Komentarze na temat USI Tech

W tej sekcji przeanalizujemy brokera USI Tech, jest brokerem, który wspomina o opracowaniu automatycznego systemu wygrywającego do inwestowania w Bitcoiny, pozwala również inwestować na Forex. Czy firma USI Tech jest naprawdę polecana do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w firmę?

Broker wspomina o byciu częścią USI Tech Limited.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na: nie wspomina o tym.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, broker nie wspomina nic o swojej regulacji, uważamy, że jest to broker NIEREGULOWANY.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowanych przez USI Tech, zwracamy uwagę, że broker USI Tech nie dostarcza informacji o swoich kontach ani rodzajach kont.

Te platformy do obsługi że oferta USI Tech to: platforma „automatyczna” oraz własna platforma USI Tech.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które USI Tech udostępnia na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa USI Tech
Strona internetowa USI Tech

USI Tech zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: w rzeczywistości strona internetowa tego brokera nie oferuje prawie żadnych narzędzi ani pomocy dla brokera.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o USI Tech

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: https://usitech-intl.io/?hl=es

Número de teléfono: + 1 (702) 522-1640

E-mail:[email chroniony]

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma USI Tech jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​w internecie znaleźliśmy głównie negatywne komentarze na temat tej firmy, dodatkowo nie mogliśmy znaleźć nic na temat jej rzekomej regulacji, uważamy, że jest to broker NIEREGULOWANY, a na dodatek obiecuje zyski z systemem (w tym przypadku platforma) zautomatyzowana i wspomina o kryptowalutach (w tym przypadku Bitcoinach), klasyku oszustw. Naszym zdaniem lepiej w nie nie inwestować.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o USI Tech? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

9 komentarze do «USI Tech: ocena i komentarze»

 1. inwestor odpowiedź

  Rozmawiają z tobą i rozmawiają i rozmawiają, dopóki nie wpłacisz pieniędzy, ale kiedy chcesz wypłacić są dwie opcje, albo przekonają cię, żebyś tego nie robił, albo po prostu nie będziesz mógł się z nimi skontaktować KIEDYKOLWIEK, SĄ SCAMERAMI

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Inwestorze, bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z USI Tech, bardzo nam przykro z powodu tego, o czym wspomniałeś. Czy pamiętasz, jak znalazłeś tę firmę?

   pozdrowienia

 2. MANUEL odpowiedź

  PONADTO ZABLOKOWALI CENTRUM POMOCY, WIĘC NIE MOŻESZ PYTAĆ O ŻADNY RODZAJ INFORMACJI. Najgorsze jest to, że traktują nas jak idiotów.

  NIE WIEM PO CO TO PISZĘ, JEŚLI NIGDY TEGO NIE PUBLICZĄ.

  KIEŁBASKI !!!!!!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam Manuel, naprawdę szkoda, że ​​wspominasz o USI Tech, to znaczy, że masz przy sobie pieniądze i nie raczą odebrać telefonów ani odpowiedzieć na jakiekolwiek wiadomości... Żal...

 3. MANUEL odpowiedź

  OSZUSTRZY i OSZUSTWO !!!!!

  Od roku czekam na odblokowanie mojego salda (na poziomie 1.0) i nie tylko, że nie osiągnął poziomu 2.0, ale zniknął i nikt nie daje odpowiedzi.
  Nie rozumiem, że nie są w więzieniu.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Manuel, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z USI Tech. Czy pamiętasz, jak znalazłeś tę firmę?

   pozdrowienia

 4. Sergio Arredondo odpowiedź

  Kiedy tech coin wyjdzie w usi tech, zainwestowałem w kwietniu i nadal nic się nie dzieje

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć "Jhon", dlaczego mówisz, że USI Tech to złodzieje? Czy mógłbyś jeszcze bardziej poszerzyć swoje doświadczenie z tą firmą?

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.