✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w czerwcu 2024 r. przez Pedro Martínez González

W takim przypadku przeprowadzimy pełny przegląd brokera o nazwie TradoCenter. Przeanalizujemy bardzo ważne cechy bezpieczeństwa takie jak: lokalizacja, regulamin, firma do której należy broker, reklamacje czy uwagi klientów.

Czy broker TradoCenter jest naprawdę godny zaufania? Czy to kolejne oszustwo w świecie inwestycji online, czy możemy im zaufać? W tej recenzji wyrażamy to bardzo jasno. Przeanalizujemy szczegółowo tę firmę, aby określić jej niezawodność lub bezpieczeństwo.

Podstawowe informacje

🌐 WWWtradocenter.com
🏠 spółkaSmart Trades Usługi inwestycyjne Ltd
⚖️. RozporządzenieCySEC (Cypr)
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaZysk
📌 AdresCypr

Siedziba firmy znajduje się na Cyprze, co nas nieco martwi. Jesteśmy również zaniepokojeni faktem, że jej regulacje, także na Cyprze, uznawane są za regulacje niebezpieczne. Proszę bądź ostrożny!

Rodzaje kont

Po przeanalizowaniu strony TRADOCENTER pod kątem różnych planów lub typów kont, udało nam się znaleźć co następuje:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Nowicjusz$200
Początkujący$2.000
Pośredni$5.000
Zaawansowane$10.000
Ekspert$15.000
Mistrz$30.000
Geniusz$50.000
cud $75.000
wirtuoz$100.000

Informacje w sieci

Strona internetowa Centrum Trado
Strona internetowa Centrum Trado

Tutaj możesz zobaczyć zrzut ekranu strony TradoCenter z adresem internetowym „tradocenter.com”. Został zarejestrowany w dniu: wrzesień 2020.

Lista numerów telefonów

 • Po przeanalizowaniu strony TradoCenter w poszukiwaniu środków kontaktowych udało nam się znaleźć następujące informacje: +34722885957 oraz [email chroniony] .

Regulamin TradoCenter

Na poziomie regulacyjnym jesteśmy bardzo zaniepokojeni TradoCenter, ponieważ jest to broker, który wspomina, że ​​jest regulowany na Cyprze. Choć nie jest to najgorsze z przepisów, jesteśmy bardzo zaniepokojeni powagą cypryjskiego regulatora.

???? Ocena końcowa TradoCenter ????

Na zakończenie tej oceny TradoCenter możemy wspomnieć o następujących kwestiach:

Lokalizacja: TradoCenter znajduje się w miejscu uznawanym za niebezpieczne; Cypr.

Rozporządzenie: Niepokoją nas regulacje, a także lokalizacja, ponieważ jest to rozporządzenie cypryjskie.

Bezpieczeństwo: jest to firma, która wydaje nam się niebezpieczna, ma lokalizację i cechy regulacyjne, które sprawiają, że myślimy, że nie jest to firma w 100% bezpieczna.

Reputacja firmy w Internecie: jak udało nam się dowiedzieć w Internecie, broker ma powiązania z brokerami o bardzo złej reputacji.

Ten broker naprawdę za bardzo nas niepokoi, wydając na jego temat ocenę. Po pierwsze, jego położenie w tak zwanym „raju podatkowym” stawia nas w stanie najwyższej czujności.

Niestety TradoCenter należy do kategorii brokerów, których nie możemy polecić. Broker znajduje się w takim miejscu jak Cypr, którego naprawdę nie polecamy. Co więcej, jego regulacje wydają się słabe i brakuje im ścisłego nadzoru niezbędnego do zapewnienia ochrony klientów.

Wszystkie te czynniki w połączeniu z faktem, że TradoCenter jest najwyraźniej powiązany z bardzo niebezpiecznymi firmami, sprawiają, że uważamy, że TradoCenter nie jest najlepszą opcją do inwestowania. Czy nie wolałbyś zainwestować w spółkę o solidnych regulacjach i zlokalizowaną w bezpiecznym kraju? Pomyśl o tym.

aktualizacje

Wiadomości o TradoCenter:

data Aktualizacja wiadomości
może 2024Zgodnie z otrzymanymi informacjami nowymi powiązanymi markami będą: zenstox.com, prostoxfx.com y finansero.com (BĄDŹ BARDZO OSTROŻNY!)
może 2024Z otrzymanych informacji wynika, że ​​broker będzie powiązany z innymi firmami m.in ontega, Fortissius, XLNTrade, 70 Transakcje, Finanse, Warren Bowie i Smith, mytradit.com, iCapitalTrader.
2024Według informacji otrzymanej od byłego pracownika: „…Działają w Meksyku poprzez call-centers zlokalizowane w stolicy zwane „KONTRAKT” (kolonia Rzym i Neapol) „” drugiego call-centerBARDZO TECHNOLOGICZNE” znajdują się w Querétaro. Inny "NIECODZIENNCH”w mieście Pachuca Hgo. „
2023 - 2022Według otrzymanych informacji: „Pracownicy Ontegi i inni brokerzy należący do grupy złodziei zatrudniani są poprzez”sprzedaj to".
2023 - 2022Informacja otrzymana od byłego pracownika firmy: „Ontega współpracuje z wieloma innymi brokerami. Myślę, że nie trzeba dodawać, że są to oszuści. Środowisko pracy jest okropne, zmuszają do zmiany nazwiska, naciskają na klientów, aby inwestowali, zawsze wywierają na nich presję i płacą mało – pracowałem w tej firmie przez pół roku i z rynkiem nikt nie jest w stanie przebić. Zadaniem „analityka” tych brokerów jest zapewnienie klientowi rozrywki lub, jak to się mówi, „uzależnij go”, ludzie tracą pieniądze, ponieważ stają się chciwi, ten rodzaj inwestycji jest taki sam jak kasyno. Analityk nie może sprawić, że stracisz, ponieważ nikt nie wie, jak zachowa się rynek, może Cię zdemaskować, nakazując otwarcie operacji o dużym wolumenie.

Analityk jest agentem prowizyjnym, prowizja wynosi 6% od wszystkiego, co zarabiam, przeciętny analityk zarabia od 2000 do 4000 dolarów miesięcznie, ale nie jest to łatwa praca. Dni są bardzo długie, leczenie jest nieludzkie. Pod presją i stresem ustalają cel depozytu w zależności od posiadanego doświadczenia, który waha się od 10 tysięcy dolarów dla najnowszych, a ci z większym doświadczeniem proszą ich o wpłatę 60 tysięcy dolarów. 90% analityków trafia do tej firmy przez przypadek lub z polecenia i nikt nie ma pojęcia o rynku ani instrumentach finansowych. Co więcej, niewielu ukończyło nawet edukację podstawową.

Zmieniają Twoje imię i nazwisko oraz zapewniają podstawowe szkolenie na temat działania platformy, ucząc Cię, jak wywierać presję na ludziach i manipulować nimi, aby zdeponowali pieniądze. Jeśli nie osiągniesz celu, poniżają cię i zwalniają. „
2023 - 2022Informacja otrzymana od byłego pracownika firmy: „nazwa firmy to”Konsultanci Aggravii„, jej biura znajdują się w CDMX Saltillo 19 pod nazwą „rynek".
2023 - 2022Według byłych pracowników firmy: „Właściciel nazywa się Ricardo Coronel, wcześniej nazywała się FINANCIKA, teraz nazywa się ONTEGA. Mają kilka miejsc pracy, m.in. w La Condesa, Saltillo #19, piętro 1, 2, 8, 10 i Saltillo #3, czyli dom, do którego zabierają „agentów” do pracy, gdy mają problemy z covidem lub z rządem , w Roma, Tehuantepec #118, którego właścicielem jest Ricardo Coronel, a teraz są w Pachuca przed stanem Hidalgo w innej firmie o nazwie „UNIQUE”, za którą odpowiada „Pamela”. .”
2023 - 2022Pozwalają pracować pracownikom zarażonym koronawirusem, a ich „agentom” (w większości są to dzieci w wieku od 18 do 25 lat nie posiadające żadnej wiedzy o rynku finansowym, które w najlepszych przypadkach ukończyły szkołę średnią), a wszystko to w „biurze”. ” ” w odległości mniejszej niż 20 cm od siebie, w miejscu, w którym przebywa 300 osób i występuje ryzyko zarażenia covidem.

Chłopcy są wykorzystywani, często wychodzą z pracy po 9:7 i wchodzą między 8:6.10 a 8:XNUMX, aby pojechać do Pachuca. Są wzywani codziennie o XNUMX:XNUMX do sportowego metra, gdzie czekają na nich ciężarówki, które przybędą do Pachuca przed XNUMX:XNUMX i zaczną pracować. Każą im pracować nawet w niektóre niedziele, zwłaszcza gdy jest koniec miesiąca lub gdy mają złe numery.

Proszą chłopaków o „cel”, który jest osobistym i zespołowym celem depozytów klientów, i pobierają prowizję od tych depozytów.

2023 - 2022Hierarchia jest następująca: Shief Manager: Są głównymi szefami zespołów i to oni zarabiają najwięcej „Alan”, „Sebastian Belmont”, Wenezuelczyk „Monsalve”, Bonifacio alias „Rodrigo Valverde” i „Jorge” , każdy menedżer Shief Ma 4 małe zespoły, a każdy mały zespół ma „lidera zespołu”, który jest bezpośrednim szefem agentów. Są też tacy z działu kadr, którzy nie służą żadnemu celowi tam, gdzie jest ten główny Maja Paulinoraz grupę „Mistrzów”, czyli tych, którzy „polegają na tym, czy znają rynek” i mówią agentom, co mają sprzedać, m.in. Waldo Silva, Claudia Roman, Jorge Madrid.
2023 - 2022Obecnie biura znajdują się pod adresem Av. Tehuantepec 119 Col. Roma i otworzyły już jedno w Hidalgo i Iztapalapa.
2023 - 2022Zdaniem byłych pracowników firmy: „Szukając pracy, trafiłem do Ontegi przez”kontratech„Po uzgodnionej rozmowie kwalifikacyjnej udało mi się zostać zatrudnionym.

Po tygodniu szkolenia firma przydziela Ci pseudonim lub pseudonim, tak że nikt nie zna Twojego prawdziwego imienia, a Ty nie znasz imion innych, coś tu już dziwnie pachnie, wyjaśnili mi, że to dla nas bezpieczeństwo, abyśmy nie znajdowali się w sieciach społecznościowych przez klientów w przypadku utraty pieniędzy.

Moja pensja wynosiła 6.000 peso meksykańskich, ale to, co nas bardziej przyciągnęło, to prowizje, które mogliśmy zarobić, im większą kwotę wpłacił klient, tym większa była nasza prowizja, dlatego też zostaliśmy przeszkoleni, jak przekonywać ludzi do wpłacania jak największej kwoty możliwe (od 200 dolarów zostawiasz prowizję w wysokości 5%).

Pracowałem na obszarze, który składał się z 4-piętrowego budynku, w którym na każdym piętrze znajdowało się ponad 200 osób, więc szacuję, że codziennie dzwoniło do zainteresowanych ponad 800 osób, które zostawiały swoje informacje na stronie.

Teraz nie pracujemy już w tym budynku, pod adresem Saltillo 19 w Mexico City (RYNEK) (dali nam gwizdek, że będzie akcja policji) z powodu akcji policji i wysłali nas do pracy w domu, a może także z powodu pandemii. Praca jest wykonywana z domu.

Pracownicy są źle traktowani i oczerniani, ściskają nas, przełożeni to gówno, wyciskają z nas każdą kroplę. Zdecydowałem się odejść, bo po prostu nie mogłem unieść tego ciężaru na swoim ciele, w zasadzie uczą cię kłamać i oszukiwać niewinnych ludzi, którzy nie mają o tym pojęcia, to wielkie obciążenie psychiczne”.
może 2024
Pablo Soria dziewczyny

Według byłego pracownika Pablo Soria De Lachica byłby jednym z właścicieli tych brokerów.
może 2024Ricardo pułkownik Castro

Według byłego pracownika Ricardo Coronel Castro byłby jednym z właścicieli tych brokerów.
może 2024Platforma edukacyjna EDUTRADING, byłby powiązany ze wszystkimi tymi brokerami.

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”2261″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z .

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez TradoCenter

Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób możesz odebrać pieniądze z TradoCenter.

Jak zgłosić TradoCenter

Jeśli chcesz zgłosić firmę, poniżej wyjaśniamy również, jak możesz to zrobić.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić TradoCenter?

W tym celu należy skontaktować się z organem nadzoru finansowego w swoim kraju. Możesz także zostawić nam komentarz, a my Ci pomożemy.

Czy TradoCenter to oszustwo?

Cóż, prawda jest taka, że ​​uważamy, że jest to bardzo niebezpieczna firma i nie polecamy jej.

Czy TradoCenter jest godny zaufania?

Naszym zdaniem TradoCenter jest bardzo zawodnym brokerem. Naprawdę wydaje nam się to bardzo niebezpieczną opcją.

Jak odzyskać pieniądze z TradoCenter?

W tym celu polecamy usługę odzyskiwania kapitału. Możesz także zostawić nam wiadomość wyjaśniającą, co Ci się przydarzyło.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla TradoCenter?

Tutaj możesz zobaczyć znacznie bezpieczniejsze opcje: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

8 komentarze do «TradoCenter: opinia i komentarze – Czy to oszustwo?»

 1. Alberto odpowiedź

  Purtroppo moje doświadczenia z Tradocenter są katastrofalne. Jedną rzeczą, której nie wybaczyłem konsultantom Tradocenter, jest to, że widziałem nadmierną presję, ponieważ zawsze byłem sprzedawany. Zasiał jedyną możliwość „defendere” il mio capitale. È come se avesero aprofittato della mia inesperienza, en quanto era chiaro e da me dichiarato di essere un początkujących. Gli investimenti consigliati, anche poi teoretycznie è l'investitore che ne zakładać la paternità della scelta, sono stati semper eccessivi e privi della essential prudence, nonché de una valutazione profondita della situazioneeconomica e geopolitica. W sytuacji post-pandemicznej i poi z zakresem wojny i consulenti, za ile współczucia i dyspozycyjności, jeśli jestem totalnie nieprzygotowany, za ile moje bezpieczeństwo, aby poradzić sobie z tą należną sytuacją kryzysową. Consiglio vivamente Tradocenter ai prnicpianti!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Alberto, dzięki za napisanie o TradoCenter. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Alis odpowiedź

  Jag har blokuje wszystkie numery telefonów, które są komercyjnie z Tradocenter. Mäklsre som pratade med mig sa att han heter Anton, mężczyźni jag tror inte han är Anton.Vi har växlat lite msil. Han sa att jah maste inwestora 50000 koron za att få riktig vinst. Aż dziwka har blockrtat honom och kval lite pengar i kontot, kan inte överföra tillbaka.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Alis, dziękuję za komentarz na TradoCenter. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Mattias odpowiedź

  Hej jag är kund hos tradocenter tidigare hette dom fxgm dom kontaktade mig gör några ar sedan sen tappade jag intresset hade inte tid men pengar lag kvar med lite pengar var kvar då tog tradocenter över. än så länge har det bara varit kostnadeår inte givit nån vinst ännu nu i veckan fick jag for lite marginal på mitt konto så jag kan inte stänga mina positioner har en köp ock sälj på samma position som jobbar mot varandra dom kräver 23000 att kräver 22 z powrotem w helu del dar nu funderar ta min förlust och avsluta kan inte avsluta heller med dom låsta positionerna den positionen läggs ner XNUMX mars vet inte hur jag ska göra

  Mvh Mattias

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Mattias, dziękuję za komentarz na TradoCenter. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Ivan, dzięki za napisanie o TradoCenter. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *