Komentarze z wyższej półki
W tej sekcji przeanalizujemy Ekstraklasy (zwany również nazwą: upmarketrades.com), jest pośrednikiem Forex, Opciones Binarias y Criptomonedas. Czy warto zainwestować w Upmarketrades? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Upmarketrades ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy Ekskluzywne? ⚠️ bezpieczny broker? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ Upmarketrades wspomina o byciu część: brak danych na ten temat.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Stany Zjednoczone, ale nie ma na to informacji, dlatego uważamy, że jest to fałszywe dane.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje regulacja, widzimy, że wspominają o regulacja IFSC i CySEC, ale to jest całkowicie fałszywe, ponieważ nie figuruje w wykazach ewidencji tych organizacji.

 

UWAGA: Upmarketrades jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔

 
📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Upmarketrades, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont: Konto Brązowe, Konto Srebrne i Konto Złote. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 1.000, wsparcie 24/7, bonus startowy 2.500 $, nieograniczone sygnały transakcyjne, 3 prośby o wypłatę tygodniowo, bezpłatne wsparcie.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 1.600, wsparcie 24/7, bonus startowy 5.500 $, nieograniczone sygnały transakcyjne, 7 prośby o wypłatę tygodniowo, bezpłatne wsparcie.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 4.000, wsparcie 24/7, bonus startowy 15.500 $, nieograniczone sygnały transakcyjne, 14 prośby o wypłatę tygodniowo, bezpłatne wsparcie.

 

Rodzaje kont o wyższej cenie
Rodzaje kont o wyższej cenie

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania które oferuje Upmarketrades to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Upmarketrades udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Ekskluzywna strona internetowa
Ekskluzywna strona internetowa

Ekstraklasy zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych stron: trochę informacji o oferowanych usługach, wykresy na żywo, wiadomości, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Ekstraklasy 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: upmarketrades.com

📞Numer telefonu: +19284328332

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdzamy upmarketrades. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Ekskluzywne

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Ekstraklasy jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tej firmy radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to bardzo nieprzejrzysta firma typu offshore, która stara się uchodzić za dobrze regulowanego brokera, nie jest zarejestrowana tam, gdzie jest wymieniona, a także nie ma regulacji (firma nieuregulowane). ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co sądzisz o upmarketrades? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Upmarketrades: ocena i komentarze»

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jose, dziękuję za komentowanie Upmarketrades. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *