Komentarze na temat Ubrokerów

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Ubrokers (zwanego również ubrokers.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy Ubrokers naprawdę poleca się dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy Ubrokers. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wymienia przynależność do: Capital Securities SA

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Grecji.

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera, widzimy, że jest ona regulowana przez Grecką Komisję Rynku Kapitałowego (HCMC).

 

Pamiętaj, że aby dokonać bezpiecznej inwestycji, najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Zamiast tego podczas pracy z nieuregulowany broker, istnieje znacznie większe ryzyko utraty zainwestowanego kapitału, w przypadku gdy firma zbankrutuje lub, jak to zwykle bywa, niechętnie zwraca pieniądze.

Aby dowiedzieć się więcej o regulaminie zapraszamy do zapoznania się z następny link.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Ubrokers, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Podstawowe, Konto Złote, Konto Platynowe i Konto VIP. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 250, 1 lekcja podstawowa, brak seminariów internetowych, codzienne wiadomości, centrum handlowe, 2 codzienne powiadomienia SMS dla TC, 100% korekta marży, 1 bezpłatna wypłata.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 25.000, 2 podstawowe lekcje, 1 webinarium miesięcznie, codzienne wiadomości, Trading Central, 2 codzienne powiadomienia SMS dla TC, 100% korekta marży, 1 miesięczna bezpłatna wypłata.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 100.000, 3 podstawowe lekcje, 2 webinaria miesięcznie, codzienne wiadomości, Trading Central, 4 codzienne powiadomienia SMS-em TC, 100% korekta marży, 3 miesięczne darmowe wypłaty.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 250.000,  5 podstawowych lekcji, 5 webinariów miesięcznie, codzienne wiadomości, Trading Central, 7 codziennych alertów SMS-owych TC, 100% dostosowania marży, bez opłat.

 

Rodzaje kont Ubrokers
Rodzaje kont Ubrokers

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty Ubrokers to: a własna platforma i MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Ubrokers udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna Ubrokerów
Witryna Ubrokerów

Ubrokers zapewnia handlowcom lub zainteresowanym następujące pomoce lub zasoby: różne analizy, kalendarz ekonomiczny, kalkulator aktywów, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

| Inne informacje na temat Ubrokerzy |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: ubrokers.com

Número de teléfono: nie ma.

E-mail: kontakt bezpośrednio ze strony.

 

>>> Ocena włączona Ubrokerzy <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Ubrokers jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to broker regulowany, ale jest to regulacja, która wciąż jest niepewna, jej siedziba znajduje się w niebezpiecznym kraju do inwestowania (Grecja). Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w listopadzie 2020 dodano FCA (UK) Ubrokerzy do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia FCA z listopada 2020 r. ⚠️
Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Ubrokerach? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.