Komentarze na temat VETOROBANC

W tej sekcji przeanalizujemy brokera VETOROBANC (zwanego też vetoro.io), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy VETOROBANC naprawdę jest polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na VETOROBANC. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: nie wspomina o tym.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: podobno Wielkiej Brytanii, chociaż nie wspomina o regulacji brytyjskiego regulatora, którą powinni mieć, co każe nam sądzić, że ich baza w Wielkiej Brytanii nie jest realna. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: wspominają o byciu regulowanym brokerem, ale nie podają numeru regulaminu, aby móc go zweryfikować, co pozwala nam sądzić, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez VETOROBANC, zauważamy, że oferują 6 różne rodzaje kont/planów: początkowe konto punktowe, konto progresywne, nowe konto odkrywcze, konto Classic Choice, konto doświadczonego tradera i konto premium. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Początkowe konto punktowe- Minimalny depozyt początkowy 250 $, opiekun konta 24 godziny 5 dni w tygodniu, darmowe sygnały przez jeden miesiąc.

Konto progresywne- Minimalna wpłata początkowa 1.000 $, opiekun konta 24 godziny 5 dni w tygodniu, ubezpieczenie konta do 20%, darmowe sygnały na miesiąc.

Nowe konto Discovery- Minimalna wpłata początkowa 1.000 $, opiekun konta 24 godziny 5 dni w tygodniu, ubezpieczenie konta do 35%, darmowe sygnały na miesiąc.

Klasyczne konto wyboru- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 25.000 24 $, całodobowy menedżer konta, ubezpieczenie konta do 5%, premia za depozyt 50%, menedżer ryzyka, powiadomienia VIP.

Konto doświadczonego tradera- Minimalna wpłata początkowa 45.000 24 USD, całodobowy menedżer konta, ubezpieczenie konta do 5%, analityk VIP, menedżer ryzyka, alerty VIP.

Konto premium- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 90.000 24 $, całodobowy opiekun konta, ubezpieczenie konta do 5%, analityk inwestycyjny VIP, zaawansowana technika zarządzania ryzykiem, alerty VIP.

Rodzaje kont VETOROBANC
Rodzaje kont VETOROBANC

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje VETOROBANC to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które VETOROBANC udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa VETOROBANC
Strona internetowa VETOROBANC

VETOROBANC zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie podstawowych pojęć ze świata handlu, podstawowe wyjaśnienia dotyczące produktów finansowych oferowanych przez VETOROBANC, kilka wiadomości o wydarzeniach finansowych, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat VETOROBANC |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: vetoro.io y vetoro.cc

Número de teléfono: +44 203 769 2844 i +34937370376

E-mail: [email chroniony] y [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona VETOROBANC <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma VETOROBANC jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, nie jest jasne, gdzie ma siedzibę, szukając innych opinii o VETOROBANC nie mogliśmy znaleźć żadnych, co sprawia, że ​​myślimy, że jest firmą „nową”, CNMV, hiszpański regulator finansowy, wydał ostrzeżenie przed VETOROBANC. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

Aktualizacja luty 2020: VETOROBANC został ostrzeżony przez CONSOB

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.
uważaj na możliwe oszustwo brokerskie

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o VETOROBANC? Jakie było twoje doświadczenie?


 

Reklamuj się z nami

27 komentarze do «VETOROBANC: Ocena i komentarze»

 1. Nicholas Scott Rutherfurd odpowiedź

  Zostałem oszukany przez tę firmę, źle zabrałem wszystkie moje pieniądze, to oszustwo?

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Mikołaju, dziękuję za komentowanie VETOROBANC. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 2. Izabela Rubio Perarnau odpowiedź

  Ta platforma należy do tej samej inwestycyjnej io czy te same osoby zmieniły nazwę Ami człowiek oszukał 6500 euro 2000 euro inwestycji i 4500 euro podatków i bez grosza w banku? Ci wszyscy ci sami oszuści hanabisi parters

 3. Jessica odpowiedź

  Więcej oszustów tego samego, tak samo jak Terra Finance, te same psy z różnymi obrożami ...
  Musisz zgłosić, ten tłum ma twoje dane i używa ich do dalszego oszukiwania ludzi.
  Nikt nie daje twardo za pesety i obiecują bardzo wysoką rentowność.
  Zmieniają swoje imię, gdy są polowane.
  Jeśli nie chcesz, żeby ten motłoch odszedł, zgłoś je, bo razem możemy ich powstrzymać.
  Mam kilka grup dotkniętych chorobą osób z różnych barów finansowych i w ten sposób możemy ich powstrzymać.

 4. Katherine odpowiedź

  Vetorobank to oszustwo, prosi o 5% całkowitej kwoty, którą masz na koncie, aby móc wypłacić, a kiedy mówisz, że chcesz nawet odzyskać swój kapitał, zabierają wszystko z konta, mówią ci, że już to zrobią weź go do swojego cyfrowego portfela. Kłamstwo 🤥 i wymagają zapłaty, ponieważ jeśli nie pojawiają się jako uchylający się od podatków, doradcy totalnego oszustwa Alexa +357 96 950364 i Jorge Zambrano +357 96 950072

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Katherine, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z VETOROBANC. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz e-maile, z których skontaktowano się z Tobą? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Proszenie o wypłatę pieniędzy to bardzo zły znak, NIE RÓB TEGO!

   pozdrowienia

 5. EEM odpowiedź

  Witam wszystkich i dziękuję za podanie informacji o firmach w tym przypadku vetorobac.

  Mam z nimi duży problem, że chciałbym poznać Twoją opinię na temat tego, co można zrobić, ponieważ z daną firmą ze swojej strony chcę wypłacić część swoich pieniędzy, z pieniędzy, które mam u nich, ALE TAKĄ NIE POZWÓL MI. TO NIE JEST MOŻLIWE. Bo według nich moje pieniądze trafiły do ​​banku, który jest w Anglii i proszą mnie o zapłacenie procentu moich pieniędzy, aby móc wypłacić i brzmi to dla mnie bardzo dziwnie, a także dają mi 3 dni, ale już mam zbadane w innych firmach i zapłata takiego podatku nie jest wymagana, powiedziałem im i nie chcą mi zwrócić pieniędzy. Następnie. Chciałbym wiedzieć, czy mogę coś zrobić, czy już muszę brać pieniądze za pewnik, mam nadzieję, że nie, ponieważ jest to bardzo ważna kwota dla mnie i dla całej mojej rodziny.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj EEM, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z VETOROBANC. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Niestety to, o czym wspominasz, jest bardzo powszechne u nieuregulowanych brokerów, że proszą Cię o pieniądze, aby wypłacić pieniądze, jest bardzo normalne, nie zrobilibyśmy tego za Ciebie, nic nie gwarantuje, że odzyskasz swoje pieniądze po wysłaniu im tych pieniędzy.

   pozdrowienia

 6. José odpowiedź

  Zainwestowałem 100 euro w vetorobac i po działaniu według nich mam zysk ponad 10.000 1.000 euro. Ale nie do końca ufam, ponieważ proszą mnie o zapłacenie 10 euro podatku, aby móc zebrać XNUMX procent kwoty. Czy możesz mi powiedzieć, jak odzyskać pieniądze i naprawdę bez oszustw?

  Jak mogę odzyskać pieniądze? Myślę, że to wielkie oszustwo, że tak natarczywie proszą mnie o pieniądze

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć José, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z VETOROBANC. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Masz numery, e-maile, z których kontaktowano się z Tobą? Prośba o wypłatę pieniędzy jest bardzo złym znakiem, a jeśli dodamy do tego cechy, takie jak to, że VETOROBANC jest brokerem nieregulowanym i ostrzeżonym przez europejskie organy regulacyjne, cóż, nigdy nie wyślemy im pieniędzy. Odzyskanie pieniędzy jest bardzo trudne właśnie dlatego, że mówimy o nieuregulowanym brokerze, przepraszamy, że nie możemy Ci więcej pomóc.

   pozdrowienia

 7. Felipe Carbajal odpowiedź

  Witam wszystkich, jestem również oszukany, poprosili mnie o wpłatę, aby wygrać, a kiedy wpłaciłem nic się nie stało, i twierdzę, że powiedzieli mi, że idziemy do pracy, i poprosili mnie o więcej pieniędzy, aby zarobić więcej i nie dałem tego, ale teraz nie odbierają mnie ani nie dzwonią, ten telefon Adan Sierra jest szalony, ignoruje cię, ale jego wusap jest aktywny, więc nie spadajmy już i zgłośmy się wkrótce.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Felipe, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Vetorobac. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska osób, które się z Tobą skontaktowały, numery, e-maile, z których się z Tobą skontaktowali? Czy próbowałeś się z nim skontaktować z innego numeru lub e-maila?

   pozdrowienia

 8. Helio mendoza odpowiedź

  Mam złe doświadczenia z tą firmą o nazwie vetotbanc, są to oszuści, którzy proszą i proszą o więcej pieniędzy 10% plus 10%, aby uzyskać od ciebie więcej pieniędzy niż wszyscy Adam Sierra, który jest brokerem, który był ze mną.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Helio, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Vetorobac. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Masz numery, e-maile, z których kontaktowano się z Tobą?

   pozdrowienia

  • Helio mendoza odpowiedź

   Jeśli mam numer WhatsApp +35796950366 i Twój adres e-mail [email chroniony] to jest oszust, który oszukał wiele osób i wliczam, proszę, zrób coś, co nie może pozostać bezkarne mój numer to 960108982 Jestem z Peru.

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Witam ponownie Helio, dziękuję za wszystkie te informacje o VETOROBANC. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Będąc z Peru, może warto się z nim skontaktować Peruwiański regulator finansowy, SMV.

    pozdrowienia

 9. kolejny oszukany na liście odpowiedź

  Dzień dobry wszystkim, piszę, aby wspomnieć, że zostałem oszukany przez tę pseudodyskową firmę inwestycyjną o nazwie vetorobanc, to nieszczęśni złodzieje i oszuści. W moim przypadku utrzymywałem kontakt z osobami o imionach, chociaż studiując wszystko, co mi się przydarzyło i jak mi się to przytrafiło, myślę, że muszą to być fałszywe imiona, pseudonimy, imiona to Adan Sierra i Isabela. Mam nadzieję, że weźmiesz pod uwagę mój komentarz, jeśli myślisz o inwestowaniu z tymi oszustami o nazwie VETOROBANK, ONI SĄ ZŁODZIEJAMI.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Hello Another Scammer, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z VETOROBANC. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Masz numery, e-maile, z których kontaktowano się z Tobą?

   pozdrowienia

 10. Antonio Montilla odpowiedź

  Czekam na zwrot pieniędzy. Pośrednik Adan Sierra jest online i ignoruje mnie, gdy zostanie oskarżony, co komentuje inna osoba poszkodowana. Wypłata ubezpieczenia od prania pieniędzy, a następnie 10% prowizji. Szalony

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Antonio, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z VETOROBANC. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska osób kontaktowych, e-maile, z których się z Tobą kontaktowano? Czy poprosili Cię o zapłatę więcej przed wypłatą, a teraz nie odpowiadają?

   pozdrowienia

 11. Cristian Armas odpowiedź

  Witam dobrze, jestem inwestorem vetorobank na początku wszystko idzie dobrze potem pojawiło się wiele wątpliwości telefony lub e-maile odpowiadają na pytania i wypłata kapitału odbywa się za pośrednictwem brokera nie bezpośrednio z platformą mimo że jest to mój manager a potem dokonujesz płatności Z polisy podobno yelmo ten sam broker mówi Ci, że wszystko jest już opłacone wtedy platforma dzwoni na prywatny numer i prosi o 9% więcej za pranie brudnych pieniędzy i przeciwko terroryzmowi
  Zainwestowałem 6450 i nie mogę odzyskać pieniędzy ani nic

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Cristian, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z VETOROBANC. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska osób kontaktowych, e-maile, z których się z Tobą kontaktowano? To, że proszą o pranie pieniędzy i zwalczanie terroryzmu, ogólnie mówiąc, że proszą o wypłatę pieniędzy, jest bardzo złym znakiem.

   pozdrowienia

 12. zwycięzca odpowiedź

  Dlaczego zaleca się tych brokerów, skoro większość z nich to oszustwa i doradcy podobno stosują te same sztuczki, wydają 250 euro i po trzech dniach, aby zarobić wystarczająco i dobrze żyć, proponuję Ci konto 5000 euro lub dolarów, skoro zarobiłeś tyle pieniędzy i z moją pomocą gnijesz w euro i w końcu wielu oszustów, którzy kradną twoje pieniądze co? Można to zrobić, aby położyć kres tym przestępcom o białych szyjach, dlaczego większość z nas oszukanych została wysłana lub przydzielona do tych brokerów z powodu tego, że oferują nam kilka sum pieniędzy, ale w rzeczywistości są wspólnikami

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Victor, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z VETOROBANC. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska osób kontaktowych, e-maile, z których się z Tobą kontaktowano? O polecaniu VETOROBANC, jeśli uważnie przeczytasz recenzję, zobaczysz, że Wspominamy wręcz przeciwnie, że NIE POLECAMY ICH.

   pozdrowienia

 13. Nubia odpowiedź

  Telefony nie działają, e-maile nie emitują pieniędzy, a my nie zwracamy pieniędzy ani zarobków.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Nubi, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Vetorobac. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska osób kontaktowych, e-maile, z których się z Tobą kontaktowano?

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *