Komentarze na temat TradingWavesFusion

W tej sekcji przeanalizujemy brokera TradingWavesFusion, jest brokerem Forex, CFD i kryptowalut. Czy TradingWavesFusion jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję TradingWavesFusion… To dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o uczestnictwie w: INTRADAY TRADING.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina o posiadaniu bazy w: nie wspomina o tym.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspomina nic o żadnej regulacji, uważamy, że jest to broker nieuregulowany.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowanych przez TradingWavesFusion, zauważyliśmy, że oferują różne konta lub plany, co przykuło naszą uwagę to, że zarówno w rodzajach planów, jak i w innych sekcjach serwisu TradingWavesFusion, wspominają o zwrotach takich jak 3% dziennie, które są po prostu niemożliwe do zaoferowania, co powoduje, że bardzo wątpimy w wiarygodność TradingWavesFusion. W tym przypadku zauważamy, że oferują 3 rodzaje kont; Konto Podstawowe, Konto Firmowe i Konto Inwestycyjne

Konto podstawowe: do 3% dziennie, od 50 $ do 10.000 XNUMX $ ...

Konto biznesowe: do 3% dziennie, od 10.050 $ do 20.000 XNUMX $ ...

Konto inwestycyjne: do 3% dziennie, od 20.050 $ do 50.000 XNUMX $ ...

Rodzaje kont TradingWavesFusion
Rodzaje kont TradingWavesFusion
Rodzaje kont TradingWavesFusion (2)
Rodzaje kont TradingWavesFusion (2) - Zwróć uwagę, że wydaje się, że ma klasyczny schemat piramidy lub marketing wielopoziomowy

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj y aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty TradingWavesFusion są: wierzymy, że (ponieważ nie określają tego) własna platforma TradingWavesFusion.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które TradingWavesFusion udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna TradingWavesFusion
Witryna TradingWavesFusion

TradingWavesFusion zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienia dotyczące produktów oferowanych przez TradingWavesFusion, wyjaśnienia podstawowych koncepcji świata inwestycji, naprawdę niewiele więcej niż to ...

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o TradingWavesFusion

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: tradingwavesfusion.com/

Número de teléfono: nie podano

E-mail: [email chroniony], [email chroniony]

>>> Ocena na TradingWavesFusion <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma TradingWavesFusion jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: nie wspomina, gdzie ma swoją siedzibę, jest nieuregulowanym brokerem, szukając innych recenzji lub ocen na TradingWavesFusion, znaleźliśmy głównie oceny negatywne.

Z tych powodów uważamy, że TradingWavesFusion nie jest zalecanym brokerem. Innymi słowy, zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o TradingWavesFusion? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «TradingWavesFusion: Ocena i komentarze»

 1. ten, który cię ostrzegał odpowiedź

  takie oszustwo, jak wielu, utrzymywane przez ludzi z różnych krajów nazywających siebie liderami, na przykład ci z Argentyny, którzy są piraniami, którzy nazywają siebie networkerami, to Martin Bertagna, który pochodzi z długiej listy firm tego stylu, paydiamond, traderclube, trade wave, ilmarketlive lub jak nazywa się rogi, jeśli takie imię się pojawi, RUN wraz z innymi bzdurami, takimi jak wanda i jej mąż (urodzeni złodzieje). Rolando Mendoza, Francisco Patin, Claudio Rojas, Frank Zadusky.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Hugo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z TradingWavesFusion. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.