TRAYNOR DORADCY Komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy brokera TRAYNOR ADVISORS (zwanego również traynoradv.com), to strona internetowa, która udziela inwestorom porad inwestycyjnych. Czy naprawdę poleca się TRAYNOR ADVISORS do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczna firma? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdziliśmy TRAYNOR ADVISORS. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Według wiadomości od różnych osób, Traynor Advisors jest powiązany z broker Pacific Alliance Capital, polecamy również zapoznanie się z analizą dotyczącą Pacific Alliance Capital

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: nie wspomina o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina o posiadaniu bazy w: nie wspomina o tym. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: ponieważ TRAYNOR ADVISORS nie wspomina nic o byciu regulowanym brokerem, co każe nam sądzić, że jest to nieregulowany broker – firma. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont które oferuje TRAYNOR ADVISORS, zauważamy, że tak naprawdę nie dostarczają one informacji o posiadaniu różnych rodzajów kont lub planów.

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont.

Las platformy do obsługi że oferty TRAYNOR ADVISORS są następujące: tak naprawdę nie zawierają informacji o rodzaju używanej platformy.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które TRAYNOR ADVISORS udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa TRAYNOR ADVISORS
Strona internetowa TRAYNOR ADVISORS

Drugi zrzut ekranu ze strony Traynor Advisors.

Strona internetowa TRAYNOR ADVISORS
Strona internetowa TRAYNOR ADVISORS

TRAYNOR ADVISORS zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: na stronie internetowej wyjaśniają powyżej, że świadczą usługi brokerskie i doradztwa inwestycyjnego dla inwestorów indywidualnych.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o TRAYNOR ADVISORS

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.traynoradv.com

Número de teléfono: + 506 4001 8431

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena na TRAYNOR ADVISORS <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że TRAYNOR ADVISORS jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest nieuregulowanym brokerem, nie wspomina, gdzie ma swoją siedzibę, nie wspomina, do której firmy należy, zgodnie z otrzymanymi wiadomościami jest związany z broker Pacific Alliance Capital, na które ostatnio otrzymaliśmy skargi. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Aktualizacja grudzień 2019: CNMV (hiszpański regulator finansowy) ostrzega przed TRAYNOR ADVISORS

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o TRAYNOR ADVISORS? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

8 komentarze do «DORADCY TRAYNOR: Oceny i komentarze»

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jezu, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z Traynor Advisors. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali?

   pozdrowienia

 1. Hannibal Campos odpowiedź

  Ta firma pochodzi z tej samej sieci oszustw wraz z Pacific Alliance Capital, Horus, Herva, Oc Financial Corp. Wszystkie są z Meksyku i działają z Kostaryki, z fałszywymi tożsamościami, z fałszywymi zezwoleniami itp.
  Mają dobrze zmontowane konstrukcje, wynajęte biura z ogromną liczbą pracowników, urzędy pocztowe, linie telefoniczne i strony internetowe. Konta bankowe w Szwajcarii, Kostaryce. Meksyk, Kolumbia, Santa Lucia, Anglia... wszyscy właściciele powiązani z papierami panamskimi. I korzystają z biur prawniczych w Kostaryce i Panamie, specjalistów od montażu i charakteryzacji.
  Sprawdź kilka nazwisk w Internecie:
  1) Oscar Carpio Gonzalez
  2) Manlio Arellano Gutierrez
  3) Enrique Sanchez Yañez
  Używają aliasów takich jak Carlos Orenday, Emilio Santamaria, Jimena Rivero, Gabriela Valderrama.
  Za kilka dni opublikuję biura prawne, z których korzystają, firmy inne niż te, które prowadzą, banki i inni partnerzy.
  Ci, którzy są w takiej sytuacji, mogą się ze mną skontaktować, a ja udzielę wszystkich niezbędnych informacji, aby dołączyć do pozwu, ale także, aby wszystkie informacje tych osób stały się wirusowe i nikt inny nie upadnie…. Jeśli moje pieniądze będą kosztować odzyskanie, nie spoczę na publikowaniu każdej firmy oszustwa, którą tworzą w jakiejkolwiek części Ameryki i Europy, którą tworzą dla tych nielegalnych celów.
  [email chroniony]

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Anibal, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem i informacjami o Traynor Advisors.

   pozdrowienia

   • Lisbeth Hunter Salander

    Na tym blogu znajdziesz informacje na temat sieci brokerów oszustw, do której należy ta firma brokers scam .blogspot .com
    Jeśli już padłeś ofiarą oszustwa, oto wskazówki, które pomogą Ci w sporządzeniu raportów prawnych i policyjnych, do których masz prawo.

   • Polecani brokerzy

    Dzięki za informację Lisbeth.

    pozdrowienia

 2. Maria Fatima Dos Santos odpowiedź

  Rozwiązanie tej firmy jest zarejestrowane w Gazecie Kostarykańskiej w dniu 20 września 2019 r. Jeśli zadzwoni do Ciebie Traynor Advisors, zgłoś numer telefonu, z którego się z Tobą kontaktują. Jest częścią sieci firm oszustw, wśród których jest Pacific Alliance Capital, które proszą klientów o fundusze na inwestycje w CDF i ostatecznie znikają, zachowując pieniądze. Zobacz post o Pacific Alliance Capital.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Maria, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z Traynor Advisors, pamiętasz, jak w ogóle ich znalazłeś? Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.