✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lutym 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze na temat prostego handlu

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Prosty handel (zwany także tradingsentillo.es), to szkolenie finansowe. Czy naprawdę zaleca się prosty handel, aby wziąć udział w zajęciach? A może lepiej trzymać się z dala od tej firmy? ⛔ To jest bezpieczne? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu Simple Trading. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅ Kurs wspomina bycie częścią: Jorge Bull.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, kurs wspomina, że ​​ma siedzibę w: Hiszpanii.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są spółki regulowaneponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z spółka nieregulowany to jest bardzo ryzykowne. 📌

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowanych przez Simple Trading, w tym przypadku nie znajdujemy informacji wskazujących na istnienie różnych rodzajów kont.

La platforma do działania że oferty Simple Trading to: nie wspomniany.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które Simple Trading udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być dużym atutem na korzyść firmy.

Prosta witryna handlowa
Prosta witryna handlowa

Simple Trading zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub interesariuszy: tylko krótki przegląd firmy, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Prosty handel |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: tradingsencillo.es

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Prosty handel <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Prosty handel jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po analizie zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ te kursy online są zwykle własnością nieuczciwych brokerów i służą do przyciągania klientów, a z tego, co udało nam się zobaczyć, wydaje się, że jest to jeden z tych przypadków. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : Prosty handel działa w połączeniu z Akademia Jorge Bulla, firma oferująca kursy online, która została oskarżona o kierowanie klientów do nielegalnych i oszukańczych brokerów.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o prostym handlu? Jakie było twoje doświadczenie?
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Prosty handel: ocena i komentarze»

 1. Francisco odpowiedź

  To złodzieje, którzy pracują dla innych złodziei, chcę wiedzieć, jak je zgłosić

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Francisco, dziękuję za pytanie o Simple Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *