PrzejrzysteKomentarze biznesowe

W tej sekcji przeanalizujemy brokera TransparentBiznes (zwany także transparentbusiness.com), jest brokerem doradztwa finansowego i inwestycji w akcje. Czy TransparentBusiness naprawdę jest zalecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję TransparentBusiness. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o byciu częścią: TransparentBusiness, Inc.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, Pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Stanach Zjednoczonych, chociaż wydaje się to nieprawdziwe.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane przez TransparentBusiness, w tym przypadku nie znaleźliśmy żadnych informacji o posiadaniu różnych typów kont.

La platforma do działania które oferuje TransparentBusiness to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które TransparentBusiness udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Przejrzysta strona internetowa firmy
Przejrzysta strona internetowa firmy

TransparentBusiness zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub interesariuszy: wyjaśnienia podstawowych pojęć, informacje, wiadomości, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat TransparentBiznes |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: transparentbusiness.com

Número de teléfono: nie ma

E-mail: kontakt bezpośrednio ze strony.

>>> Ocena włączona TransparentBiznes <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? TransparentBiznes jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po jej przeanalizowaniu radzimy zachować ostrożność, ponieważ: jest to firma nie zarejestrowana lub nieregulowana, oferuje też śmieszną stopę zwrotu, której nie można osiągnąć ani obiecać. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o TransparentBusiness? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

6 komentarze do «TransparentBusiness: Ocena i komentarze»

 1. Anna odpowiedź

  Nie sądzę, aby powyższe komentarze były całkowicie poprawne.
  Jeśli zainwestowałeś w Transparent Business powinieneś wiedzieć, że kwota 700 nie jest możliwa.
  Jeśli inna firma lub pośrednik sprzedał Ci to, zamiast bezpośrednio z nimi kontaktować, nie jest to kwestia Przejrzystego Biznesu.
  Ale jak wszystko... to tylko moja opinia

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Anno, dziękuję za komentarz na temat TransparentBusiness. Ten broker jest uważany za oszustwa. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i zatrzymują to.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Lucas odpowiedź

  To firma, która jest oszustem, który obiecuje rzeczy, których nie może spełnić z 4000 licencjami po 9 latach. Nigdy w życiu nie widziałem tak dużego oszustwa. Inwestowanie to rozdawanie pieniędzy i wzbogacanie drobnych złodziei

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Lucas, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem i pomoc w udzielaniu informacji o TransparentBusiness, ten broker to oszustwo, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osób inwestujących w tej firmie.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 3. Jose odpowiedź

  SCHEMAT PIRAMIDY, KTÓRY NIC NIE JEST PRZEJRZYSTY Zgubiłem z nimi 700 DOLARÓW I NIE CHCĄ MI NIC ODDAĆ NIE WIEM JAK NIC ZROBIĆ

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jose, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem i pomoc w udzielaniu informacji o TransparentBusiness, ten broker to oszustwo, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osób inwestujących w tej firmie.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.