Komentarze na temat Inwestycji UW

W tej sekcji przeanalizujemy brokera UW Investment, jest brokerem Forex, CFD i kryptowalut. Czy naprawdę poleca się UW Investment do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję UW Investment… To dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowych informacji o firmie, którą dajemy do wiadomości informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną. Należy zaznaczyć, że strona internetowa UW Investment jest w języku angielskim i nie posiada wersji hiszpańskiej, ale ze względu na wiadomości od osób hiszpańskojęzycznych przeprowadzimy również przegląd firmy.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wymienia udział w: UW Investment Partners

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Danii. Chociaż w to wątpimy, bo jeśli to prawda, to powinno mieć regulację duńską (FSA), co wydaje się nie mieć miejsca, więc uważamy, że baza UW Investment w Danii może nie być realna. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: jak wspomnieliśmy, ponieważ podobno jest w Danii, powinien to być broker regulowany przez duńską FSA, co nie jest prawdą. Wspominają o rzekomej regulacji duńskiego VUT, ale nie jest to duński regulator. Wszystko wskazuje na to, że jest to broker nieuregulowany.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont które oferuje UW Investment, zauważamy, że oferują 4 różne rodzaje rachunków: rachunek brązowy, rachunek srebrny, rachunek złoty i rachunek platynowy. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto brązowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 USD, gwarantowany zysk 3,75% miesięcznie, całodobowa obsługa klienta, samouczki wideo i e-booki, wiadomości rynkowe i recenzje.

Konto Srebrne- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 20.000 4,15 USD, gwarantowany zysk 24% miesięcznie, całodobowa obsługa klienta, samouczki wideo i e-booki, wiadomości rynkowe i recenzje, dedykowany menedżer konta, sygnały transakcyjne, codzienna analiza premium.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 5,5 USD, gwarantowany zysk w wysokości 24% miesięcznie, całodobowa obsługa klienta, samouczki wideo i e-booki, wiadomości rynkowe i recenzje, dedykowany menedżer konta, sygnały transakcyjne, codzienna analiza premium, algorytmy handlu, prywatne sesje konsultacyjne.

Konto Platynowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 2000.000 6,5 24 $, gwarantowany zysk XNUMX% miesięcznie, całodobowa obsługa klienta, samouczki wideo i e-booki, wiadomości rynkowe i recenzje, dedykowany menedżer konta, sygnały transakcyjne, codzienna analiza premium, algorytm handlu, prywatne sesje konsultacyjne, ekskluzywne promocje , warunki handlowe premium.

Rodzaje rachunków inwestycyjnych UW
Rodzaje rachunków inwestycyjnych UW

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferty UW Investment to: MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które UW Investment udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa UW Investment
Strona internetowa UW Investment

UW Investment zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie produktów, które oferuje UW Investment, wyjaśnienie niektórych wstępnych koncepcji świata tradingu, kalendarz ekonomiczny, naprawdę niewiele więcej niż to ...

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Pozostałe informacje o Inwestycji UW

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: uwinvestments.com/en_US/

Número de teléfono: nie podano

E-mail: [email chroniony]

>>> Wycena inwestycji UW <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma UW Investment jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: uważamy, że tak naprawdę nie ma siedziby w Danii, jest nieuregulowanym brokerem, gwarantuje zyski, których nie można zagwarantować, szukając innych recenzji lub ocen na UW Inwestycji znaleźliśmy bardzo niewiele (i bardzo niedawno), co każe nam sądzić, że jest to „nowa” firma i przeważnie negatywne oceny, CONSOB i DFSA (regulatorzy z Włoch i Danii) wydały ostrzeżenie przeciwko firmie.

Z tych powodów uważamy, że UW Investment nie jest rekomendowanym brokerem. Innymi słowy, zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o UW Investment? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «Inwestycja UW: ocena i komentarze»

 1. Zabijaka odpowiedź

  To całkowite oszustwo, szukałem platformy do inwestowania, więc zostawiłem swój adres e-mail i numer na niektórych stronach, skontaktowali się ze mną przez WhatsApp. Od pierwszej wpłaty mój bank zatrzymał go jako „dziwne” konto, mimo to zdecydowałem się zaryzykować i zadzwoniłem do banku w celu autoryzacji wpłaty. Ale każdego dnia wzywali mnie, żebym więcej „zainwestował”, w końcu zniknęli z pieniędzmi, które udało im się z tego wyciągnąć. Straciłem pieniądze i dowiedziałem się, jak ważne jest regulowanie brokera.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Hector, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z UW Investment. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

 2. CARLOS EDUARDO odpowiedź

  CAŁKOWICIE NIE POLECAM, TO OSZUSTWO, ŻE STRONA SPRAWIAJĄ, ŻE WIĘCEJ INWESTUJESZ WEDŁUG NICH, ABY OSIĄGNĄĆ WYSOKICH ZYSKÓW, ALE PO ICH POPROSIENIU O WYCOFANIE ZASOBÓW BLOKUJĄ CIĘ ZE ŚRODKÓW KTÓRYCH KOMUNIKUJĄ

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Carlos, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z UW Investment, pamiętasz jak w ogóle je znalazłeś? Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.