Broker Bux
Zaufanie Recenzje planowania finansowego

Analiza planowania finansowego powiernictwa

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Zaufanie do planowania finansowego (zwany także imieniem: trust-financial-planning.com), Chodzi o plik Broker Forex i CFD. Czy Trust Financial Planning naprawdę jest zalecany do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Trust Financial Planning ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Trust Financial Planning to bezpieczna witryna? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • Trust Financial Planning wspomina o byciu częścią Trust Financial Planning Ltd.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, firma ma siedzibę w Wielkiej Brytanii według strony internetowej, chociaż nie ma żadnych ważnych informacji, które by to potwierdzały, uważamy, że jest to fałszywy fakt.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że Trust Financial Planning nie wspomina o żadnych przepisach.

UWAGA: Trust Financial Planning to broker NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane przez Trust Financial PlanningW tym przypadku zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont:

 • BRĄZOWE konto: minimalny depozyt początkowy € 1.000.
 • SREBRNE konto: minimalny depozyt początkowy € 5.000.
 • ZŁOTE konto: minimalny depozyt początkowy € 20.000.
 • CZARNE konto VIP: minimalny depozyt początkowy € 100.000.

La platforma do działania z której korzysta Trust Financial Planning: zastrzeżona platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który Trust Financial Planning udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Strona internetowa Trust Financial Planning
Strona internetowa Trust Financial Planning

Trust Financial Planning zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie oferowanych usług, edukacja, wykresy na żywo, sekcja FAQ i niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Zaufanie do planowania finansowego

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: trust-financial-planning.com
 • 📞Numer telefonu: +79311060374 | +442070971074
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego dokonaliśmy przeglądu Trust Financial Planning. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Zaufanie do planowania finansowego

Kończąc ten rozdział, naszym zdaniem: czy wierzymy, że firma Trust Financial Planning jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

❌ Po zbadaniu radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest zabieranie ludziom pieniędzy za pomocą sztuczek i pułapek. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.


W kilku słowach: nie wydaje się dobrym pomysłem sugerujemy być ostrożnym.

UWAGA!: w marcu 2022 FCA dodane do Trust Financial Planning do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia A️ FCA z marca 2022 r.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co sądzisz o planowaniu finansowym Trust? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Broker Bux

Reklamuj się z nami

8 komentarze do «Zaufanie do planowania finansowego: oceny i recenzje»

 1. Xenia odpowiedź

  Dzień dobry,

  Trust Financial Planning (https://www.trust-financial-planning.com) oszukał nas z moją mamą na bardzo dużą kwotę. Mogę podać więcej szczegółów na temat ich schematów pracy, aby uniemożliwić ludziom angażowanie się i tworzenie własnych historii licencji i pozwoleń.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Xenia, jeśli możesz szczegółowo wyjaśnić, jak poszło całe oszustwo, pomożesz znacznie większej liczbie osób, które są lub mogą być w takiej samej sytuacji jak Ty. Dziękujemy za komentarz dotyczący Trust Financial Planning. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Xenia odpowiedź

    Po raz pierwszy moja mama zobaczyła reklamę tej firmy na facebooku i pod reklamą wiele pozytywnych komentarzy na temat tej firmy, ale zignoruj ​​to. Sami potwierdzili nam, że często usuwają złe komentarze, płacąc 2000-3000 euro. Naszym doradcą finansowym był Maxim Miller, jak już wspomniałem, i zawsze pisał do nas na Vibera pod numer +447516907429, a w celu przeprowadzenia operacji finansowych napisał do Aleksandry pod numer +447436294704, ale jeśli dzwoniłeś pod te numery, zawsze oddzwaniali z niektóre numery hiszpańskie, po 1 tygodniu mamy rejestr ponad 200 różnych numerów i zawsze mówili, że mają umowę z firmą telekomunikacyjną. Zmusili Cię do dokonywania przelewów i operacji za pośrednictwem Twojego konta http://www.binance.com, potem doradzili i poinstruowali, jak zmienić pieniądze na koncie binance z euro na bitcoiny, przekazali ci bardzo długie łącze 3FrXDNwHQJ5Tcp5YJh — Hpbty4RD7Ev, 3LQtcFrEUSu3o1 — cbgz1JXSa5t7NSyR i polecili Ci, że masz je wysłać bezpośrednio na Twoje konto, ale w rzeczywistości pieniądze trafiły na konto anonimowe i widać, że te pieniądze zostały już wypłacone. W tym samym czasie sprawili, że zobaczyłeś swoim programem, że masz już te pieniądze na swoim koncie, aby kupić akcje Coca Coli, Pepsi, Netflix, Facebook, Google, Microsoft, Amazon. Powiedzieli ci, że minimum, aby móc kupić akcje Google, to 25000 5 euro. Sprawili, że zobaczyłeś niezwykłe zyski. Moja mama została nauczona, jak wypłacać pieniądze ze swojego konta, próbując za 2 euro, a pieniądze faktycznie dotarły na twoją kartę w ciągu 5 dni, ale z bardzo dziwnego konta o bułgarskiej nazwie. Oferują ci kredyty mówiąc, że jeśli ich nie pokryjesz, nic się nie dzieje, bank zatrzymuje je i zatrzymuje zysk z tej części, ale w rzeczywistości jest to kłamstwo. Kiedy chciałeś wypłacić pieniądze, mówią ci, że nie możesz, szukają wymówek. W przypadku przelewów międzynarodowych dali ci 04337762 różnych numerów kart bankowych Tinkoff z różnymi nazwiskami osób. Powiedzieli ci, że możesz wysyłać gotówkę za pośrednictwem bankomatów kryptograficznych. Zrobili webinaria, które podsumowały inwestycje tygodnia, a ludzie, którzy wzięli udział, byli montażem i napisali wiadomości, które sprawiły, że zainwestowałeś jeszcze więcej. Teraz dzwonią i piszą, że to my jesteśmy winni tej sytuacji, że do niczego nas nie zmuszali, że warunki zostały nam już powiedziane na początku i to jest kłamstwo. Również po zabraniu wszystkich pieniędzy, które masz, pojawiają się reklamy firm, które odzyskują twoje pieniądze i te firmy również są ich, aby wykończyć oszukanych i zdesperowanych ludzi. Mają odpowiedź na wszystko! Mówią, że ta firma ma licencję nr XNUMX i możemy to zweryfikować na stronie internetowej http://www.gov.uk. Każą ci spojrzeć na tę stronę: https://find-and-update.company-information.service.gov.uk/company/04337762 ale adres firmy jest inny niż w sieci https://www.trust-financial-planning .com. Osoby, które pojawiają się na tych stronach nie istnieją. Prosisz ich o wizytówkę, a mówią, że jej nie mają i że wolą, abyś przyjechał do biura w Wielkiej Brytanii i porozmawiamy. Nie wiem, co jeszcze zrobić i dokąd się udać. Złóż skargę na policję, a oni prześlą ją do Interpolu, ale sami twierdzą, że nie mamy nic przeciwko nim. Grożą ci podatkami, karami, że będą musieli powiadomić rząd hiszpański itp.

    • Polecane brokers.com odpowiedź

     Cześć Xenia, bardzo dziękuję!!! Dzięki temu wyjaśnieniu pomagasz wielu innym osobom, które są lub mogą znajdować się w tej samej sytuacji, pomagasz wielu inwestorom nie dać się oszukać. Nie zwracaj uwagi na ich groźby, nie pozwą Cię ani nikomu nic nie powiedzą, tylko próbują Ci zastraszyć, aby zdobyć więcej pieniędzy i przestraszyć, NIE SŁUCHAJ ICH! Są kłamcami i manipulatorami. Dziękujemy za komentowanie Trust Financial Planning. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Eduard Cabanillas, dziękuję za komentarz na temat Trust Financial Planning. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.