✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lutym 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze TOLTECHFX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Uptos (zwanego również uptos.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się Uptos do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy Uptos. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: Uptos Ltd.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Uptos, zauważamy, że oferuje 6 różnych rodzajów kont / planów: Konto Studenta, Konto Starter, Konto Premium, Konto Zaawansowane, Konto Pro i Konto VIP. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto studenckie- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 250 $, minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, handel 24-godzinny.

Konto startowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 2.500 $, minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, handel 24-godzinny, opcjonalnie konto islamskie.

Konto premium- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 0.01 $, minimalna wielkość transakcji 24 lota, handel XNUMX-godzinny, opcjonalne konto islamskie, dzienna analiza, menedżer konta

Konto zaawansowane- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 25.000 0.01 $, minimalna wielkość transakcji 24 lota, handel XNUMX-godzinny, opcjonalne konto islamskie, dzienna analiza, menedżer konta

Konto Pro: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 0.01 $, minimalna wielkość transakcji 24 lota, handel XNUMX-godzinny, opcjonalne konto islamskie, codzienna analiza, menedżer konta, stała cena.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy 100.000 XNUMX $, (niezbędny skonsultuj się z menedżerem konta, aby uzyskać więcej informacji).

Rodzaje kont TOLTECHFX
Typy kont uptos

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferty Uptos to: platforma MT5.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Uptos udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Uptos
Strona internetowa Uptos

Uptos nie zapewnia pomocy ani zasobów handlowcom ani zainteresowanym stronom.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat uptos |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: uptos.com

Número de teléfono: + 18559253933

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona uptos <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Uptos jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Saint Vincent i Grenadyny), szukając opinii o Uptos, nie znaleźliśmy żadnej innej recenzji, uważamy, że jest to nowy broker, brak trajektorii. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2020 CONSOB dodany do uptos do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.
➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB ⚠️ Maj 2020

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2020 dodano CONSOB uptos do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.
➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z lipca 2020 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2020 CONSOB dodany do uptos do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.
➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB's advertencia️ na wrzesień 2020

⛔ Uwaga ⛔ : w listopadzie 2020 dodano FSMA (Belgia) uptos do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia FSMA z listopada 2020 r

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2023 BAFIN dodał do uptos do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ Październik 2023 z BAFINA

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Uptosie? Jakie było twoje doświadczenie?
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «Uptos: Ocena i komentarze»

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Lola, dziękuję za komentarz na temat Uptos. Ten broker to oszustwo. Bafin (niemiecki organ nadzoru finansowego) już ich ostrzegał za oszustwa i brak regulacji (Zobacz link BAFIN). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 1. Dylan odpowiedź

  Ta firma to oszustwo. Mój mąż został oszukany, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Dylan, dziękuję za pisanie o Uptos. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *