Komentarze VisTradingOption

W tej sekcji Przeanalizujemy brokera VisTradingOption (zwanego również vistradingoption.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy VisTradingOption jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdzamy VisTradingOption. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: nie wspomina o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: podobno Londyn, Anglia

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: ponieważ wspominają o byciu spółką regulowaną, a wspominają o fałszywej regulacji Wielkiej Brytanii, sugerujemy szczególną ostrożność. To również sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieuregulowany broker, a także sprawia, że ​​myślimy, że jego baza w Londynie może nie być prawdziwa. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez VisTradingOption, zauważamy, że tak naprawdę nie dostarczają one informacji o posiadaniu różnych rodzajów kont lub planów.

Te platformy do obsługi że oferty VisTradingOption to: uważamy, że jest to własna platforma VisTradingOption.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które VisTradingOption udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna VisTradingOption
Witryna VisTradingOption

VisTradingOption zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie produktów finansowych VisTradingOption, wyjaśnienie podstawowych pojęć dotyczących świata inwestycji, niektóre wykresy na żywo, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

Regulacja Opcja VisTrading

Broker wspomina o regulacji, którą uważamy za fałszywą, uważam, że VisTradingOption próbuje podszywać się pod brytyjskiego regulowanego brokera. Sugerujemy szczególną ostrożność.

Domniemana regulacja FCA dotycząca VisTradingOption
Domniemana regulacja FCA dotycząca VisTradingOption

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Opcja VisTrading |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: vistradingoption.com

Número de teléfono: +44 7537 103061 i 1 (631) 519-4900

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Opcja VisTrading <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma VisTradingOption jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej uważać, ponieważ: jest to broker nieuregulowany, pokazują fałszywą regulację, nie jest jasne, gdzie ma siedzibę, nie wspomina, do której firmy należy, szukając innych opinii o VisTradingOption nie mogliśmy znaleźć żadnych, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nowa firma. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Uwaga: w marcu 2020 CNMV wydał ostrzeżenie przed VisTradingOption

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o VisTradingOption? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «VisTradingOption: Ocena i komentarze»

 1. Camila Gold odpowiedź

  Ta firma to mistyfikacja. Mówię ci z własnego doświadczenia, nie rób tego, później mi podziękujesz. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Camila Oro, dziękuję za pisanie o VisTradingOption. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.