłatą pieniędzy, nigdy ich nie zwrócą, ale dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z WAM-Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 9. Camilo odpowiedź

  Kapitał Wam nie jest regulowany, ukradli 239 euro, które już uważam za stracone. Jeśli możesz mi pomóc je odzyskać, dziękuję

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Camilo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z WAM-Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

   • Pepe odpowiedź

    Moje doświadczenie jest następujące,
    - Wprowadź 10.000 XNUMX €
    - W pierwszych operacjach wygrałem 400€, poprosiłem o zwrot pieniędzy i został on wpisany na moje konto
    - Po kilku nieudanych operacjach zostało mi 6.999 euro, poprosiłem o wypłatę tej kwoty i nie otrzymuję żadnej odpowiedzi, nie ma telefonu i nie odpowiadają na e-maile, są profesjonalnymi oszustami, a ja jestem palantem

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Cześć Pepe, możesz je odzyskać, problem zawsze pojawia się przy wypłacaniu pieniędzy, nigdy ich nie zwracają, ale dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z WAM-Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     pozdrowienia

  • Yamila odpowiedź

   To oszuści i kłamcy. Chcę tylko, żebyś zainwestował dużo kapitału, straciłem tylko 200. Ale nie ma prawa dalej oszukiwać ludzi, którzy inwestują wszystkie swoje oszczędności. Proszę mi nie ufać. Skontaktował się ze mną pozornie bardzo słodka dziewczyno zainwestowałem I w końcu to zrobiłem Straciłem wszystko i gwarantują, że nigdy nie stracisz inwestycji Kłam proszę nie popełniaj mojego błędu.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Pepe, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z WAM-Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *