Broker Bux

Komentarze Tredexo

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Tredexo (zwane również nazwą: tredexo.com), jest pośrednikiem Forex, kryptowaluty i kontrakty CFD. Czy Tredexo jest naprawdę polecane do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Tredexo ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy Tredexo ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Tredexo wspomina o byciu częścią: ABAX Inc.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicaciónsiedziba firmy mieści się w: Saint Vincent i Grenadyny.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwoobserwujemy, że Tredexo nie ma żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: Tredexo jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje Tredexo, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 4 różne rodzaje planów. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy € 250, książka elektroniczna, dostęp do akademii.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy € 1.000, e-book, dostęp do akademii, opiekun konta.

Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy € 5.000, e-book, dostęp do akademii, menedżer konta, sygnały transakcyjne, brak opłaty za wypłatę.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy € 35.000, e-book, dostęp do akademii, menedżer konta, sygnały transakcyjne, brak opłaty za wypłatę.

Rodzaje kont Tredexo
Rodzaje kont Tredexo

W następne zdjęcie Będziesz mógł uzyskać więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje Tredexo to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który Tredexo udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona internetowa Tredexo
Strona internetowa Tredexo

Tredexo zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, wykresy na żywo, wiadomości, kalendarz ekonomiczny, sekcja FAQ, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Tredexo

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: tredexo.com | tredexotrade.com

📞Numer telefonu: +441518081012

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego zrobiliśmy recenzję Tredexo. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na Tredexo

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Tredexo jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po przejrzeniu polecamy być ostrożnym, ponieważ to jest spółka wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, Cóż, prawie nie oferuje informacje prawne, jej siedziba znajduje się w uznanym raj podatkowy plus brak regulacji (firma nieregulowana). ❌


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛

UWAGA!: w lutym 2022 FMA (Austria) dodano Tredexo do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia FMA z lutego 2022 r. ⚠️

UWAGA!: w lutym 2022 FI (Szwecja) dodano Tredexo do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do FI Marzec 2022 Ostrzeżenie ⚠️

UWAGA!: w maju 2022 OSC (Ontario) dodano Tredexo do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ⚠️ Ostrzeżenie AFM z lutego 2022 r.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o Tredexo? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

16 komentarze do «Tredexo: Ocena i komentarze»

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Hola Conn, gracias por comentar sobre Tredexo. Este broker es una ESTAFA. No les envíes dinero, quieren sacarte el máximo dinero posible con mentiras, las operaciones no son reales, el dinero no lo meten en el mercado, solo lo hacen ver y al final te dicen que has perdido y se lo quedan.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 1. Józef Karol odpowiedź

  250 października 7 r. dokonałem początkowej inwestycji w wysokości 2021 euro na stronie Tredexo.com. Teraz nazwa domeny została zmieniona na TredexoTrade.com. Otrzymałem wiadomość e-mail z potwierdzeniem, że moja kwota została pomyślnie wpłacona od Zespołu Wsparcia Tredexo, a także dostarczyli mi kod antyphishingowy, dzięki czemu Doradca, z którym muszę porozmawiać, nie jest tak naprawdę podszywającym się pod osoby.

  Facet o imieniu Daniel Cooper natychmiast zadzwonił do mnie i stwierdził, że zarządza portfelem VIP i jest doradcą finansowym z działu VIP, a wpłacone przeze mnie pieniądze nie wystarczają na moje konto. Stwierdził, że minimalny depozyt powinien wynosić około 7000 euro, aby uzyskać lepsze zwroty. Do 16 października wpłaciłem dodatkowe 8000 euro. Zrobił kilka transakcji i poprosił mnie o sprawdzenie ROI i dla moich oczu było to niewiarygodne i naprawdę brzmiało realnie. To był zdumiewający 300% zwrot z mojej początkowej inwestycji. Zadzwonił do mnie ponownie i powiedział, że moje konto nie robi się tak duże i chce je bardzo szybko rozwijać i zrobić ze mnie milionera w 1 rok i zaprosić mnie na wielkie bash party 31 grudnia 2022 w Wielkiej Brytanii, gdzie zwykle zaprasza resztę swoich klientów (chlubi się, że ma 50 klientów). Ciągle wpłacałem pieniądze w kawałkach i ostatecznie do 3 grudnia wpłaciłem 38000 euro od mojego końca. Powiedział, że istnieje lukratywny projekt, w którym zwrot z inwestycji będzie wielokrotny. Projekt jest projektem Bitcoin/Ethereum, a sztuczna inteligencja będzie używana do zawierania transakcji z 98% dokładnością. Projekt trwał 15 dni, a do 18 stycznia pieniądze pomnożyły się do 211210 euro. 18 stycznia Daniel Cooper poinformował mnie, że na moje konto bankowe zostanie przelane 211210 euro, ale muszę uiścić opłatę za wymianę bitcoina na walutę fiducjarną w euro w celu wymiany za pośrednictwem banku. Opłata za wymianę, o którą zostałem poproszony, wynosiła 10%. Zapłaciłem opłatę za wymianę w wysokości 10% (~21000 euro) na adres BTC, który podał 25 stycznia 2022 r. Powiedział, że będzie to 7 dni, ponieważ jest to transakcja zagraniczna. Po 7 dniach, 4 lutego 2022 r., zadzwonił do mnie z informacją, że transakcja nie powiodła się z banku Llyod, a jakiś podmiot zewnętrzny prosi o 8% składek ubezpieczeniowych, o czym nigdy mnie nie poinformował. Kiedy zapytałem go to samo, powiedział, że po raz pierwszy ma do czynienia z indyjskim klientem, co było rażącym kłamstwem, jak sam chwalił się tak wiele razy, jak pomógł indyjskim klientom zostać milionerami. Zapłaciłem 8% składki ubezpieczeniowej w wysokości 16000 euro w dniu 24. Daniel Cooper obiecał mi, że jak tylko zapłacę składkę ubezpieczeniową, 211210 euro zostanie przelane na moje konto bankowe w ciągu 24 godzin. Nie tylko, że powiedział również, że suma ubezpieczenia zostanie zwrócona po 45 dniach. Na dzień dzisiejszy nic się nie wydarzyło. Ograbił mnie i przez cały czas zastawiał mnie, nakłaniając do wpłacenia większej ilości pieniędzy. Ilekroć pytam o pieniądze, molestuje mnie. Teraz wyszedł z nową propozycją przelania pieniędzy na moje konto bankowe. Kolejna tania sztuczka z jego końca. Wygląda na to, że muszę przekonwertować z powrotem fiat na bitcoin, płacąc 10% opłaty za wymianę, a następnie Tredexo przeleje pieniądze za pośrednictwem bitbnów. Poprosił mnie o założenie konta w bitbnach. Wszystkie poprzednie transakcje, w których wpłaciłem początkową kwotę inwestycji w wysokości 38000 euro, opłatę za wymianę 21000 euro i opłatę ubezpieczeniową w wysokości 16000 euro, odbyły się za pośrednictwem coindcx. Teraz moje pieniądze są wstrzymywane i kiedy proszę o wypłatę, grozi mi o życie.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Joseph, zignoruj ​​ich groźby, to oszuści. Dziękuję za komentowanie Tredexo. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Bjorn, dziękuję za komentowanie Tredexo. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Liesel Wagner odpowiedź

  ci ludzie popełniają oszustwa w całej Europie, jest już ostrzeżenie z FMA o tym

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Liesel, dziękuję za komentowanie Tredexo. Ten broker to oszustwo. FMA (Austriacki Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link ). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Jose Ramon odpowiedź

  Witam, widziałem też film z Tredexo na YouTube, co wydaje mi się krępujące, że firma taka jak YouTube pozwala na publikowanie tych oszustw. Nazywam się również Beatriz Cortez i powiedziała mi, że przydzieli mnie do menedżera, który zadzwonił do siebie Omar Adam bardzo uprzejmy i uprzejmy .który subtelnie poprosił mnie abym zainwestował więcej pieniędzy.Kiedy zobaczył, że nie zamierzam wpłacać kolejnego euro, nagle zyski zaczęły rosnąć, aż osiągnęły prawie 11.000 21 euro, co oczywiście, gdy chciałem wypłacić niewielką kwotę, zaczął dawać mi pauzę, dopóki nie powiedział mi, że muszę wypłacić całość, a ja powiedziałem tak. Kiedy miał zamiar wypłacić, dał mi znać o 44%, aby zgodzić się, że muszę wejść wcześniej i to tyle bo miałem wątpliwości przez telefon od początku doradca to ten +7480 594722 XNUMX.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć José Ramon, WSZYSTKO, CO MÓWIĄ, ŻE KŁAMASZ, JEDYNIE PRÓBUJĄ URASTAĆ WIĘCEJ PIENIĘDZY OD CIEBIE, BĄDŹ OSTROŻNY! Dziękuję za komentowanie Tredexo. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Ananda odpowiedź

  Zainwestowałem 250 euro, zawsze proszą mnie o więcej, nie wpłaciłem więcej, ale teraz mówią mi, że jest dużo pieniędzy powyżej 20,000 21 euro i że aby je usunąć muszę zapłacić 100%, opodatkowanie Hiszpański skarbiec, myślę, że to kłamstwo, ale jego kraj nie pozwala mu przekazać pieniędzy do Hiszpanii.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Anando, WSZYSTKO, CO POWIEDZĄ, ŻE BĘDZIESZ KŁAMAĆ, JEDYNIE PRÓBUJĄ URASTAĆ WIĘCEJ PIENIĘDZY OD CIEBIE, BĄDŹ OSTROŻNIE!!!. Dziękuję za komentowanie Tredexo. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Gabriel Candido odpowiedź

  Ja też zostałem oszukany przez TREDEXO .COM. Widziałem reklamę na Youtube. A potem skontaktowała się ze mną kobieta, która przedstawiła się jako Beatriz Cortez. Mówiąc, że dokonasz wpłaty 250 euro, a później zadzwonisz do mnie osobistym opiekunem konta. Co wtedy mówię o inwestycjach i wyższych zwrotach. Że w końcu nic takiego się nie wydarzyło i przestaną odbierać telefony i e-maile. Osobisty agent pojawia się pod nazwiskiem Pablo, z oryginalnym numerem telefonu w Hiszpanii, czyli 0034 632 058 911.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Gabriel, dziękuję za komentowanie Tredexo. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Sergio, dziękuję za komentowanie Tredexo. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.