W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować na rynkach Valuta. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o rynkach Valuta i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWvalutamarkets.com
🏠 spółkaMVE Holdings Ltd
⚖️. RozporządzenieMASS
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaMetaTrader 4 (MT4), Webtrader i MetaTrader 5
📌 AdresWyspy Marshalla

⚠️ Rynki Valuta są własnością firmy MVE Holdings Ltd. znajduje się na Wyspach Marshalla, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont oferowanych przez rynki Valuta, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 2 różne rodzaje kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Clasico$0
Konto VIP$0

Informacje w sieci

Strona internetowa Valuta Market

Rynki Valuta dostarczają podstawowe wyjaśnienia dotyczące oferowanych przez nią produktów finansowych, sekcję edukacyjną, wiadomości rynkowe chociaż w języku angielskim, kalendarz ekonomiczny również w języku angielskim, wykresy na żywo, niektóre kalkulatory finansowe, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • + 44 (113) 3204819

???? Ostateczna wycena rynków Valuta ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z rynkami Valuta.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o rynkach Valuta:

dataAktualizacja wiadomości
czerwiec 2022Jak dotąd nie mamy żadnych aktualizacji od firmy.

Opinie o los usuarios

Co myślisz o rynkach Valuta? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z rynkami Valuta.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez rynki Valuta

Jak zgłaszać rynki Valuta

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić rynki Valuta?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Valuta sprzedaje oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że rynki Valuta to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy rynki Valuta są wiarygodne?

Nie. Rynki Valuta nie są wiarygodne, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z rynków Valuta?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla rynków Valuta?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy rynki Valuta to oszustwo? 2022 Recenzje»

 1. Kwiatowe Rzeki odpowiedź

  Zainwestowałem z nimi 3000 dolarów, ale ostatecznie pobrali 1000 dolarów z mojego konta bankowego.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Flor-Rios, dzięki za komentowanie Valuty. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE
   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.