Komentarze Trendex

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Trendex (zwanego również trendex.co), jest brokerem Forex, CFD i Kryptowalut. Czy Trendex naprawdę jest polecany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy Trendex. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina przynależność do: TRND HLDS Limited.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Hongkongu. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspomina nic o byciu regulowanym brokerem, więc uważamy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Trendex, zauważyliśmy, że oferują 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Brązowe, Konto Srebrne, Konto Złote i Konto Czarne. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto brązowe- Minimalny depozyt początkowy 250 USD, seminaria, dźwignia do 1:200, całodobowa obsługa klienta.

Konto Srebrne- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 1 $, seminaria, dźwignia do 200:24, całodobowa obsługa klienta, osobisty menedżer konta, częściowo zarządzane konto, wiadomości i sygnały SMS.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 25.000 1 $, seminaria, dźwignia do 400: 24, całodobowa obsługa klienta, osobisty menedżer konta, częściowo zarządzane konto, wiadomości i sygnały SMS, zarządzane konto.

Czarne konto- Minimalny depozyt początkowy 250 USD, seminaria, dźwignia do 1:200, całodobowa obsługa klienta.

Rodzaje kont Trendex
Rodzaje kont Trendex

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi które Trendex oferuje: Activ8.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Trendex udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona Trendex
Strona Trendex

Trendex zapewnia inwestorom lub zainteresowanym następujące pomoce lub zasoby: niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, wyjaśnienie podstawowych pojęć ze świata inwestycji i niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Trendex |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: trendex.com

Número de teléfono: + 441216237843

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona Trendex <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma Trendex jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest nieregulowanym brokerem, wspomina, że ​​ma siedzibę w Hongkongu, ale nie wspomina o przepisach, które powinien mieć, więc nie jest jasne, gdzie tak naprawdę ma siedzibę , podczas wyszukiwania opinii o Trendexie znaleźliśmy głównie negatywne recenzje, CNMV, hiszpański regulator finansowy, oznaczył Trendex jako chiringuito finansowe. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Trendexie? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *