W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w United Trading. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o United Trading i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWtheunitedtrading.com
🏠 spółka*United Trading Ltd (spółka powiązana z Vega One Trading LLC)
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 Plataformawłasna platforma
📌 AdresCypr oraz Saint Kitts i Nevis

⚠️ United Trading jest własnością firmy United Trading Ltd znajduje się w Cypr oraz Saint Kitts i Nevis, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy typy kont oferowane przez United Trading, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje typów kont.

Informacje w sieci

Witryna United Trading

United Trading w rzeczywistości nie zapewnia pomocy ani zasobów handlowcom lub interesariuszom.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Ostateczna ocena United Trading ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W United Trading.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o United Trading:

dataAktualizacja wiadomości
stycznia 2021Skarga przeciwko United Trading z regulator finansowy CNMV

Opinie o los usuarios

Co myślisz o United Trading? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z United Trading.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez United Trading

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić United Trading

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić United Trading?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy United Trading to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że United Trading to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy United Trading jest godny zaufania?

Nie. United Trading nie jest firmą godną zaufania, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od United Trading?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla United Trading?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

47 komentarze do «Czy United Trading to oszustwo? Opinie z 2022 r»

 1. Yimmer Camilo Vargas odpowiedź

  Całkowicie się zgadzam, chciałem dokonać wypłaty, aby sprawdzić, czy była skuteczna i co za niespodzianka, gdy powiedzą mi, że aby kontynuować, konieczne jest utrzymanie operacji aktywnych przez trzy dni, aby osiągnąć wypłatę i co się stało, manipulują kontem przez zdalny dostęp, aby dać operacje, aby konto zostało spalone. Moim zdaniem to oszustwo

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Yimmer, powinieneś wiedzieć, że pieniądze, które inwestujesz w momencie ich nadejścia, są zatrzymywane, a na twojej platformie pojawia się notatka na tę samą kwotę, od tego momentu przeprowadzasz operacje z fikcyjnymi pieniędzmi, a oni starają się je tylko stracić, aby zatrzymać to, co chcą już zaoszczędziłeś, tak, wygrywasz, proszą cię o więcej, a jeśli przegrasz, zatrzymają wysłane pieniądze. Są oszustwem, NIE MAJĄ REGULACJI. Dziękujemy za komentarz na temat United Trading.

   Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już ostrzegł przed nimi, za oszustwa i brak regulacji (patrz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub wypełnij formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

 2. Jorge odpowiedź

  Cześć, jestem Jorge i przydarzyło mi się dokładnie to, co mi się przydarzyło, zainwestowałem swoje pieniądze, sprawili, że uwierzyłem, że wygrywam, a potem zobaczyłem próby doprowadzenia mnie do utraty pieniędzy za pomocą operacji, które były stratne, manipulują platforma i ten dżentelmen Antonio Prada i Roger Ruiz oraz osoba trzecia, która nazywa siebie Joshua, którzy dla mnie ze względu na ton głosu są tą samą osobą. To oszuści, ponieważ nie chciałem inwestować więcej pieniędzy, według nich sprawili, że straciłem każdego dolara, a zawsze widziałem, że nie lubią płacić tego, co zarobili, osiedlają się i twierdzą, że są chorzy lub że dziecko jest bardzo chore na oddziale intensywnej terapii, tak jak Roger Ruiz.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Jorge, powinieneś wiedzieć, że pieniądze, które inwestujesz w miarę ich nadejścia, są zatrzymywane, a na twojej platformie pojawia się notatka na tę samą kwotę, od tego momentu przeprowadzasz operacje z fikcyjnymi pieniędzmi, a oni starają się je tylko stracić, aby zatrzymać to, co już zaoszczędziłeś, tak, wygrywasz, proszą cię o więcej, a jeśli przegrasz, zatrzymają wysłane pieniądze. Są oszustwem, NIE MAJĄ REGULACJI. Dziękujemy za komentarz na temat United Trading. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już ostrzegł przed nimi, za oszustwa i brak regulacji (patrz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Gloria Mejia odpowiedź

  Straciłem z nimi dużo pieniędzy dwa razy, za pierwszym razem myślałem, że tak naprawdę było to spowodowane sytuacją na rynku i złymi operacjami, chociaż to oni otworzyli operacje (był to mój drugi raz i zrozumiałem bardzo mało, pierwszy raz był z Ontega, którzy też są oszustami), a za drugim razem wszystko szło bardzo dobrze (obsługiwane przez nich) i wtedy poziom marży zaczął spadać. Wielokrotnie prosiłem ich o wsparcie i co mi powiedzieli, że wszystko było bardzo dobrze, że potrzebowałem więcej kapitału, bez innej opcji, dopóki nie zamknę konta; gdyby kiedykolwiek istniał. Są przekonujące i wiele obiecują. Prawda jest taka, że ​​błędem jest to, że my, przyszli inwestorzy, nie konsultujemy się z brokerem aż do wyczerpania przed inwestowaniem. Czuję się okradziony przez United trading, oni wiedzą, jak subtelnie oszukać, Antonio Prada, rzekomo szef analityków, był ze mną i to on zamknął moje dwa konta, ponieważ otworzył wszystkie operacje, czyli taktykę, aby rachunki Zamykają.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Gloria, powinnaś wiedzieć, że pieniądze, które inwestujesz, gdy tylko nadejdą, zatrzymają je i pojawi się notatka na Twojej platformie na tę samą kwotę, od tego momentu przeprowadzasz operacje z fikcyjnymi pieniędzmi, a oni chcą je tylko stracić, aby zatrzymaj to, co już zaoszczędzili, tak, wygrywasz, proszą cię o więcej, a jeśli przegrasz, zatrzymują pieniądze, które wysłałeś. Są oszustwem, NIE MAJĄ REGULACJI. Dziękujemy za komentarz na temat United Trading. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już ostrzegł przed nimi, za oszustwa i brak regulacji (patrz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.