Komentarze UBankera
 
W tej sekcji przeanalizujemy brokera uBankier (zwany także ubanker.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę zaleca się uBanker dokonanie inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅
 
➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o uBanker ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy uBanker? ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.
 
Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci
 
Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.
 

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 
✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Rehoboth Ltd i Zielony Polak.
 
✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę na Cyprze i Vanuatu.
 
✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera, widzimy, że jest regulowany przez VFSC (Vanuatu).

 
📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

 
Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane przez uBanker, ale w tym przypadku nie znaleźliśmy informacji o istnieniu różnych typów kont.
 
La platforma do działania że uBanker oferuje: platforma Zysk.
 
Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które uBanker udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.
 

Strona internetowa UBankera
Strona internetowa UBankera

 
uBanker zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, wiadomości, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.
 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat uBankier 🟢

 
⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️
 
🌏Strona internetowa: ubanker.com

📞Numer telefonu: + 525599900412

📧 E-mail: [email chroniony]
 
Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdzamy uBanker. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.
 

>>> Ocena włączona uBankier <<

 
Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? uBankier jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?
 
Widząc to wszystko, zalecamy ostrożność, ponieważ: widzieliśmy, że jest to regulowany broker, ale niestety ta regulacja wcale nie jest bezpieczna, ma siedzibę w krajach, które mogą być bardzo niebezpieczne, takich jak Cypr i Vanuatu, gdy szukamy opinie o uBankier Znaleźliśmy kilka negatywnych recenzji. Sugerujemy zachowanie ostrożności.
 
⛔ Uwaga ⛔ : w listopadzie 2020 dodano CNMV uBankier do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z listopada 2020 r
 
⛔ Uwaga ⛔ : aktualizacja: według wiadomości od klientów Ubanker, firma jest powiązana z innymi brokerami o bardzo złej reputacji i różnych skargach od organów nadzoru finansowego; uBankier, Financika Handel, XLNTrade, Handel A3, 70 Transakcje, Ontega, SECURCAP y Warren Bowie i Smith. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
 
Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?
 
Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.
 
Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 
Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.
 

Co myślisz o uBanker? Jakie było twoje doświadczenie?
 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

22 komentarze do «uBanker: Ocena i komentarze»

 1. RYNEK SANDRY odpowiedź

  LUDZIE UBANKER CEAT POSOBIE MUSZĄ WPŁACIĆ TO OCZEKUJĄC NA POŁĄCZENIE, A NASTĘPNIE MÓWI, ŻE PIENIĄDZE STRACIŁY, ANALITYK X BEZ AUTORYZACJI DOKONUJE TRANSAKCJI, OFERUJE WIELKĄ OPERACJĘ, KTÓRA KŁAMSTWA

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam SANDRA, pieniądze z rzekomych operacji nie są prawdziwe, odkładają saldo i w końcu dbają o to, aby wszystko zostało stracone, wchodzą na produkty o wysokiej zmienności, więc upewniają się, że twoje konto jest wyzerowane. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z UBanker. Broker UBanker to oszustwo, zatrzymują Twoje pieniądze i nie zwracają ich. Możemy potwierdzić, że kilku użytkowników potwierdziło nam, że są dokładnie tymi samymi, którzy nazywali brokera Financika i Brokera i obaj są oszustami. Ekstremalna ostrożność z nimi.
   ⛔ Uwaga ⛔ w listopadzie 2020 r. CNMV dodał uBanker do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
   Możesz zweryfikować te informacje w tym linku hiszpańskiego regulatora (CNMV): https://www.cnmv.es/Portal/ResultadoBusqueda.aspx?tipo=1&nombre=ubanker
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

   pozdrowienia

 2. Manuel odpowiedź

  Moje doświadczenia z uBankerem były bardzo złe, bardzo katastrofalne, zawsze od początku nie chciałem wkładać całego swojego kapitału do pracy, ciągle otrzymywałem telefony, aby zainwestować więcej nawet we własną pracę miałem problemy, ponieważ odpowiadałem na ich wezwania i że był plan, ja Pakowali się, aż włożyłem pieniądze i po kilku tygodniach wszystko straciłem, teraz ukrywają, że rynek nie jest na moją korzyść, nie odbierają mi telefonów ani wiadomości. Trzech głównych aktorów zadzwoniło do mnie, aby przekonać mnie po tym, jak powiedziałem nie za pierwszym razem, dlatego piszę tę notatkę, dodaje mi to odwagi, czuję się oszukiwana i że grali ze mną w ten sposób po tym, jak wiedzieli, że mam całe swoje Dziedzictwo nawet obraził mnie, aby umieścić więcej niż to, co nie było moje, a wynik był logiczny, przegrałem. Są pośrednikami bez regulacji, nie powinni pracować w moim kraju, nie są ekspertami,

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Manuel, pieniądze z rzekomych operacji nie są prawdziwe, ustawiają saldo i w końcu dbają o to, aby wszystko zostało stracone, wchodzą w produkty o wysokiej zmienności, więc upewniają się, że twoje konto jest wyzerowane. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z UBanker. Broker UBanker to oszustwo, zatrzymują Twoje pieniądze i nie zwracają ich. Możemy potwierdzić, że kilku użytkowników potwierdziło nam, że są dokładnie tymi samymi, którzy nazywali brokera Financika i Brokera i obaj są oszustami. Ekstremalna ostrożność z nimi.
   ⛔ Uwaga ⛔ w listopadzie 2020 r. CNMV dodał uBanker do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
   Możesz zweryfikować te informacje w tym linku hiszpańskiego regulatora (CNMV): https://www.cnmv.es/Portal/ResultadoBusqueda.aspx?tipo=1&nombre=ubanker
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

   pozdrowienia

 3. Drewno opałowe Marlon odpowiedź

  To złodzieje, pracowałem z nimi, a mój szef ma konto bankowe w Panamie i Szwajcarii, żeby zatrzymać pieniądze, tam przeszedłem na emeryturę, bo nie czułem oszukiwania innych, więcej niż jednemu klientowi powiedziałem, żeby nie inwestował, bo wszystko to oszustwo Płacili mi bardzo mało i musiałem pracować do 10:XNUMX, kiedy dokonali dużej inwestycji, którą szef Gonzalo i jego żona Pamela świętowali, kiedy dokonali dużych inwestycji Nie polecam inwestowania w ontega ani w żadnego nieuregulowanego brokera

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Marlon, bardzo dziękuję za tę świetną informację, możesz ją rozwinąć?Piszesz o ubanker i nazwie Ontega, z którego biura pracują Twoi handlowcy?To samo. Potrzebujemy odważnych i uczciwych ludzi takich jak ty, którzy chcą pomagać ludziom i którzy chcą zapobiec oszukiwaniu większej liczby osób, wykonujesz świetną robotę, pomagając odkryć tych OSZUSTW.
   Czekamy na Twoją odpowiedź iz góry dziękujemy za wsparcie.

   Pozdrowienia.

  • Harry odpowiedź

   Marlon, jak mogę się z tobą porozumieć? Jestem Harry z Kolumbii.

 4. hcardenas odpowiedź

  Przekonują Cię do zainwestowania w pierwszy środek 200 USD, potem naciskają i przekonują do osiągnięcia 1000, gdy dojdziesz do 1000, od razu mówią Ci, że możesz przenieść się na konto z większymi możliwościami, więc proszą Cię o osiągnięcie 5000 USD po to zaczynają ci mówić, żebyś zrobił nielogiczną operację, w której cały twój kapitał idzie do zera ... Teraz ciągle mówią, że możemy zrobić plan naprawczy i chcą, abym zainwestował kapitał, że wspierają mnie dodatkową premią. Prawda jest taka, że ​​manipulują tylko tak, aby Twoje pieniądze wpadły do ​​ich kasy, a później zostały utracone

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam Hcardenas, bardzo dobrze wyjaśnione, wszystko jest kłamstwem, pieniądze z rzekomych operacji nie są prawdziwe, kładą równowagę i w końcu dbają o to, aby wszystko zostało stracone, jak mówisz, z produktami o wysokiej zmienności, aby zapewnić, że twoje konto pozostaje zerowe. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z UBanker. Broker UBanker to oszustwo, zatrzymują Twoje pieniądze i nie zwracają ich. Możemy potwierdzić, że kilku użytkowników potwierdziło nam, że są dokładnie tymi samymi, którzy nazywali brokera Financika i Brokera i obaj są oszustami. Ekstremalna ostrożność z nimi.
   ⛔ Uwaga ⛔ w listopadzie 2020 r. CNMV dodał uBanker do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
   Możesz zweryfikować te informacje w tym linku hiszpańskiego regulatora (CNMV): https://www.cnmv.es/Portal/ResultadoBusqueda.aspx?tipo=1&nombre=ubanker
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

   pozdrowienia

 5. Claudia odpowiedź

  Uwierzyłem, że zaufałem i dopóki nie wpłaciłem w sumie 500 nas. Mój doradca Gonzalo Ramírez dał mi premię adi ionak w wysokości 450us plus za inwestycję w złoto. A następnego dnia... Pufff. Wszyscy wyjechali. Równowaga na zero. Wartość złota podobno spadła. Więc nie miałem już swoich 500. Zgubiłem je. Czuję się oszukany. Za 10 dni… nie wierzę w ubankera…

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Claudia, wszystko jest kłamstwem, pieniądze z rzekomych operacji nie są prawdziwe, balansują i w końcu dbają o to, aby wszystko zostało stracone, jak mówisz, z produktami o wysokiej zmienności, więc upewniają się, że twoje konto jest wyzerowane . Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z UBanker. Możemy potwierdzić, że kilku użytkowników potwierdziło, że są dokładnie tacy sami jak ci, którzy dzwonili do brokera Financika, to oszustwo. Ekstremalna ostrożność z nimi.

   ⛔ Uwaga ⛔ w listopadzie 2020 r. CNMV dodał uBanker do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

   Możesz zweryfikować te informacje w tym linku hiszpańskiego regulatora (CNMV): https://www.cnmv.es/Portal/ResultadoBusqueda.aspx?tipo=1&nombre=ubanker

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

   pozdrowienia

 6. Mauritius odpowiedź

  Ubanker żyje z tzw. prowizji nocnych; Zainwestowałem w nie ponad 8 tysięcy dolarów, nie osiągając ani dolara zysku. Według ich obliczeń prowizji powiedzieli mi po wielu pytaniach, ile zarobili moimi pieniędzmi i w niecały miesiąc z tych 8 tysięcy dolarów zarobili 4 tysiące.

  Umiejętnie zaczynają od transakcji, które łatwo podnoszą konto w kapitale, sprawiają, że to widzisz, a na końcu robią z umiejętnym przekonaniem, że inwestujesz na rynkach takich jak NSDQ, który jest bardzo niestabilny i tam tracisz pieniądze. Wspaniała opieka.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Mauricio, okłamali cię w sprawie prowizji, z twoich 8.000 zatrzymali 8.000 od momentu, gdy pieniądze wpadły w ich ręce, to wszystko, pieniądze z rzekomych operacji nie są prawdziwe, położyli równowagę i w końcu dbają o to, aby wszystko zostało stracone, jak mówisz, z produktami o wysokiej zmienności, więc zapewniają, że Twoje konto wynosi zero. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z UBanker. Broker UBanker to oszustwo, zatrzymują Twoje pieniądze i nie zwracają ich. Możemy potwierdzić, że kilku użytkowników potwierdziło nam, że są dokładnie tymi samymi, którzy nazywali brokera Financika i Brokera i obaj są oszustami. Ekstremalna ostrożność z nimi.
   ⛔ Uwaga ⛔ w listopadzie 2020 r. CNMV dodał uBanker do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
   Możesz zweryfikować te informacje w tym linku hiszpańskiego regulatora (CNMV): https://www.cnmv.es/Portal/ResultadoBusqueda.aspx?tipo=1&nombre=ubanker
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj recenzencie, bardzo dziękuję za udostępnienie swojego filmu ONTEGA i dostarczenie tych informacji, musisz zgłosić tych OSZUSTW. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

   pozdrowienia

 7. Alexander odpowiedź

  W ten sam sposób dzwonili do mnie przez cały dzień, nalegali, żebym zaczął, dzwonią do ciebie w ten sposób, aby regularnie dzwonić i w każdej chwili chcą tylko, abyś zainwestował, minimalna wartość, jaką mi powiedzieli, to 200 dolarów, a potem .Dziękuję bardzo za komentarze wszystkich, mówiłem, że jest jeszcze jeden dzień i lepiej najpierw zacznę dochodzenie i wychodzi, że to oszustwo, lepiej najpierw przeczytać przed zainwestowaniem w platformę, dziękuję wszystkim, ponieważ jeśli Nie zainwestowałem, ale już. Z komentarzami już tego nie robię, dopóki nie powiedzą mi, że jeśli zacznę teraz, dadzą mi premię w wysokości 100 dolarów. I będzie nalegał, ale to oszuści

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Alexander, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z UBanker. Broker UBanker to oszustwo, zatrzymują Twoje pieniądze i nie zwracają ich. Możemy potwierdzić, że kilku użytkowników potwierdziło nam, że są dokładnie tymi samymi, którzy dzwonili od brokera Financika i Brokera i obaj byli oszustami. Ekstremalna ostrożność z nimi.
   ⛔ Uwaga ⛔ w listopadzie 2020 r. CNMV dodał uBanker do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
   Możesz zweryfikować te informacje w tym linku hiszpańskiego regulatora (CNMV): https://www.cnmv.es/Portal/ResultadoBusqueda.aspx?tipo=1&nombre=ubanker
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

   pozdrowienia

   • Cristian odpowiedź

    Witam... Dzięki Bogu, że tu dotarłem, tuż przed tym, jak zadzwoniłem do jednego z bankierów mówiąc, że zacząłem inwestować z 200 dolarów.
    Już chciałem wpłacić ...
    Teraz, gdy widzę komentarze, powiedziałem lepiej nie.

 8. CLAUDIA odpowiedź

  SĄ CAŁKOWITYM OSZUSTWA. ODWRÓCIŁEM TAM CAŁY KAPITAŁ I NIGDY NIE MOGŁEM niczego odzyskać. PRZYJRZYJ SIĘ TWOIM NATEM POWOŁANIOM. MNIE ZDARZYŁO SIĘ, MAMY NADZIEJĘ, ŻE NIE WPADZIESZ W ICH OPERACJĘ. SĄ CAŁKOWITYM OSZUSTEM.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj CLAUDIO, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z UBanker. Broker UBanker to oszustwo, zatrzymują Twoje pieniądze i nie zwracają ich. Możemy potwierdzić, że kilku użytkowników potwierdziło nam, że są dokładnie tymi samymi, którzy dzwonili od brokera Financika i Brokera i obaj byli oszustami. Ekstremalna ostrożność z nimi.
   ⛔ Uwaga ⛔ w listopadzie 2020 r. CNMV dodał uBanker do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
   Możesz zweryfikować te informacje w tym linku hiszpańskiego regulatora (CNMV): https://www.cnmv.es/Portal/verDoc.axd?t={34466e8b-4e4c-40c8-a79e-f880b0572094}
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.