komentarze tydernet

W tej sekcji przeanalizujemy Tydernet, wielopoziomowa platforma oferująca kursy i pakiety/członkostwo oraz oferująca korzyści poprzez przyciągnięcie większej liczby osób do firmy. Chociaż zwykle robimy tylko recenzje brokerów, ze względu na różne komentarze, zdecydowaliśmy się zrobić w tej firmie.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Tydernet oferuje 100% zysk w 75 dni, a także oferuje bonusy za sprzedaż członkostwa, typowe cechy wielopoziomowe. Jeśli wspomnisz o tym zysku po 75 dniach, ale nigdy nie określisz, jak to działa, zakładamy, że robią to z „handlem o wysokiej częstotliwości”, który tak często nazywają.

Firma (według różnych otrzymanych wiadomości e-mail) ma silną pozycję w krajach takich jak Meksyk i Kolumbia.

Firma Nie wspomina, do jakiego społeczeństwa lub firmy jest częścią.

Jeśli chodzi o jego ubicación, wspomina o posiadaniu biur zarówno w Mexico City w Meksyku, jak i w Londynie w Wielkiej Brytanii.

Jeśli przeanalizujemy regulację Firma nie wspomina również o swojej regulacji.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy rodzaje kont / pakietów / członkostwa że Tydernet oferuje, zauważamy, że oferuje 8 różnych typów: Nowicjusz, Początkujący, Pro, Mistrz, Ekspert, Tyder, Royal i Prestige.

Nowicjusz: 50 dolarów depozytu początkowego.

Początkujący: 100 dolarów depozytu początkowego.

Zawodowiec: 500 dolarów depozytu początkowego.

Mistrz: 1.000 dolarów depozytu początkowego.

Ekspert: 3.000 dolarów depozytu początkowego.

Tydera: 5.000 dolarów depozytu początkowego.

Królewski: 10.000 dolarów depozytu początkowego.

Prestiż: 25.000 dolarów depozytu początkowego.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów kont / członkostwa Tydernet na poniższym obrazku:

Kilka szczegółów na temat typów kont Tydernetder
Kilka szczegółów na temat typów kont Tydernetder

Te platformy do obsługi że oferty Tydernet są: uważamy, że jest to własna platforma Tydernet, chociaż tego nie określa.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Tydernet udostępnia swoim klientom na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa Tydernet
Strona internetowa Tydernet

Tydernet zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnia (choć nie szczegółowo) jak działa Tydernet i jego system partnerski, niewiele więcej niż w rzeczywistości.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Tydernecie

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: tydernet.com

Número de teléfono: - (brak w zestawie)

E-mail: [email chroniony]

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją czy wierzymy, że firma Tydernet jest wiarygodna? Nie jesteśmy pewni. Sugerujemy ostrożność. Dlaczego? Dostarcza niewiele informacji na temat kluczowych aspektów, takich jak firma, do której należy, czy regulacji, i ma główne cechy firmy wielopoziomowej, chociaż dajemy jej korzyść z wątpliwości, ponieważ nie znaleźliśmy negatywnych komentarzy na temat firma. Oferuje również podwojenie pieniędzy w ciągu 100 dni, co po prostu wydaje się niewykonalne.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Tydernecie? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

14 komentarze do «Tydernet: Ocena i komentarze»

 1. Daniel odpowiedź

  Pamiętam to bardzo dobrze... Pewnego dnia przyjechałem z Francji pokazując swoje banknoty 500 euro Merchan Rat i mówiąc, że Tydernet będzie zarabiał na High Frequency Traiding... to było w Medellin w czerwcu 2017 r. na początku wszystko wyglądało dobrze ... Kiedy pewnego dnia zaprosili mnie na Spotkanie Onecoinowe i zdałem sobie sprawę, że ten Szczur został wyjęty z Onecoin for Szczur ... wszystko się zmieniło i wtedy wymyślili historię, że to pakiet edukacyjny i że mogą t dostać pieniądze ... raczej ukradli mi 6.000.000 XNUMX XNUMX $

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Daniel, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z Tydernet.

   Pozdrowienia.

 2. Daniel odpowiedź

  Mam nadzieję, że Para szczurów wróci do Kolumbii… tu w Medellin Czekamy na Merchan Little Brothers… Szczury ściekowe… ale pewnego dnia półka odpada… życie toczy się wiele zakrętów, na świecie Jesteśmy i pewnego dnia jesteśmy po drodze miniemy kilka szczurów...

 3. Daniel odpowiedź

  To samo wydarzyło się w Kolumbii… ta para szczurów przybyła z Francji, Little Brothers… Osobiście ukradli mi i Nobody Reapond ponad 6.000.000 XNUMX XNUMX pesos… są do tego przyzwyczajeni, ale aż pewnego dnia dostają pięknego Koguta i Role są zamienione na chodzenie ze Szczurów... na pewnego Daniela Merchana i jego Brata, którzy byli twórcami takiego Tydernetu... na Te dwa Szczury. Szczury już ich zabrały z Onecoin...

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Danielu, bardzo dziękuję za informację i komentarz na temat Tydernet… Pamiętasz jak znalazłeś tę firmę?

   Pozdrowienia.

 4. Guadalajara odpowiedź

  Minęło kilka miesięcy odkąd Tydernet zginął. Jej „przywódcy”, próbując ją uratować i uratować jej całkiem niezłe dochody, obiecali wiele rzeczy, między innymi: ich słynny japoński plan, który doprowadziłby wszystkich do sukcesu i zarobił 20 tysięcy dolarów w ciągu kilku miesięcy, niektórzy mówili, że pojechaliby do Japonii, do Kolumbii już nie wiedzą, ile jeszcze miejsc do robienia interesów, wchodząc do ludzi, a tym samym „podnoszą” tych, którzy zainwestowali bez zamiaru tworzenia sieci, sprzedając swoje saldo w tych krajach, saldo, które jest niczym poza śmieciami, które dostarczyli w zamian za PRAWDZIWE pieniądze z inwestycji i rzekomy „zysk”, który by z tego uzyskali, tylko po to, by dowiedzieć się później, że bez sprowadzania większej liczby ludzi mogliby NIGDY odzyskać swoje pieniądze. I tak wielu zostało... Czekając na rozwiązanie, które nigdy nie nadeszło. Teraz ci liderzy tej szarady spiskowali, aby stworzyć kolejną „firmę” o nazwie EasyTec, którą promują, tak jak wtedy robili z Tydernetem, jako legalnie zarejestrowaną firmę i inną kulę kłamstw. Ta nowa firma jest taka sama: pakiety edukacji finansowej, marketing sieciowy, wypłata premii za pomocą bitcoina itp. Założycielami są ci liderzy, którzy z Tydernetu obrabowali z pełnymi rękami m.in. Guadalajara (Juan Carlos Morales, Carlos Alejandro Rodríguez, Marcos Neri Vázquez), Chiapas (Oel Bahaman, José „Pepe” Heredia), Michoacán (Leonel Pérez Hernández). „Wspaniali, przykładni obywatele”, wspierani przez drugorzędnych przywódców, takich jak: Gaby Gaona i jej brat Andrés Gaona, którzy byli wściekli, widząc, jak poświęcili się oszukiwaniu ludzi o bardzo niskich dochodach w całym stanie Michoacán. I tak będą kontynuować, ponieważ w swoim głodzie zdobycia pieniędzy kosztem tego, co to jest, te żmije zmienią skórę i nazwę dla swojej firmy tyle razy, ile będzie to konieczne, aby nadal okradać łatwowiernych, których jedynym pragnieniem jest zdobądź to, co obiecują ci oszuści: wolność finansową. Czy istnieje organ, który może powstrzymać tych oszustów?
  W przeciwnym razie będą nadal zmieniać swoje imię za każdym razem, gdy teatr upadnie, a tym samym nadal będą kraść, aby zdobyć luksusowe samochody, wielokrotne podróże i dawać sobie (robią) wysokie życie za pieniądze, które ukradli nieostrożnym.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj "Guadalajara" dzielisz się z nami bardzo dobrymi informacjami, bardzo dziękuję. Skąd wiesz, że strona należy do tych samych osób? Jeśli chodzi o robienie czegoś, możesz skontaktować się z organem nadzoru finansowego w swoim kraju, jeśli na przykład jesteś z Meksyku, powinieneś skontaktować się CNBV

   pozdrowienia.

  • Leonel Perez Hernandez odpowiedź

   Witaj Guadalajara, wspaniały dzień, kelner, Leonel Pérez, martwi mnie i jestem zaniepokojony tym, jak czujesz się wobec tych liderów, ponieważ nie jesteśmy ani właścicielami, ani nie należymy do firmy otrzymującej bezpośrednie korzyści…! Uczestniczymy tylko jak każdy partner…! różnica polegała na naszym skupieniu i zaangażowaniu, a zatem pracy na rzecz całej naszej społeczności..! Niestety jest to biznes pracy, w którym sponsor nie zawsze jest uczciwy w przekazywaniu informacji. Obawiam się, że wizerunek osób tak zaangażowanych jak wspomniani liderzy ucierpi, bo praca w branży wcale nie jest łatwa, zapraszam jeśli masz jakąkolwiek sytuację, w której nie zgadzasz się z którymkolwiek z nas, aby podać rozwiązanie, w rzeczywistości firma je oferuje, polecam skontaktować się z bezpośrednim liderem! z drugiej strony, jeśli chodzi o kwestię zmiany skóry, jeśli rzeczywiście jest tak, jak gdy masz pojazd marki x, który sprawia ci problemy i oferują ci pojazd z wyższej półki..! czy mógłbyś to zmienić? oczywiście prawdę i więcej, gdy jako lider szukasz najlepszych i najbardziej solidnych dla swojej społeczności….! EASYTEC jest pierwszą firmą legalnie założoną w Meksyku zgodnie z prawem i antycypującą prawo fintech.
   Jak widzisz, jesteśmy liderami, którzy zawsze stoją, a nasze imię jest do Twojej dyspozycji, aby zapewnić rozwiązanie! a inni blogerzy zapraszają ich do udziału w branży, aby pracować lub odpowiedzialnie kupować! pamiętajmy, że nikt nie zmusza nas do kupowania, zawsze sprawdzajmy plusy i minusy przed…!
   Uścisk dla wszystkich i wspaniały dzień!

 5. Aleksander Hernandez odpowiedź

  Miguel Merchan i Giovany Buchely, to para szczurów, nigdy nie odpowiedzieli x zainwestowane pieniądze, była to platforma obsługująca transakcje o wysokiej częstotliwości, ale nigdy nie pokazano, że robili słynną, okropną firmę handlową, ale że pan Merchan pochodził z Onecoina, wyciągnij własne wnioski.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Alexander, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoją opinią z Tydernet, tak, my wszyscy, co jest zautomatyzowanym systemem, takim jak handel wysokiej częstotliwości, nigdy tego nie polecamy, pozdrawiam.

 6. ręczny odpowiedź

  Widziałem postęp, zarabiałem tylko na pakietach dla początkujących do tej pory u mnie działało...

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Manuel, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z Tydernet, pozdrawiam.

 7. María José odpowiedź

  Jedynym sposobem na odzyskanie „inwestycji” i uzyskanie „zysku” 100% w 75 dni jest zapisanie większej liczby osób. Nie ma w tym nic magicznego, a firma tego nie powiela. Jeśli nie chcesz lub nie możesz przyciągnąć więcej osób, już straciłeś pieniądze.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Maria, oczywiście, to jest jak wielostronne firmy, w których praktycznie zmuszają Cię do afiliowania ludzi, pamiętasz, jak znalazłeś Tydernet?

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.