Komentarze do TurnFX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera TurnFX, jest brokerem Forex, CFD i kryptowalut. Czy TurnFX naprawdę jest polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję TurnFX… To dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina, że ​​jest częścią: nie wspominają o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę na Cyprze, w Estonii, Wielkiej Brytanii oraz na Saint Vincent i Grenadynach, ale w żadnym wypadku nie podaje, jaka firma zarządza stroną, więc nie ma możliwości zweryfikowania lokalizacji.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: ponieważ TurnFX nie wspomina absolutnie nic o byciu brokerem regulowanym, uważamy, że jest to broker nieregulowany.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont że TurnFX oferuje, zauważamy, że oferuje 4 różne typy kont; Konto Standardowe, Konto Srebrne, Konto Złote i Konto Platynowe.

Konto standardowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 500 $, bonus powitalny, osobisty młodszy asystent, 1 transakcja bez ryzyka, indywidualne szkolenie i sygnały.

Konto Srebrne- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 $, 60% bonus powitalny, osobisty asystent wykonawczy, 1 transakcja bez ryzyka, indywidualne szkolenie i sygnały.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 3 $, bonus powitalny, osobisty asystent wykonawczy, XNUMX transakcje bez ryzyka, indywidualne szkolenie i sygnały.

Konto Platynowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 10 $, bonus powitalny, osobisty asystent wykonawczy, XNUMX transakcje bez ryzyka, indywidualne szkolenie i sygnały.

Rodzaje kont TurnFX
Rodzaje kont TurnFX

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje TurnFX to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które TurnFX udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa TurnFX
Strona internetowa TurnFX

TurnFX zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie powyżej różnych produktów, które TurnFX oferuje swoim klientom, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o TurnFX

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: turnfx.com/en/

Número de teléfono: + 372 55648709

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena TurnFX <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma TurnFX jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej uważać, ponieważ: nie wspomina się, która firma zarządza stroną internetową, wszystko wskazuje na to, że jest to firma nieregulowana, nie jest jasne, gdzie tak naprawdę ma swoją siedzibę... Strona jest praktycznie identyczne z od brokera FxFinest, co sugeruje, że brokerzy są blisko spokrewnieni.

Aktualizacja: FCA (brytyjski regulator) dodał TurnFX do swojej czarnej listy

Z tych powodów uważamy, że TurnFX nie jest zalecanym brokerem. Innymi słowy, zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o TurnFX? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

8 komentarze do «TurnFX: Ocena i komentarze»

 1. wątpliwość odpowiedź

  Cześć Andres, pytam o to samo, ponieważ mam znajomego z Turnfx, który podobno generuje dobre zyski do inwestowania, ale nie wiem, że jestem do nich nieco nieufny. Mam nadzieję, że ktoś może mi udzielić jakichś rad Panowie. Z góry dziękuję.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Una Duda, dziękuję za komentarz z prośbą o informacje na temat TurnFX. O tym, czy są niezawodne, nieuregulowane, mało przejrzyste i nie jest jasne, gdzie są oparte, jest to naszym zdaniem bardzo zła kombinacja, jeśli chcesz więcej szczegółów lub naszą opinię, po prostu przeczytaj ten rozdział o TurnFX.

   pozdrowienia

 2. Dr Thomas Vaupel odpowiedź

  TurnFX to teraz FxFinest z taką samą strukturą strony internetowej. W najbliższych dniach skontaktuję się z Financial Conduct Authority (FCA). Cała strona internetowa jest fałszywa.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Dr Thomas: „TurnFX to teraz FxFinest, strony internetowe mają taką samą strukturę. W tych dniach skontaktuję się z FCA (Anglia Regulatora). Strona internetowa to fikcja ”.

   • Polecani brokerzy

    Cześć Thomas, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z TurnFX… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Czy masz nazwiska doradców, e-maile?

    Pozdrowienia.

 3. Lucie fiala odpowiedź

  To najgorsze oszustwo. Ci ludzie po prostu zniknęli z moimi pieniędzmi. Adresy e-mail nie działają, strona internetowa nie istnieje. Moje pieniądze zniknęły. Mam nadzieję, że cierpią za to, co zrobili mi i moim przyjaciołom !!!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Lucie: „To najgorsze oszustwo. Ci ludzie po prostu zniknęli z moimi pieniędzmi. Adresy e-mail nie działają, strona internetowa nie istnieje. Moje pieniądze zniknęły. Mam nadzieję, że cierpią za to, co zrobili mi i moim przyjaciołom !!!”

   • Polecani brokerzy

    Cześć Lucie, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z TurnFX… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Czy masz nazwiska doradców, e-maile? Jak długo czekałeś na wypłatę?

    Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.