Komentarze na temat VETOROBANC

W tej sekcji przeanalizujemy brokera VETOROBANC (zwanego też vetoro.io), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy VETOROBANC naprawdę jest polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na VETOROBANC. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: nie wspomina o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: podobno Wielkiej Brytanii, chociaż nie wspomina o regulacji brytyjskiego regulatora, którą powinni mieć, co każe nam sądzić, że ich baza w Wielkiej Brytanii nie jest realna. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: wspominają o byciu regulowanym brokerem, ale nie podają numeru regulaminu, aby móc go zweryfikować, co pozwala nam sądzić, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez VETOROBANC, zauważamy, że oferują 6 różne rodzaje kont/planów: początkowe konto punktowe, konto progresywne, nowe konto odkrywcze, konto Classic Choice, konto doświadczonego tradera i konto premium. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Początkowe konto punktowe- Minimalny depozyt początkowy 250 $, opiekun konta 24 godziny 5 dni w tygodniu, darmowe sygnały przez jeden miesiąc.

Konto progresywne- Minimalna wpłata początkowa 1.000 $, opiekun konta 24 godziny 5 dni w tygodniu, ubezpieczenie konta do 20%, darmowe sygnały na miesiąc.

Nowe konto Discovery- Minimalna wpłata początkowa 1.000 $, opiekun konta 24 godziny 5 dni w tygodniu, ubezpieczenie konta do 35%, darmowe sygnały na miesiąc.

Klasyczne konto wyboru- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 25.000 24 $, całodobowy menedżer konta, ubezpieczenie konta do 5%, premia za depozyt 50%, menedżer ryzyka, powiadomienia VIP.

Konto doświadczonego tradera- Minimalna wpłata początkowa 45.000 24 USD, całodobowy menedżer konta, ubezpieczenie konta do 5%, analityk VIP, menedżer ryzyka, alerty VIP.

Konto premium- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 90.000 24 $, całodobowy opiekun konta, ubezpieczenie konta do 5%, analityk inwestycyjny VIP, zaawansowana technika zarządzania ryzykiem, alerty VIP.

Rodzaje kont VETOROBANC
Rodzaje kont VETOROBANC

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje VETOROBANC to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które VETOROBANC udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa VETOROBANC
Strona internetowa VETOROBANC

VETOROBANC zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie podstawowych pojęć ze świata handlu, podstawowe wyjaśnienia dotyczące produktów finansowych oferowanych przez VETOROBANC, kilka wiadomości o wydarzeniach finansowych, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat VETOROBANC |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: vetoro.io i vetoro.cc

Número de teléfono: +44 203 769 2844 i +34937370376

E-mail: [email chroniony] y [email chroniony]

>>> Ocena włączona VETOROBANC <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma VETOROBANC jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, nie jest jasne, gdzie ma siedzibę, szukając innych opinii o VETOROBANC nie mogliśmy znaleźć żadnych, co sprawia, że ​​myślimy, że jest firmą „nową”, CNMV, hiszpański regulator finansowy, wydał ostrzeżenie przed VETOROBANC. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Aktualizacja luty 2020: VETOROBANC został ostrzeżony przez CONSOB

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.
uważaj na możliwe oszustwo brokerskie

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o VETOROBANC? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

27 komentarze do «VETOROBANC: Ocena i komentarze»

 1. Nicholas Scott Rutherford odpowiedź

  Zostałem oszukany przez tę firmę, źle zabrałem wszystkie moje pieniądze, to oszustwo?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Mikołaju, dziękuję za komentowanie VETOROBANC. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Izabela Rubio Perarnau odpowiedź

  Ta platforma należy do tej samej inwestycyjnej io czy te same osoby zmieniły nazwę Ami człowiek oszukał 6500 euro 2000 euro inwestycji i 4500 euro podatków i bez grosza w banku? Ci wszyscy ci sami oszuści hanabisi parters

 3. Jessica odpowiedź

  Więcej oszustów tego samego, tak samo jak Terra Finance, te same psy z różnymi obrożami ...
  Musisz zgłosić, ten tłum ma twoje dane i używa ich do dalszego oszukiwania ludzi.
  Nikt nie daje twardo za pesety i obiecują bardzo wysoką rentowność.
  Zmieniają swoje imię, gdy są polowane.
  Jeśli nie chcesz, żeby ten motłoch odszedł, zgłoś je, bo razem możemy ich powstrzymać.
  Mam kilka grup dotkniętych chorobą osób z różnych barów finansowych i w ten sposób możemy ich powstrzymać.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.