Broker Bux

Komentarze na temat kapitału VFX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera VFX Capital, jest brokerem forex i CFD.

Broker wspomina o byciu częścią TW capital LTD.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę na Wyspach Marshalla.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Jeśli przeanalizujemy regulację broker wspomina o byciu zarejestrowanym (nie regulowanym) przez regulator finansowy Wysp Marshalla.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont że VFX Capital oferuje, zauważamy, że oferuje 3 różne typy: konto srebrne, konto złote i konto platynowe.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy wynosi 2.500 $, spread zarówno stały, jak i zmienny, stały od 1 pipsa i zmienny od 0,5 pipsa, dźwignia do 1: 400, minimalna wielkość transakcji 0,1 lota, wypłaty z opóźnieniem od 3 do 5 dni.

To jest śledzone złoty rachunek: minimalny depozyt początkowy wynosi 10.000 0,7 $, spread zarówno stały, jak i zmienny, stały od 0,5 pipsa i zmienny od 0,1 pipsa, minimalna wielkość transakcji 3 lota, wypłaty z opóźnieniem od 5 do XNUMX dni.

Ostatnim typem konta jest Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy wynosi 25.000 0,4 $, spread zarówno stały, jak i zmienny, stały od 0,3 pipsa i zmienny od 0,1 pipsa, minimalna wielkość transakcji 2 lota, wypłaty z opóźnieniem XNUMX dni.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej cech typów kont brokera VFX Capital na poniższym obrazku (najwyraźniej pracownicy VFX Capital nie mieli czasu na pełne przetłumaczenie swojej strony internetowej):

Niektóre specyfikacje dotyczące typów kont VFX Capital
Niektóre specyfikacje dotyczące typów kont VFX Capital

Te platformy do obsługi że VFX Capital oferuje: MetaTrader 4 (MT4).

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które VFX Capital zapewnia swoim klientom na swojej stronie internetowej.

Witryna VFX Capital
Witryna VFX Capital

VFX Capital zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienia na temat różnych instrumentów, którymi można handlować i jak one działają, krótkie wyjaśnienie roli, jaką odgrywa analiza techniczna w świecie handlu, krótkie wyjaśnienie roli, jaką odgrywa analiza fundamentalna w świecie tradingu, rodzaj kalendarza ekonomicznego i niedziałająca biblioteka wideo. Należy zauważyć, że duża część narzędzi i zasobów brokera jest w języku angielskim.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o VFX Capital

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.vfxcapital.com/pl/

Número de teléfono: + 34 910 479 740

E-mail: [email chroniony]

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcjąWierzymy, że firma VFX Capital jest godna zaufania? Nie jesteśmy pewni. Dlaczego? Chociaż wydaje się, że nie ma żadnej reputacji w Internecie (uważamy, że jest to nowy broker), jest brokerem NIEREGULOWANYM i ma siedzibę na Wyspach Marshalla, zalecamy ostrożność.

 

Aktualizacja grudzień 2017: ponieważ zauważyliśmy, że VFX Capital należy do tej samej firmy (TW kapitał LTD) YFX Capital, który jest brokerem o bardzo negatywnej reputacji, nie polecamy tego. Możesz przeczytać tutaj informacje o YFX Capital.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o VFX Capital? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

41 komentarze do «VFX Capital: ocena i komentarze»

 1. JONAs odpowiedź

  Skończyło się na tym, że wypróbowałem sugerowane tutaj usługi obciążenia zwrotnego, ponieważ nie miałem więcej opcji i wszystko mi się dobrze układało! Proces może zająć dużo czasu, ale jeśli działasz szybko, lepiej. Zostałem oszukany z 7.000 euro i udało mi się odzyskać prawie wszystkie. Spróbuj.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj JONAs, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 2. Nicholas odpowiedź

  Witam vfx zostałem oszukany !!
  Czy są ludzie, którzy chcą się zebrać, aby złożyć pozew zbiorowy?
  Skąd działają?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Nicolás, dziękuję za informacje o VFX Capital, bardzo nam przykro z powodu tego, co się z tobą dzieje, czy możesz wyjaśnić więcej o swoim doświadczeniu? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?… Opowiedz nam więcej o swoim doświadczeniu.

   Pozdrowienia.

 3. Nicholas odpowiedź

  Witam vfx capital nie zwraca pieniędzy, które zainwestowałem. Poszedłem na policję, ale zamknęli sprawę. Czy mogę wiedzieć, czy ktoś chce się zebrać, aby wnieść przeciwko niemu pozew zbiorowy?
  Czy ktoś wie, skąd działają?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Laureano, dziękuję za informacje o VFX Capital, bardzo nam przykro z powodu tego, co się z tobą dzieje… Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera?… Opowiedz nam więcej o swoim doświadczeniu. Skąd pochodzisz? Może powinieneś skontaktować się z regulatorem finansowym w swoim kraju.

   Pozdrowienia.

 4. ANTONIETA JIMENO odpowiedź

  ŹLE MAM 50 TYS. EURO I WYPŁACIŁEM TYLKO 40 TYS. I NIE CHCĄ WYSYŁAĆ MI ŻĄDANIA

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Antonieto, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z VFX Capital… Pamiętasz jak znalazłeś tę firmę?

   Pozdrowienia.

  • maria odpowiedź

   Cześć Antonieta, mam na imię Maria, przydarzyło mi się to tak samo, ale szukałem pomocy i oddali mi wszystkie pieniądze, nalegam ...

 5. Carlos R odpowiedź

  Czy ktoś może mi powiedzieć, czy VFX Capital przestał działać, wysyłam e-maile i dzwonię i nic, nie odpowiedzieli mi od ponad miesiąca. Włączyli moje konto na prawdziwym koncie MT4, jak mogę odzyskać pieniądze za pośrednictwem tej platformy, jeśli się nie pojawiają.

  Mam nadzieję, że komentarze, dziękuję!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Carlos, naprawdę szkoda przeczytać Twój komentarz, z tego powodu zawsze zalecamy współpracę z regulowanymi firmami, ponieważ jeśli robią to, co robi dla Ciebie VFX Capital (nie odbieraj telefonów, ani nie odpowiadaj na e-maile) ... Ty może niewiele ... Spróbuj skontaktować się z nimi pod nowym numerem telefonu lub nowym e-mailem.

   Pozdrowienia.

  • maria odpowiedź

   Cześć Carlos, mam na imię Maria, mówię ci, że nie odbierają telefonów ani nie odpowiadają na e-maile, aby sprawdzić, czy się poddasz i nie odbierzesz pieniędzy, nalegaj

   jestem do twoich usług
   [email chroniony]

 6. Wątpliwy odpowiedź

  Witam, skąd mam wiedzieć, czy firma jest regulowana? Czy jest link, gdzie mogę to sprawdzić? Od już bardzo dziękuję

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam "Wątpliwe", bo zwykle brokerzy pokazują to na stronie głównej swoich serwisów lub w sekcji, jeśli o tym nie wspominają, to dlatego, że nie mają regulacji, jeśli spojrzysz na recenzję, zobaczysz, że wspominamy, że jest to firma nieregulowana.

   Pozdrowienia.

 7. Paloma odpowiedź

  Oszukali mnie 200 euro i nie zwracają mi ich !! Dzwonię i cały czas wychodzi muzyka, a teraz jak mogę odzyskać pieniądze, które muszę zgłosić

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Paloma, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoimi komentarzami na temat VFX Capital, naprawdę szkoda, o czym wspominasz. W takich przypadkach trudno jest odzyskać pieniądze, ponieważ jest to nieuregulowana i realna firma, która wie, skąd… Skąd jesteś? Powinieneś skontaktować się z organem nadzoru finansowego w swoim kraju.

   Pozdrowienia.

 8. Carlos odpowiedź

  A czy możesz mi powiedzieć, jak wypłacasz zyski? Ponieważ staram się to robić sam i nie możesz zrobić czegoś, co powiedzieli mi, że mogę to zrobić, kiedy chcę coś, co nie jest takie! Powiedz mi jak się masz bo nie wiem czy jestem głupi i mam małą głowę !!!!!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Carlos, dziękuję za Twój komentarz, powiedz nam, co się dzieje, gdy próbujesz wypłacić lub żądasz wypłaty ...

   Pozdrowienia.

 9. greivin odpowiedź

  Dokonałem inwestycji z kapitałem vfx i konto jest dodatnie, ale nie pozwalają mi wypłacić pieniędzy
  minęły ponad trzy miesiące i nie ma sposobu, aby zobaczyć ostrzeżenie o zwrocie pieniędzy VFX TOTAL FRAUD

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Greivin, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z VFX Capital, naprawdę szkoda, o czym wspominasz. Czy możesz trochę poszerzyć swoje doświadczenie? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś?

   Pozdrowienia.

 10. Carlos odpowiedź

  Chcę wypłacić wszystkie moje zarobki, a dzwonią do mnie, że muszę zainwestować więcej i odmawiam. Podobno możesz się wycofać, kiedy chcesz, a nie kiedy chcą. Ci, którzy twierdzą, że wysyłają zarobki, aby poczekać później, aby sprawdzić, czy to prawda, wysyłają trochę, aby wyciągnąć z ciebie więcej. Za jakiś czas będziesz miał problemy.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Carlos, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z VFX Capital, ponieważ nie zalecamy również współpracy z VFX Capital.

   Pozdrowienia.

 11. Obraz zastępczy dla Jose Torres odpowiedź

  W tej chwili tracą z nimi 5000 dolarów byłem prawie miesiąc nie widząc wyników obiecali mi coś, co się nie dzieje Jestem bardzo rozczarowany

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jose, szkoda przeczytać twoje komentarze na temat VFX Capital, czy możesz powiedzieć nam trochę więcej o swoim doświadczeniu? Wszystkiego najlepszego.

  • maria odpowiedź

   poczekają, aż twoje konto wyczerpie się i nie możesz nic zrobić, nie trać czasu, szukaj pomocy

 12. Wilfredo odpowiedź

  Witam, przegrałem i zgłoszę to na policję krajową, dowiedzą się jaka jest firma, zainwestowałem pieniądze, nie ma rezultatu, ani nie miałem pośrednika, są kłamcami, ale już to zgubiłem.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Wilfredo, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoją opinią o VFX Capital, szkoda, że ​​lista poszkodowanych wciąż rośnie… Pamiętasz, jak znalazłeś VFX Capital?

   Pozdrowienia.

 13. Edgar Avila odpowiedź

  Chcę wiedzieć, czy kapitał VFX jest całkowicie niezawodnym brukerem, aby móc wprowadzić więcej kapitału, ponieważ w tej chwili wpisałem 200 usd entoses deo konkretna odpowiedź dzięki

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Edgar, jeśli przeczytasz recenzję, zauważysz, że w końcu mówimy, że nie jest wiarygodna i że jej nie polecamy, pozdrawiam.

 14. Edgar Avila odpowiedź

  Jestem z otwartym kontem, ale nie udało mi się rozpocząć działalności z powodu braku aplikacji mobilnej cerda bardzo potrzebnej, jeśli firma vfx capital może Witam współpraca z tym narzędziem byłaby bardzo pomocna dzięki

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Edgar, naprawdę nie zrozumieliśmy twojego komentarza na temat VFX Capital, pozdrawiam.

 15. Wykonawczy odpowiedź

  Obsługa klienta pozostawia wiele do życzenia, a ci z was, którzy dzisiaj są szczęśliwi, że zarobili pieniądze, gdy dołączają do forów i wpłacają więcej pieniędzy, ustawią twoje konto na 0 na swoich zmanipulowanych maszynach wirtualnych.

  Przestań być ufnym alfonsem, ponieważ według aktualizacji z grudnia 2017 r. są tacy sami: ponieważ zauważyliśmy, że VFX Capital należy do tej samej firmy (TW capital LTD) co ​​YFX Capital, który jest brokerem o bardzo negatywnej reputacji, nie Polecamy i przeczytaj informacje o YFX Capital.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj dyrektorze, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoim doświadczeniem, pamiętasz, jak znalazłeś VFX Capital?

   Pozdrowienia.

 16. ricardo odpowiedź

  Cóż, prawda jest taka, że ​​otworzyłem u nich konto dwa tygodnie temu i bardzo mi się podobają, że są bardzo ekspertami haha, moja asystentka, która mi podpowiada, jak to zrobić i wstawiłem wyższą kwotę i już dostałem swoje zarobki, miałem swoje Wątpliwości przed otwarciem konta, bo już kiedyś przegrałem pieniądze w innych firmach i z nimi do tej pory z pieniędzmi, które mam, radzę sobie dobrze, naprawdę polecam. ATT: Ricardo Castellon

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Ricardo, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z VFX Capital, pamiętasz, jak je znalazłeś?

   Pozdrowienia.

   • ricardo odpowiedź

    Cóż, prawda jest taka, że ​​widziałem reklamę na fb forex i te rolki i zapisałem się z czystej ciekawości, a potem zadzwonili do mnie i wyjaśnili wszystkim chłopakom, dziś właśnie dostałem od nich pieniądze na konto. ATT; Ricardo Castellón

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Ricardo, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z VFX Capital, pozdrawiam.

    • maria odpowiedź

     Wyobrażam sobie, że należysz do nich, wchodzisz na te fora, aby spróbować pomóc tym oszustom o złej reputacji, nie wykorzystywać bólu innych ludzi ...

 17. michael odpowiedź

  Zrobiłem tam inwestycję z tym brokerem vfx i do tej pory dają mi dobre wyniki, już wypłacam zyski i do tej pory ich sposób działania jest prosty i bardzo pomaga mi na co dzień w ruchliwych czasach

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Michael, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z VFX Capital, pamiętasz, jak je znalazłeś?

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.