Komentarze Vantal MX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Vantal MX, to broker wspomina, że ​​jest w stanie kierować zainteresowanymi stronami lub inwestować na rynkach finansowych, chociaż nie precyzuje, które z nich. Czy naprawdę poleca się Vantal MX do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w firmę?

Broker wspomina o byciu częścią USI Tech Limited.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na: nie wspomina o tym.

Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, broker nie wspomina nic o swojej regulacji, uważamy, że jest to broker NIEREGULOWANY.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowanych przez Vantal MX, zauważamy, że broker Vantal MX nie dostarcza informacji o swoich kontach ani rodzajach kont.

Te platformy do obsługi że oferty Vantal MX są: o tym też nie wspomina.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Vantal MX udostępnia na swojej stronie internetowej.

Witryna internetowa Vantal MX
Witryna internetowa Vantal MX

Vantal MX zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: w rzeczywistości strona internetowa tego brokera nie oferuje prawie żadnych narzędzi ani pomocy dla brokera.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Vantal MX

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: vantal.mx/index.html

Número de teléfono: + 52-55-4169-6635

E-mail:[email chroniony]

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Vantal MX jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​nie udało nam się znaleźć opinii ani opinii na temat tej firmy, co każe nam sądzić, że nie było jej na rynku od dawna, nie dostarcza ważnych informacji i podobno nie jest uregulowana, naszym zdaniem to nie wydaje się zbyt bezpieczne do inwestowania.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Vantal MX? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «Vantal MX: Ocena i komentarze»

 1. S&C odpowiedź

  Dzień dobry przyjaciele.

  Od Corazón nie polecam niczego, co ma związek z Vantalem, są pośrednikami, aby połączyć Cię z międzynarodowymi firmami, które są oszukańcze i bardzo profesjonalne w czasie wykonywania oszustw, osobiście straciłem ponad 50.000 5000 dolarów i XNUMX dolarów, które pozostały na moim koncie nigdy nie były w stanie ich odzyskać, do tego stopnia, że ​​osoba, która towarzyszyła mi w Vantal, nazywała się Sebastian Cafeiro, nigdy więcej nie odpowiadała na moje wiadomości i telefony, bardzo dobrze analizowała je przed zainwestowaniem swoich pieniędzy.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj „SyC”, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoim doświadczeniem… Czy mógłbyś wymienić niektóre z tych firm, do których mówisz, że poleca Cię Vantal MX?

   Pozdrowienia.

 2. JJ odpowiedź

  oszustwo. Podobnie jak wszystkie firmy CFD w Meksyku, nie inwestuj z nimi przyjaciółmi, bo stracisz pieniądze.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć JJ, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z Vantal MX… Czy możesz nam powiedzieć, dlaczego wspominasz, że to oszustwo?

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.