Komentarze na temat Trading-Coast

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Handel-Wybrzeże (zwany także trading-Coast.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy Trading-Coast jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Trading-Coast ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy Trading Coast ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina przynależność do: TRADING COAST LIMITED.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker Wspomina, że ​​ma siedzibę w Wielkiej Brytanii, ale nie ma potwierdzających danych rejestracyjnych, ta informacja jest nieprawdziwa.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Trading-Coast, zauważamy, że oferuje 6 różne rodzaje kont/planów: Konto Portfela Nowicjusza, Konto Portfela Srebrnego, Konto Portfela Inwestora, Konto Portfela Premium, Konto Portfela Złotego oraz Konto Portfela Czarnego VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto portfela dla początkujących: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 250, menedżer konta osobistego, 3 zabezpieczone transakcje, handel mikro lotami, stałe i zmienne spready.

Konto portfela srebrnego: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 2.000, menedżer konta osobistego, 4 zabezpieczone operacje, handel mikro lotami, stałe i zmienne spready, pożyczki firmowe.

Konto portfela inwestora: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 5.000, opiekun konta osobistego, 5 ubezpieczonych transakcji, handel mikro lotami, stałe i zmienne spready, pożyczki firmowe, ubezpieczenie konta.

Konto portfela premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 10.000, opiekun konta osobistego, 10 ubezpieczonych transakcji, handel mikro lotami, stałe i zmienne spready, pożyczki firmowe, ubezpieczenie konta, 50% premia do konta, edukacja.

Konto Złotego Portfela: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 50.000, opiekun konta osobistego, 10 ubezpieczonych transakcji, handel mikro lotami, stałe i zmienne spready, pożyczki firmowe, ubezpieczenie konta, 50% premia do konta, edukacja.

Konto portfela Black VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 100.000, menedżer konta osobistego, 15 zabezpieczonych transakcji, handel mikro lotami, stałe i zmienne spready, pożyczki firmowe, ubezpieczenie konta, premia do konta 70%, edukacja, sygnały VIP.

Rodzaje kont Trading-Coast
Rodzaje kont Trading-Coast (1)
Rodzaje kont Trading-Coast
Rodzaje kont Trading-Coast (2)

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze y Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez Trading-Coast to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Trading-Coast udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Trading-Coast
Strona internetowa Trading-Coast

Handel-Wybrzeże zapewnia następujące pomoce lub zasoby traderom lub zainteresowanym stronom: kilka wykresów na żywo, informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat Handel-Wybrzeże 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa:trading-coast.com

📞Numer telefonu: +442030977333 | +74950495996

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Trading-Coast. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Handel-Wybrzeże <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Handel-Wybrzeże jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 

 Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ jest to całkowicie nielegalny broker, który w rzeczywistości nie jest zarejestrowany ani regulowany przez żaden organ, ponadto szukając opinii o Trading-Coast znaleźliśmy tylko opinie, które są negatywne i ostrzegamy przed tym pośrednik . Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Trading-Coast? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *