W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w ujednolicony handel akcjami. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Unified Stock Trade i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWunifiedstockstrade.com
🏠 spółkaUjednolicony wykres giełdowy
⚖️. RozporządzenieFCA
📧 E-mail[email chroniony]
📈 Plataformawłasna platforma
📌 AdresVanuatu i Kanada

⚠️ Unified Stock Trade jest własnością firmy Unified Stock Chart znajduje się w Vanuatu i Kanadzie, niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w niewiarygodnym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przechodzimy do analizy typów kont, które oferuje Unified Stock Trade, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 7 różnych rodzajów kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Rozrusznik$ 200
Klasyczny$ 1.000
Premia$ 10.000
Złoto$ 5.000
Nieruchomość$ 10.000
NFP$ 50.000
cel$ 50.000

Informacje w sieci

Strona internetowa ujednoliconego handlu akcjami

Unified Stock Trade zawiera podstawowe wyjaśnienia dotyczące oferowanych przez nią produktów finansowych, wykresy na żywo, wiadomości rynkowe chociaż w języku angielskim, kalendarz ekonomiczny również w języku angielskim, osobiste doświadczenia, niektóre kalkulatory finansowe, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • + 1 (236) 771-0127

???? Ujednolicona wycena końcowa obrotu giełdowego ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ W Ujednolicony handel na giełdzie.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o ujednoliconym handlu akcjami:

dataAktualizacja wiadomości
Wrzesień
2022
Unified Stock Trade wspomina, że ​​jest regulowany przez FCA, ta informacja jest nieprawdziwa.

Opinie o los usuarios

Co sądzisz o ujednoliconym handlu akcjami? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Unified Stock Trade.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez ujednolicony handel akcjami

Jak zgłosić ujednolicony handel akcjami

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić ujednolicony handel na giełdzie?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Unified Stock Trade to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że ujednolicony handel papierami wartościowymi to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy ujednolicony handel na giełdzie jest wiarygodny?

Nie. Unified Stock Trade nie jest wiarygodny, jest to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Unified Stock Trade?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla zunifikowanego handlu akcjami?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Ujednolicony handel akcjami: oceny i recenzje»

 1. ANONYMOUS odpowiedź

  Próbowałem z nimi zainwestować, a oni mnie oszukali. Teraz nie wiem, jak odzyskać pieniądze.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć ANONYMOUS, dziękuję za pisanie o Unified Stock Trade. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.