Komentarze Tradon

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Tradon (zwany także imieniem: tradon.io), jest pośrednikiem Forex, kryptowaluty i CFD. Czy Tradon jest naprawdę polecany do inwestowania? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Tradonie ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy Tradon ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Tradon wspomina o byciu częścią: Ingenue Consulting Sp.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Saint Vincent i Grenadyny.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że Tradon nie ma żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: Tradon jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje Tradon, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 3 różne rodzaje planów. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Konto centowe: minimalny depozyt początkowy € 250, bonus powitalny 20%, dźwignia 1: 100, spready 0.0 pipsy, dane w czasie rzeczywistym, wiadomości z rynków finansowych, szczegółowa analiza techniczna.

Konto Pro Tradera: minimalny depozyt początkowy € 2.500, bonus powitalny 25%, dźwignia 1: 200, spready 1.0 pipsy, dane w czasie rzeczywistym, wiadomości z rynków finansowych, szczegółowa analiza techniczna.

Konto Prime: minimalny depozyt początkowy € 25.000, bonus powitalny 30%, dźwignia 1: 300, spready 1.3 pipsy, dane w czasie rzeczywistym, wiadomości z rynków finansowych, szczegółowa analiza techniczna.

Rodzaje kont Tradon
Rodzaje kont Tradon

W następne zdjęcie Będziesz mógł uzyskać więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje Tradon to: platforma Handlarz internetowy Tradon.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który Tradon udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona internetowa Tradon
Strona internetowa Tradon

Tradon zapewnia następujące pomoce lub zasoby traderom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie na temat oferowanych przez nią usług, wykresy na żywo, analiza rynku i strategie handlowe, wiadomości gospodarcze, sekcja FAQ, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Tradon

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: tradon.io | tradon.pro

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony] | [email chroniony] | [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy Tradon. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na Tradon

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Tradon jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, jej siedziba znajduje się w uznany raj podatkowy plus brakuje wszelkiego rodzaju regulacji (firma nieregulowana). ❌


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛

UWAGA!: w marcu 2022 CNMV dodano do Tradon do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z marca 2022 r.

UWAGA!: w marcu 2022 CONSOB dodano do Tradon do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z marca 2022 r. ⚠️

UWAGA!: w maju 2022 CONSOB dodane do Tradon do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB ⚠️ Maj 2022

UWAGA!: w październiku 2022 CMVM dodano do Tradon do twojej listy oszukańcze firmy finansowe za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do CMVM ⚠️ Ostrzeżenie z października 2022 r.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o Tradonie? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

18 komentarze do «Tradon: Ocena i komentarze»

 1. MachA odpowiedź

  Ta firma ma wiele skarg, a CONSOB już o tym poinformował, wielu z nas zostało oszukanych

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć MachA, dziękuję za komentowanie Tradona. Ten broker to oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed kłamstwami i brakiem regulacji ( Zobacz łącze CONSOB). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Leopoldo Cuesta odpowiedź

  Ta firma w ogóle nie jest wiarygodna, zostałem oszukany, a teraz dowiedziałem się, że są zgłaszane przez CNMV

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Leopoldo Cuesta, dziękuję za komentowanie Tradona. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. jutrzenka odpowiedź

  Złożyłem skargę do Gwardii Cywilnej przeciwko Tradonowi. Powiedziano mi, że poszkodowani przez firmę powinni zrobić to samo, ponieważ im więcej skarg, tym łatwiej będzie im zamknąć firmę.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Aurora, dziękuję za komentowanie Tradona. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. A. odpowiedź

  Dzień dobry. Okazuje się, że początkowo zainwestowałem 250 euro w tradon.io, a potem doradca przekonał mnie do zainwestowania 2500 euro. Dobrą rzeczą jest to, że 2500 nigdy nie dotarło na platformę, ponieważ przelew został zwrócony do mojego banku. Nie mam nic przeciwko utracie początkowego 250 euro, ale mówią mi, że 2500 euro zostało odłożone do rezerwy, że jeśli pieniądze nie zostaną zdeponowane, zostaną aktywowane za 2 tygodnie i zacznie generować dług. Czy to prawda? Czy muszę zrobić przelew ponownie? Jeśli to nieprawda, co mogę twierdzić, że zostawią mnie w spokoju?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć A., dziękuję za komentowanie Tradona. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. jutrzenka odpowiedź

  Dzień dobry. Zainwestowałem początkowe 250 euro w Tradon i przekonali mnie do zainwestowania dodatkowych 2500 euro. Dobrą rzeczą jest to, że wykonałem przelew, który nigdy nie dotarł do celu i został mi zwrócony. Mówią mi, że muszę przeprowadzić operację jeszcze raz, bo zrobili sobie „rezerwę” z tą kwotą i jeśli nie wrzucą pieniędzy, to pozostaje aktywna za 2 tygodnie i zaczyna generować dług. Jeśli mówią, że to oszustwo, dochodzę do wniosku, że nie może to dla mnie wygenerować długu. Więc co mogę im powiedzieć, żeby zostawili mnie w spokoju.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Aurora, próbują kusić cię przed tobą, abyś wpadł w pułapkę, fikcyjne korzyści, które są przez nich manipulowane, aby uzyskać od ciebie więcej pieniędzy. Dziękuję za komentowanie Tradona. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. David Munoz Herrera odpowiedź

  Witam, zainwestowałem w Tradon .io, kupuję, sprzedam lub wymieniam waluty, zainwestowałem 250 euro, teoretycznie teraz po miesiącu odzwierciedla 360 EURO w SALDZIE, mówi mi ABY WYPŁACIĆ PIENIĄDZE NA INNE KONTO i nie pozwala mi na przelew na moje konto z dnia na dzień, a ja prosiłem o wypłatę dzisiaj 250 euro, ale OCZEKUJE WYPŁATA, 15—01 WPŁATA, (2022 USD) W nawiasach, ukończone 250 r. 282,69:23 WPŁATA ZAKOŃCZONA, czyli w dniu, w którym wpłaciłem 12 euro, jest napisane ŚRODKI WPŁATY-PRZELEWANIE – WYPŁATA, ale jak już powiedziałem wcześniej, nie pozwala mi to zrobić na moje codzienne konto czekowe, według dzisiejszego dnia 2021 w oczekiwaniu na wypłatę, zadzwoniłem do środy 13, aby powiedzieć mi, abym spojrzał na moje konto TRADON, że moje zyski wzrosły o 49 euro, z 250 euro do 15 euro, że gdybym zainwestował 01 euro więcej miałbym więcej zysków, odpowiedziałem, że to dla mnie niemożliwe, bo teoretycznie zadzwonią ponownie za 22 dni, od środy 13 nie dzwonili do mnie, teraz mam wątpliwości, czy są godne zaufania czy nie, co Jeśli jestem bardzo pewien, to to, że nie zamierzam inwestować w nic innego, dziękuję i pozdrawiam. Jakieś rady? DZIĘKUJĘ CI.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj David, próbują kusić cię przed tobą, abyś wpadł w pułapkę, fikcyjne korzyści, którymi manipulują, aby uzyskać od ciebie więcej pieniędzy. Dziękuję za komentowanie Tradona. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. Lew odpowiedź

  Dzień dobry tradon to oszustwo. Zadzwonili do mnie, aby zacząć od 250, a potem dzwonią do ciebie codziennie z rzekomymi możliwościami inwestycyjnymi (podobno wyjątkowymi) wszystko po to, abyś zainwestował coraz więcej i więcej pieniędzy. Ten pośrednik wtedy, gdy chcesz wypłacić, nie pozwala ci. Grają szaleńczo z twoimi pieniędzmi. Próbuję wypłacić pieniądze od ponad 2 tygodni i nie udało mi się wypłacić ani jednego euro.

  Niestety jest to kolejny broker oszustw. Sprzedają ci wszystko bardzo ładnie, pokazują swoją platformę (oszukaną - zmanipulowaną), na której udają geniusza inwestycji, ale powinieneś wiedzieć, że ta platforma jest fałszywa, a twoje pieniądze są prawdziwe. Pokażą ci tysiące zarobków, ale kiedy będziesz chciał wypłacić, nie pozwolą ci. Proste. To mi się przydarzyło. Tradon w ogóle nie polecam, są firmą-widmem, że gdy chcesz się wycofać znikają i nie odpowiadają na wiadomości i telefon.

  W rzeczywistości mają czelność zablokować mój telefon, żeby nie odbierali moich połączeń. Są oszustwem.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Leo, dziękuję za komentowanie Tradona. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. Jae odpowiedź

  Ta firma nie ma nawet żadnego numeru kontaktowego, zaczęło mnie dziwić
  podczas klikania dookoła wygląda to tak fałszywie.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć jae, dzięki za komentarz na temat Tradona. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 9. Aarona Jimeneza odpowiedź

  Kiedy próbowałem wypłacić pieniądze, zniknęli i odmówili ich zwrotu, czy mogę je odzyskać?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Aaron Jimenez, dziękuję za komentarz na temat Tradona. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.