✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w czerwcu 2024 r. przez Pedro Martínez González

W tej sekcji powiemy Ci, czy uważamy, że firma TRUCAPITALS jest firmą bezpieczną lub nierzetelną. Przeczytaj naszą pełną analizę, aby dowiedzieć się wszystkiego!

Analizujemy stronę internetową, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera, takie jak lokalizacja, firma, do której należy, jego regulacje, jego reputacja...

Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o TRUCAPITALS i powiemy dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWtrucapitals.com
🏠 spółka*o tym nie wspomina
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 Plataformatrucapitals
📌 AdresTijuana BC
🕑 Wiek witrynyStrona zarejestrowana: 18 października 2020 r
Typ spółkiInwestycje

O nas: TRUCAPITALS Nie podano do jakiej firmy należy. Bądźcie bardzo ostrożni, zauważyliśmy wyraźny brak przejrzystości.

Lokalizacja: TRUCAPITALS Wspomina się w nim o lokalizacji w Meksyku, ale naszym zdaniem jest to informacja fałszywa, ponieważ powinna być regulowana przez meksykański organ regulacyjny. Czy kłamią na temat swojej lokalizacji?

Co to jest TRUCAPITALS?

Po przeprowadzeniu analizy strony internetowej firmy możemy to stwierdzić TRUCAPITALS to firma zajmująca się inwestycjami.

Rodzaje kont

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Kluczowy$500
Wizjoner$3000
Pro$15000

Informacje w sieci

stronie Trucapitals

Tutaj pokazujemy zrzut ekranu strony internetowej TRUCAPITALS, czyli Trucapitals.com. Do schwytania doszło w KWIECIEŃ 2023.

Kontakt: numery telefonów i e-mail

Po przeprowadzeniu analizy serwisu:

– Znaleźliśmy następujący numer telefonu: +52 664 2837111

– Znaleźliśmy następujący e-mail: [email chroniony]

* Regulacja TRUCAPITALS

Dogłębnie przeanalizowaliśmy obecną ⚖️ sytuację regulacyjną ⚖️ w jakiej znajduje się ta firma i doszliśmy do następującego wniosku:

Broker przedstawia nam bardzo niepokojącą sytuację; Nie wspomina zupełnie nic o jego regulacji. Co nam to daje do myślenia? Mówimy o nieregulowanym brokerze. Co to znaczy? Oznacza to, że klienci brokera i wszystkie ich pieniądze nie są objęci żadną ochroną. Oznacza to, że jeśli broker ma złe intencje, najprawdopodobniej nie będziesz w stanie nic zrobić, aby odzyskać swoje pieniądze. Proszę zachować szczególną ostrożność w przypadku tego typu firm. Zastanów się dobrze, zanim wyślesz pieniądze, wysyłasz je do firmy bez żadnych przepisów i zabezpieczeń!

???? Ocena końcowa TRUCAPITALS ????

Jak widać, przeprowadziliśmy szczegółową i kompletną analizę najważniejszych cech Trucapitals i doszliśmy do następujących wniosków na temat tej firmy:

Lokalizacja: Wspomina o lokalizacji w miejscu uważanym za bezpieczne, takim jak Meksyk, ze względu na organ regulacyjny, ale uważamy, że są to fałszywe informacje, za pomocą których próbują oszukać klientów.

Rozporządzenie: Nie wspominają nic o jego regulacji, to znaczy: mówimy o spółce nieregulowanej, w której zauważalny jest brak jasności i powagi. Ze względu na ich rzekomą lokalizację powinny one podlegać regulacjom meksykańskiego organu regulacyjnego.

Ta firma nie wspomina, do której firmy należy, proszę zachować ostrożność, widać wyraźny brak powagi i przejrzystości.

Trucapitals, z rzekomą siedzibą w Tijuanie w Meksyku, prezentuje się jako firma inwestycyjna; Jednakże brak szczegółowych informacji na temat jego regulacji rodzi istotne pytania o jego status prawny i spójność z deklarowaną lokalizacją. Brak regulacji w ramach meksykańskiego podmiotu nadzorującego, podmiotu, który powinien wspierać i regulować działalność finansową spółki, budzi obawy i rodzi niepewność co do zasadności jej lokalizacji i legalności jako podmiotu finansowego.

Przed podjęciem jakiejkolwiek formy inwestycji w Trucapitals konieczne jest przeprowadzenie rygorystycznych badań. Dochodzenie to musi obejmować dokładny przegląd potwierdzający jego byt prawny, potwierdzający przestrzeganie odpowiednich przepisów finansowych, a także obejmować wnikliwą ocenę doświadczeń i opinii innych użytkowników, którzy mieli kontakt z tą firmą inwestycyjną. Ta dogłębna analiza staje się niezbędnym krokiem w celu zapewnienia przejrzystości, wiarygodności i bezpieczeństwa operacji finansowych.

Brak jasności w przepisach i lokalizacji Trucapitals rodzi poważne pytania dotyczące jej przydatności jako godnego zaufania podmiotu finansowego. Przejrzystość i bezpieczeństwo to podstawowe filary decyzji inwestycyjnych, dlatego przeprowadzenie wyczerpujących badań pod kątem ich legalności, statusu regulacyjnego i przeglądu wcześniejszych doświadczeń jest kluczowe dla potencjalnych inwestorów.

🚨🚨 Wniosek: z wymienionych powodów nasz wniosek jest taki, że jest to firma bardzo niepoważna i bardzo niebezpieczna. Zastanów się dobrze, czy chcesz wysłać pieniądze do firmy o takich cechach. 🚨🚨

aktualizacje

Wiadomości o TRUCAPITALS:

data Aktualizacja wiadomości
kwiecień 2023Otrzymujemy dużą liczbę wiadomości od klientów Trucapitals, którzy twierdzą, że nie mogą wypłacić swojego kapitału.

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”8921″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z TRUCAPITALS.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez TRUCAPITALS

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić TRUCAPITALS

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla TRUCAPITALS?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

Jak mogę zgłosić TRUCAPITALS?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy TRUCAPITALS jest niezawodny?

Nie. TRUCAPITALS nie jest godna zaufania, jest bardzo niebezpieczną firmą: jej lokalizacja w TIjuanie, miejscu niebezpiecznym dla finansów, oraz brak regulacji powodują wiele niepewności i niepewności. Jeśli chodzi o Twoją witrynę, jest ona zawodna ze względu na jej wiek. Czy to budzi w Tobie zaufanie? BĄDŹ BARDZO OSTROŻNY

Jak odzyskać pieniądze od TRUCAPITALS?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

42 komentarze do «Trucapitals: opinia i komentarze – czy to oszustwo?»

 1. John odpowiedź

  Nie ma sposobu na odzyskanie kapitału, to oszuści, gdy odbierzesz swoje pieniądze, stają się głupi!!!! To złodzieje!!!!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Juan, jeśli widzisz, że ktoś mówi, że odzyska pieniądze, jest to nieprawda, są to komentarze, które broker pisze, aby wydawać się godny zaufania, nie wierz w to, ON NIGDY NIE ZWRACA PIENIĘDZY. Dziękujemy za napisanie o Trucapitals. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Carlosa Beltrana odpowiedź

  Czy jest jakiś prawdziwy pozew przeciwko temu portalowi?
  Dowód na to?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Carlos, kilku klientów przekazało nam skargi na policję i pozwy do różnych sądów za pośrednictwem prawników. Wygląda na to, że trwa już międzynarodowe dochodzenie mające na celu znalezienie właścicieli i pracowników firmy oraz ich aresztowanie.

   Pozdrowienia.

 3. emerytowany odpowiedź

  Okradli mnie, nie oddają oszczędności życia, jestem starsza i oszukali mnie, co mam zrobić, to źli ludzie!!!!!!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam emeryta, jeśli widzisz, że ktoś mówi, że odzyska pieniądze, to jest to nieprawda, to są komentarze, które broker pisze, żeby sprawiać wrażenie godnych zaufania, nie wierz w to, ON NIGDY NIE ZWRACA PIENIĘDZY. Dziękujemy za napisanie o Trucapitals. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 4. EDGAR A odpowiedź

  Witam wszystkich . Inwestuję okresowo od 1 roku. Zgodnie z zaufaniem, jakim darzę przyjaciela inwestora w Kolumbii. Niestety nie udało się otrzymać zwrotu zaplanowanego na sierpień 2023. Wiele wymówek. Już pogodziłem się ze zrozumieniem, że to oszustwo. Mam nadzieję, że ludzie przeczytają te skargi i nie wpadną w te pułapki. NIE ufaj uzyskaniu bardzo zyskownych zysków. Zawsze o tym wiedzieliśmy, ale ambicja wpływa na nasz zdrowy rozsądek.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj EDGAR, jeśli widzisz, że ktoś mówi, że odzyska pieniądze, jest to nieprawda, są to komentarze, które broker pisze, aby wyglądać na godne zaufania, nie wierz w to, ON NIGDY NIE ZWRACA PIENIĘDZY. Dziękujemy za napisanie o Trucapitals. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 5. Fuksiarz odpowiedź

  DZIĘKUJĘ BOGU, NAPRAWDĘ DZIĘKUJĘ!! PRÓBOWAŁEM ZŁOŻYĆ IM DEPOZYT ​​W WYSOOŚCI 25.000 XNUMX DOLARÓW. DZIĘKUJĘ, ŻE SZUKAŁAM NAZWY FIRMY I NAtrafiłam na te komentarze osób, które wspominają, że nie mogą wycofać kapitału.

  DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM LUDZIOM, KTÓRZY ZOSTAWILI SWOJE ŚWIADECTWA, URALILI MNIE OD BARDZO DUŻEGO BÓLU GŁOWY. PRZEKONALI MNIE TELEFONICZNIE.

  PRAWDA JEST TAKA, ŻE SĄ BARDZO KŁAMĄCYMI PRZEZ TELEFON.OBIETAJĄ TYSIĄC JEDNEJ RZECZY, KTÓRE OKAZUJĄ SIĘ FAŁSZYWE.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Szczęściarzu, FANTASTYCZNIE!!!, jak bardzo nas uszczęśliwiasz, jeszcze jednego, któremu się to udało, od teraz, jeśli zdecydujesz się na inwestycję, sprawdź brokerów przed zapłaceniem kartą, na naszej stronie znajdziesz ich wszystkich, przeczytaj recenzję i znalezione komentarze.

   Jeśli padłeś ofiarą tego samego oszustwa, znasz już drogę do odzyskania, skontaktuj się z CHAT lub kliknij tutaj:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli szukasz naszych rekomendacji kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 6. Sebastiana Gonzalo odpowiedź

  Witam wszystkich, dzięki tej analizie udało mi się odzyskać kapitał! Błogosławieństwa!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Sebastianie, FANTASTYCZNIE!!!, jak bardzo nas uszczęśliwiasz, jeszcze jedna osoba, której się to udało, od teraz, jeśli zdecydujesz się na inwestycję, sprawdź brokerów przed zapłaceniem kartą, na naszej stronie znajdziesz ich wszystkich, przeczytaj przegląd i znalezione komentarze.

   Jeśli padłeś ofiarą tego samego oszustwa, znasz już drogę do odzyskania, skontaktuj się z CHAT lub kliknij tutaj: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Jeśli szukasz naszych rekomendacji kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 7. Cece odpowiedź

  Próbowałem odzyskać pieniądze, ale oni szalenie obchodzą się z moimi pieniędzmi. To naprawdę bardzo frustrujące i sprawia, że ​​mam 100% poczucie, że to oszustwo. Więc nie wiem, co robię źle i czy możesz mi powiedzieć, jak wypłacić, ponieważ mówię ci, że wysłałem wszystko, o co proszą, i po prostu, gdy nadchodzi dzień, w którym mają mi zapłacić, zawsze mają nowa wymówka... Teraz nawet nie zadają sobie trudu, aby odpowiedzieć i zignorować wszystkie moje wiadomości, więc przynajmniej z mojego doświadczenia wynika, że ​​​​jest to oszustwo. Oczywiście mówię do ciebie o MOICH doświadczeniach. I jak dotąd było to okropne doświadczenie.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Cece, jeśli widzisz, że ktoś mówi, że odzyska pieniądze, jest to nieprawda, są to komentarze, które broker pisze, aby sprawiać wrażenie godnych zaufania, nie wierz w to, ON NIGDY NIE ZWRACA PIENIĘDZY. Dziękujemy za napisanie o Trucapitals. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • Sebastiana Ojedy odpowiedź

   To prawdziwe szczury, zatrzymują Twoje oszczędności, zarządzają platformą i udają, że wygrałeś, a na koniec nic nie zwracają, zatrzymują wszystkie pieniądze... SZCZURY!!!!

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Sebastianie, jeśli widzisz, że ktoś mówi, że odzyska pieniądze, to jest to nieprawda, są to komentarze, które broker pisze, żeby sprawiać wrażenie godnych zaufania, nie wierz w to, ON NIGDY NIE ZWRACA PIENIĘDZY. Dziękujemy za napisanie o Trucapitals. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

    Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

    Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

    Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

    Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

    Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *