Komentarze na temat TryMarkets

W tej sekcji Przeanalizujemy brokera TryMarkets (zwanego również trymarkets.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy firma TryMarkets jest naprawdę polecana do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy TryMarkets. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: Capital Markets Solutions Inc.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Belize. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: cóż wspominają o posiadaniu regulacji w Belize, naszym zdaniem regulacja niebezpieczna. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez TryMarkets, zauważyliśmy, że oferują 3 różne rodzaje kont/planów: konto standardowe, konto Pro i konto Prime. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 500 USD.

Konto Pro- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 USD.

Konto Prime- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 20.000 USD.

Rodzaje kont TryMarkets
Rodzaje kont TryMarkets

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje TryMarkets to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które TryMarkets udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna TryMarkets
Witryna TryMarkets

TryMarkets zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie niektórych podstawowych pojęć świata handlu, wyjaśnienie produktów finansowych oferowanych przez TryMarkets, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat TryMarkets |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.trymarkets.com/www.trymarkets.com/en/index.html

Número de teléfono: + 1 302 660 0010

E-mail: [email chroniony] y [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona TryMarkets <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma TryMarkets jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to broker, który ma niebezpieczne przepisy, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Belize), podczas szukania innych opinii o TryMarkets nie mogliśmy znaleźć żadnych, co sprawia, że nam myśleć, że jest to „nowa” firma. Strona wydaje się niedokończona. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

Aktualizacja grudzień 2019: CNMV (hiszpański regulator finansowy) ostrzega przed TryMarkets

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o TryMarkets? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *