Broker Bux

Komentarze na temat TradingTech

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy TradingTech (zwany także imieniem: tradingtech.io), jest pośrednikiem Forex i CFD. Czy TradingTech jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o TradingTech ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy TradingTech ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

TradingTech wspomina o byciu częścią: Eudaimon Consulting LLC.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Saint Vincent i Grenadyny według strony internetowej, ale nie ma ważnych informacji na potwierdzenie tego, Wierzymy, że to jest fałszywa informacja.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że TradingTech nie posiada żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: TradingTech jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje TradingTech, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 3 różne rodzaje planów.

Konto centowe: minimalny depozyt początkowy € 250.

Konto Pro: minimalny depozyt początkowy € 2.500.

Pro + Konto: minimalny depozyt początkowy € 25.000.

La platforma do działania oferowane przez TradingTech to: Sprzedawca internetowy.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który TradingTech udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Witryna TradingTech
Witryna TradingTech

TradingTech zapewnia następujące pomoce lub zasoby traderom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, wykresy na żywo i analiza rynku, sekcja FAQ, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na TradingTech

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: tradingtech.io

📞Numer telefonu: nie ma

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy TradingTech. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na TradingTech

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma TradingTech jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, cóż to nie oferuje informacje prawne, nie pokazuj dane o Twojej rejestracji plus brak regulacji (firma nieregulowana). ❌

⛔ Uwaga ⛔: Pośrednik TradingTech jest powiązany z Inwestowanie w Ace, które należą do Eudaimon Consulting LLC, broker o złej reputacji.


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛

UWAGA!: w lutym 2022 CNMV dodane do TradingTech do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z lutego 2022 r.

UWAGA!: w lutym 2022 FMA (Austria) dodane do TradingTech do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia FMA z lutego 2022 r. ⚠️

UWAGA!: w marcu 2022 CONSOB dodano do TradingTech do twojej listy oszukańcze firmy finansowe za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z marca 2022 r. ⚠️

UWAGA!: w kwietniu 2022 FCA dodano do TradingTech do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia FCA z kwietnia 2022 r


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o TradingTech? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

38 komentarze do «TradingTech: ocena i opinie»

 1. Filar odpowiedź

  Tradingtech .io mnie oszukał, kazał mi wpłacić 400 euro i za miesiąc na koncie jest 3.000 euro i nie mogę go wypłacić, doradca mówi mi, że muszę zapłacić 500 euro, aby wypłacić kapitał 3.000, chcę wszystkie moje pieniądze, w przeciwnym razie złożę skargę

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Pilar, nie płać tego, o co cię proszą! To wszystko jest spiskiem, by cię oszukać. U nas możesz odzyskać pieniądze. Dziękujemy za komentowanie TradingTech. Ten broker to oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed kłamstwami i brakiem regulacji (Zobacz łącze CONSOB). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Eleonora odpowiedź

  Jestem stata truffata da Tradingtech .io, 2.345 XNUMX €, broker (Olivia Martin) spędza miesiąc, aby sprawdzić, czy konto jest zamknięte, więc wysyłam powiadomienie o płatności do firmy i wysyłam je do CONSOB (REDATTI GIVES ANVOCATO) .

  BROKER MI RICHIAMATO MÓWI, ŻE NIE TRAFIĘ IL BONIFICO I ŻE MIEI SOLDI SONO ARRIVATI ZA 10 MILA EURO E ZA RITIRLI DEVO PAGARE ALTRE Tasse (CHE OCZYWIŚCIE NIE PAGHERÒ). JAK DETTO CHE AVREI POSTĘPOWAŁ Z IL TERZO STEP, QUERELA ALLA POLIZIA DI STATO, MI È STATO RISPOSTO CHE LA POLIZIA ITALIANA NON PUÒ FARE NULLA NEL REGNO UNITO. DZIERŻAWA AIUTATEMI NIE VOGLIO.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Eleonoro, możesz z nami odzyskać pieniądze. Dziękujemy za komentowanie TradingTech. Ten broker to oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed kłamstwami i brakiem regulacji (Zobacz łącze CONSOB). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Karolina odpowiedź

  Zadzwonili też do mnie, żebym zainwestował i nigdy więcej nie zadzwonili.Chciałabym zasięgnąć porady, jak odzyskać pieniądze po zainwestowaniu w firmę, ponieważ powiedzieli mi, że muszę aktywować międzynarodowy przepływ gotówki, aby móc wypłacić pieniądze.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Carolina, dziękuję za komentowanie TradingTech. Ten broker to oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) już przed nimi ostrzegał, za kłamstwo i brak regulacji (Zobacz łącze CONSOB). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Jose Segundo Quevedo Lopez odpowiedź

  Trading tech.io to firma z nieuregulowanego rynku nie odpowiadają na e-maile wyglądają na to, że nie istnieją, zmuszają do wejścia do banku jeśli tego nie robisz tak zabrali 500 dolarów jak nie chciałem wejdź do mojego banku zablokowali moje konto teraz nie pozwalają mi wejść uważaj na tych ludzi złości się jeśli nie zrobisz tego, o co proszą być bardzo ostrożnym z tą firmą zostawiłem kwotę 900 dolarów, której nie zrobią pozwól mi się wycofać

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj José Segundo, dziękuję za komentowanie TradingTech. Ten broker to oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed kłamstwami i brakiem regulacji (Zobacz łącze CONSOB). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. enrique odpowiedź

  są oszustami, robią depozyt i podobno czekają 3 miesiące, aby móc dokonać wypłaty, a potem zwlekają i cały czas szukają wymówek, aby tego nie robić ALEXA, OLENA i Sara Ross są bardzo nieprzyjemnymi i niegrzecznymi ludźmi, jeśli pytasz za twoje pieniądze atakują cię niegrzecznymi komentarzami [email chroniony] to jeden z ich e-maili, a ich numer Viber to +447423474471, oszukali mnie i moich znajomych obietnicami miesięcznych wypłat i dużych zwrotów z ich planów. NICZEGO NIE WPŁACAJ.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Enrique, dziękuję za komentowanie TradingTech. Ten broker to oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) już przed nimi ostrzegał, za kłamstwo i brak regulacji (Zobacz łącze CONSOB). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. José odpowiedź

  ✔️ Co to jest TradingTech? TradingTech jest brokerem: Forex i CFD.

  ✔️ Broker wspomina, że ​​jest częścią: Eudaimon Consulting LLC.

  ✔️ Gdzie się znajduje? TradingTech ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny.

  ✔️ Czy jest to regulowany broker? Jeśli mówimy o regulacji, broker TradingTech nie wspomina o byciu regulowanym.

  ❌ Prawdziwa lokalizacja biur firmy? Jeszcze nie wiemy, doceniamy, że ktoś (odważny) przekazuje nam te informacje.

  ❌ Nazwiska prawdziwych właścicieli? Wciąż nie wiadomo, doceniamy wszelkie informacje

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj José, jeśli ktoś nam pomoże, możemy mieć więcej danych, aby użytkownicy mogli pozwać tych oszustów i położyć kres ich działalności.

   Pozdrowienia.

 7. José Ignacio odpowiedź

  Witam wszystkich, zainwestowałem również w TRADING TECH i zdarzyło mi się, że mam zysk w wysokości 44,360.22 30.000 $ Próbuję wypłacić kwotę 4.800 XNUMX €, a oni proszą mnie o XNUMX XNUMX €, aby dokonać wypłaty.
  Mówią mi, że chodzi o podatki, gdy na ich stronie wyraźnie jest napisane, że nic nie pobierają za dochód lub wypłatę kwot, co więcej, Broker Olena Levy każe mi tylko poprosić o tę kwotę, ponieważ są pośrednikami i te pieniądze nie jest dla nich, ale jak mówię na ich stronie internetowej, WYRAŹNIE MÓWIĄ, ŻE PONOSZĄ WSZYSTKIE WYDATKI.
  Poza tym Pani Olena Levy jest bardzo nieprzyjemna i lekceważąca, gdy mówisz jej, że nie zapłacisz jej tej kwoty, ponieważ jest to w umowie bez prowizji i podatków.
  Cóż, nie polecam.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj José Ignacio, dziękuję za komentowanie TradingTech. Ten broker to oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed kłamstwami i brakiem regulacji (Zobacz łącze CONSOB). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. Fabi odpowiedź

  To zawodowi złodzieje. Nie pozwolą mi odzyskać pieniędzy. Proszę zwrócić uwagę na komentarze, ponieważ tradingtech to oszustwo. Nie więcej nie mniej. Wszystkie pieniądze, które wysyłasz. Nie będę w stanie. usunąć to.

  #tradingtech to oszustwo

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Fabi, dziękuję za komentowanie TradingTech. Ten broker to oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed kłamstwami i brakiem regulacji (Zobacz łącze CONSOB). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • José Ignacio odpowiedź

    Witam wszystkich, zainwestowałem również w TRADING TECH i zdarzyło mi się, że mam zysk w wysokości 44,360.22 30.000 $ Próbuję wypłacić kwotę 4.800 XNUMX €, a oni proszą mnie o XNUMX XNUMX €, aby dokonać wypłaty.
    Mówią mi, że chodzi o podatki, gdy na ich stronie wyraźnie jest napisane, że nic nie pobierają za dochód lub wypłatę kwot, co więcej, Broker Olena Levy każe mi tylko poprosić o tę kwotę, ponieważ są pośrednikami i te pieniądze nie jest dla nich, ale jak mówię na ich stronie internetowej, WYRAŹNIE MÓWIĄ, ŻE PONOSZĄ WSZYSTKIE WYDATKI.
    Poza tym Pani Olena Levy jest bardzo nieprzyjemna i lekceważąca, gdy mówisz jej, że nie zapłacisz jej tej kwoty, ponieważ jest to w umowie bez prowizji i podatków.

    • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

     Witaj José Ignacio, dziękuję za komentowanie TradingTech. Ten broker to oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed kłamstwami i brakiem regulacji (Zobacz łącze CONSOB). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.