Komentarze na temat Una Vida Online

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Una Vida Online (zwanego również dax100fx.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się Una Vida Online, aby dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Una Vida Online. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: UNA VIDA ONLINE - Pau Forner Navarro.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Hiszpanii (Av. Roma 43, 08029 Barcelona). 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, uważamy, że jest to broker NIEREGULOWANY. Co nie ma sensu, skoro mając bazę w Hiszpanii, powinni mieć regulację CNMV.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Una Vida Online, zauważamy, że tak naprawdę nie dostarczają informacji o posiadaniu różnych planów lub typów kont.

Te platformy do obsługi że oferty Una Vida Online są: najwyraźniej nie mają platformy handlowej.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Una Vida Online udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Una Vida Online Online
Strona internetowa Una Vida Online Online

Una Vida Online zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: powyżej i nieco mylące wyjaśnienie, jak działa Una Vida Online, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Życie online |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: unvidaonline.com

Número de teléfono: nie wspominają o tym

E-mail:  [email chroniony]

>>> Ocena włączona Życie online <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że Una Vida Online jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieregulowany broker, wspomina, że ​​ma siedzibę w Hiszpanii, ale nie jest regulowany przez hiszpańskiego regulatora, co nie ma sensu, gdy szukamy opinii o Życie online tak naprawdę nie znaleźliśmy żadnych innych recenzji, co każe nam sądzić, że jest to broker bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Uwaga: czerwiec 2020 lCNMV (hiszpański regulator finansowy) dodał Una Vida Online do swojej czarnej listy nieautoryzowanych podmiotów finansowych.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Una Vida Online? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Una Vida Online: Ocena i komentarze»

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Ruben, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Una Vida Online. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.