Komentarze VisTradingOption

W tej sekcji Przeanalizujemy brokera VisTradingOption (zwanego również vistradingoption.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy VisTradingOption jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdzamy VisTradingOption. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: nie wspomina o tym.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: podobno Londyn, Anglia

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: ponieważ wspominają o byciu spółką regulowaną, a wspominają o fałszywej regulacji Wielkiej Brytanii, sugerujemy szczególną ostrożność. To również sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieuregulowany broker, a także sprawia, że ​​myślimy, że jego baza w Londynie może nie być prawdziwa. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez VisTradingOption, zauważamy, że tak naprawdę nie dostarczają one informacji o posiadaniu różnych rodzajów kont lub planów.

The platformy do obsługi że oferty VisTradingOption to: uważamy, że jest to własna platforma VisTradingOption.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które VisTradingOption udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna VisTradingOption
Witryna VisTradingOption

VisTradingOption zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie produktów finansowych VisTradingOption, wyjaśnienie podstawowych pojęć dotyczących świata inwestycji, niektóre wykresy na żywo, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

Regulacja VisTradingOption

Broker wspomina o regulacji, którą uważamy za fałszywą, uważam, że VisTradingOption próbuje podszywać się pod brytyjskiego regulowanego brokera. Sugerujemy szczególną ostrożność.

Domniemana regulacja FCA dotycząca VisTradingOption
Domniemana regulacja FCA dotycząca VisTradingOption

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat VisTradingOption |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: vitradingoption.com

Número de teléfono: +44 7537 103061 i 1 (631) 519-4900

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona VisTradingOption <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma VisTradingOption jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej uważać, ponieważ: jest to broker nieuregulowany, pokazują fałszywą regulację, nie jest jasne, gdzie ma siedzibę, nie wspomina, do której firmy należy, szukając innych opinii o VisTradingOption nie mogliśmy znaleźć żadnych, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nowa firma. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

Uwaga: w marcu 2020 CNMV wydał ostrzeżenie przed VisTradingOption

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o VisTradingOption? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *